Autor Wątek: 'Droga' w kinach? Chyba śnicie!  (Przeczytany 3471 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
'Droga' w kinach? Chyba śnicie!
« dnia: 30 Stycznia 2010, 00:08:12 »

U naszych sojuszników z Outpostu pojawiła się nowa kartka z kalendarza narysowana przez Panią, której imienia niegodnym wymawiać i bardzo się naszej ekipie spodobała...

A nie, wróć! To nie to przemówienie ;)

U naszych sojuszników z Outpostu pojawiła się informacja wydobyta - jak można wywnioskować - z mrocznych trzewi polskiego dystrybutora filmu Droga. Otóż Kino Świat zadecydowało, że w Polsce film pojawi się nie wcześniej niż w kwietniu, a nie jak planowano 19 lutego.

Wybadano na Outpoście.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: 'Droga' w kinach? Chyba śnicie!
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Stycznia 2010, 01:16:44 »
Brawo, brawo - aż się chce zacytować niejaką Peję z pewnego koncertu  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

terry_tibbs

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: 'Droga' w kinach? Chyba śnicie!
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Stycznia 2010, 08:43:49 »
No nie, to już jest lekka przesada. Może najlepiej niech go wyświetlą jesienią, bo taki przygnębiający nostalgiczny okres zadumy i refleksji. Z drugiej strony to w sumie i tak dobrze, że w ogóle mają w planie wyświetlić Drogę, bo patrząc na inne kraje to film tam rekordów popularności raczej nie bije i pewnie nie będzie bił, bo nie każdemu odpowiada film w trakcie oglądania którego należy się trochę po zastanawiać, a nawet pomyśleć. Taki już urok ciężkich filmów, że rzadko kiedy ktoś robi na nich dużo kasy.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: 'Droga' w kinach? Chyba śnicie!
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Stycznia 2010, 09:03:04 »
Ciekawe ile osób przyjdzie do kina na ten film  skoro już teraz śmiga między ludźmi?  A jeśli chodzi o to, że film nie zrobił furory kasowej wynika prawdopodobnie z tego, że książka z tego co słyszałem jest rewelacyjna. Dużo ludzi (np: ja), którzy czytają książki, nie mogą się później przyzwyczaić do obrazu na celuloidzie i uważają, że film był do bani. Ponieważ wyobrażenie bohatera, które powstało w ich głowach kłóci się z obrazem kinowym.  A film jest moim zdaniem świetny, ale to pewnie dlatego, że jeszcze nie czytałem książki  ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: 'Droga' w kinach? Chyba śnicie!
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Stycznia 2010, 09:56:16 »
Przy odrobinie szczęścia to ten film szybciej pojawi się na DVD niż w kinach. Swoją drogą podobna sytuacja była z "30 dni nocy", który to w Polsce pojawił się (za Filmwebem): 2009-04-30 (Polska), 2007-10-16 (Świat), czyli lekko licząc 1,5 roku.
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: 'Droga' w kinach? Chyba śnicie!
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Stycznia 2010, 13:59:04 »
A może to świadomy zamysł - może uważają, że film jest tak, mówiąc ogólnie, dobry, że celowo przesuwają premierę?  ;) Chociaż może jest akurat odwrotnie?
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Zoor

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: 'Droga' w kinach? Chyba śnicie!
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Stycznia 2010, 14:48:48 »
Skończy się na tym, że główne sieci kinowe będą film wyświetlać przez jakieś trzy tygodnie, a potem zostaną już tylko małe, tradycyjne kina - szczerze mówiąc, nawet mi to odpowiada. Przynajmniej nie będzie wokół mojego fotela przypadkowych, znudzonych brakiem krwi, flaków i seksu ludzi, rzucających sobie śmierdzącym popcornem.
Howgh!
Tandis qu'ils dorment, nous gagnerons victoire.