Autor Wątek: FSO Warszawa poszukiwana  (Przeczytany 5453 razy)

Maros

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 167
FSO Warszawa poszukiwana
« dnia: 21 Stycznia 2010, 20:40:58 »
Witam!
Po wielkich bojach z moją żoną, doszliśmy do wniosku, żę mogę spełnić moje największe marzenie, i  kupić starą Warszawkę:)
Problem polega na tym, że zjeździłęm już całą Polskę w poszukiwaniu tego samochodu, i żaden egzemplaz nie przypadł mi jeszcze do oka. NIe mówcie mi o Allegro, bo tam złom za koszmarną cenę wystawiaj.ą Wiem że tego samochodu niema już na naszych szosach (a szkoda), i postanowiłem zamieścić małe ogłoszenie tutaj (mam nadzieję, żę nikt mnie za to nie skarci). Więc apeluje do Was tu zgramadzonych, może u kogoś dziadka w szopie za domem, taka zapomniana Warszawka która stoi od 25 lat pod stertą siana. Chętnie kupię.
Jak by ktoś miał jakieś info na ten temat, proszę piszcie do mnie:)


Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: FSO Warszawa poszukiwana
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Stycznia 2010, 20:48:51 »
Doprecyzuj może o jaki typ chodzi czy też bierzesz wszystko  :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Maros

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: FSO Warszawa poszukiwana
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Stycznia 2010, 21:02:38 »
Chciałbym auto, powiedzmy do poprawek lakierniczych. Najlepiej sedana, tj. model 223. Garbuską też nie wzgardze. Może być bez silnika i nie kompletna. Rozważę każdą opcję i propozycję:)
Temat dla mnie szeroki:)
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Maros

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: FSO Warszawa poszukiwana
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Marca 2010, 21:13:51 »
Mam nadziej)é, æe nie zøamié æadnych praw 13 schronu piszác odpowiedz po odpowiedzi! Ale Panowie i Panie oczywißcie:) Poznajcie mojá drugá miøoß©. Warszawa'70 dostaje drugá møodoß© ode mnie:)
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: FSO Warszawa poszukiwana
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Marca 2010, 23:11:08 »
Jak na razie to złamałeś poprawną polszczyznę pisząc jakimiś krzaczkami, nie mówiąc już o herezji w postaci jakiegoś 13 Schronu, a nie Trzynastego Schronu  ;D ;D ;D

Ale to pewnie z wrażeń, bo ja też bym się emocjonował mając własną Warszawę, choć ogrom pracy jaki bym musiał włożyć w taką jak na zdjęciu by mnie przerażał. Co z silnikiem, szybami i częścią blach?
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Maros

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: FSO Warszawa poszukiwana
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Marca 2010, 13:45:30 »
Jak przyjechala do mnie na lawecie, to sie prawiem poplakalem. Przez miesiac czasu ja rozbieralem. Teraz jest juz po piaskowaniu i czesciowym gruntowaniu. Wszystkie elementy mam (musze tylko znalezc na allegro taka zajebista rakiete na maske):D Ale remont zajmie mi jeszcze ze 2 lata. A jesli chodzi o te znaczki, to kurde, mam xp po angiesku i czasem sie musze z tym meczyc:)
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: FSO Warszawa poszukiwana
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Marca 2010, 01:25:19 »
Czyli znaczy, że silnik oryginalny posiada? Na jaki kolor ją pomalujesz - możne czarny metalik?  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Maros

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: FSO Warszawa poszukiwana
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Marca 2010, 09:24:47 »
Silnik ma oryginalny. Nawet odpalal zanim go wyjelismy. Myslalem zeby pomalowac na czarna perle a dac biala welurowa tapicerke.Ale narazie to sa odlegle plany:)
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale