Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 24, 2019, 16:02:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs - Droga  (Przeczytany 24551 razy)
Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #100 : Luty 11, 2010, 15:53:35 »

Ok, a gdybym napisał: "premiera w Polsce: 21.04.2010" i moja odpowiedź wylądowałaby z hukiem w koszu, po czym za kilka tygodni okazałoby się, że faktycznie coś się znowu przedłużyło i premiera w końcu odbędzie się 21.04 - to co wtedy? Cheesy Wtedy mógłbym czuć się wstecznie represjonowany! Tongue Odważnie wplatacie podchwyt w pytania konkursowe, nie powiem Wink

Poprawne odpowiedzi były rozpatrywane w kontekście ogólno dostępnych i publicznych informacji. Jeśli np. pracujesz dla wydawcy i znasz inny tytuł niż jest wszędzie ogłaszany - Twój pech, że zakładasz, iż informacja nieznana publicznie ma być w konkursie zatwierdzona jako poprawna Smiley.
id-seven
Plutonowy
*

*RaDiaTioN Fr3e*

« Odpowiedz #101 : Październik 26, 2010, 02:41:39 »

Szkoda że konkurs dawno już się skończył, fajnie byłoby wygrać Wink książkę Tongue
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #102 : Październik 26, 2010, 03:47:10 »

W wakacje była możliwość wygrania aż 4 egzemplarzy "Drogi"  Tongue

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
id-seven
Plutonowy
*

*RaDiaTioN Fr3e*

« Odpowiedz #103 : Październik 26, 2010, 10:03:53 »

Przeglądając forum, w dziale konkurs, widziałem topiki Squonk, szkoda, że tak zacna pozycja ominęła mnie O kurde! Jak pisałem w innym miejscu film zasługuje na ocenę 8 lub 8,5 - 1,5 punktu zostawiłem na niezgodność ekranizacji z powieścią. Tak sobie myślę, jeśli film jest tak dobry o wiele lepsza powinna być książka, więc kto nie czytał a widział film powinien przeczytać powieść.

,.... do tych osób należę ja, muszę nadrobić zaległość.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 21:20:46 wysłane przez seven » Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!