Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 17, 2019, 22:34:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nie Fallout ale też nie Oblivion ze spluwami  (Przeczytany 3731 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Wrzesień 18, 2008, 11:01:39 »

Bezpośredni link do newsa

-----

Na niedawnej imprezie Penny Arcade Expo, na której prezentowany był Fallout 3, oprócz szeroko pojętej branży, przebywali tam także ludzie udzielający się na NMA - Cow i Plissken.

Co widzieli - a widzieli mimo wszystko sporo - to bez fascynackiego zacieszu opisali w swojej relacji. W wersji polskiej możecie ją przeczytać w artykule Fallout 3 - Wrażenia z PAX.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Chris
Plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 18, 2008, 12:37:09 »

Będzie dobrze Smiley.
Deckard
Kapral
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 18, 2008, 14:36:47 »

To nie będzie stary fallout, bo tamtego fallouta mógłby kontynuować wyłącznie Interplay lub święta Troika, która również poszła do piachu, ale to nie znaczy że nadchodzący, jak to stwierdził Cow, rpg-osadzony-w-realiach-fallouta bedzie zły, może wręcz przeciwnie. Tylko jeszcze jedno pytanie: dlaczego ta gra nazywa sie Fallout 3???
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2008, 14:39:26 wysłane przez Deckard » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 18, 2008, 14:42:12 »

Tylko jeszcze jedno pytanie: dlaczego ta gra nazywa sie Fallout 3???
Chłyt matetidowy  :Smiley

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Deckard
Kapral
*

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 18, 2008, 16:14:28 »

No i się przejadą na tym jak na skórce od banana Wink
Zingero
Mł. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 18, 2008, 16:24:04 »

Jak już mówiłem, w grze będzie za dużo ułatwień. Gra nie będzie wymagała myślenia. Bedzie brak ponoszenia konsekwencji, zabicie pracodawcy nie wzbudzi w innych NPC żadnych reakcji a zadanie dalej będzie można wykonać, tyle, że od kogoś odbierzemy nagrodę. A teraz cofnijmy się do Fallout 1, gdzie pracowaliśmy dla gildii złodziei. Czy tam było by coś takiego możliwe?

"Albo jesteś z nami, albo z policją, ale pamiętaj, jeden niewłaściwy ruch i cię sprzątniemy."
- Mówił przywódca gildii.

Deckard
Kapral
*

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 19, 2008, 11:38:24 »

To ja nie wiedziałem że jest już jakieś demo do pobrania albo coś Huh? Zingero zarzuć linką w takim razie Wink
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 19, 2008, 16:42:59 »

Nooo - demo F1 jest juz do pobrania od niepamietnych czasow Cheesy
XPL0173R
Szeregowy
*

« Odpowiedz #8 : Wrzesień 20, 2008, 00:17:08 »

Rewelacji nie przewiduję, ale mam nadzieję, że się początkowo jednak myliłem. Może nie Fallout, ale zadowoli mnie nawet mieszanka pół na pół FPS'a z RPG'iem(o ile faktycznie ta RPG'owa część będzie dawać radę)
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!