Autor Wątek: Konkurs - Droga  (Przeczytany 37919 razy)

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Stycznia 2010, 15:11:52 »
Jestem ciekaw jak wygląda tajemniczy system MLR13S (Machina Losująca Redakcji Trzynastego Schronu) - to od niej tak wiele zależy!

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Stycznia 2010, 15:15:36 »
Grają w marynarza  :D - nie mogłem się powstrzymać. Mam dziś strasznie wesoły dzień.   ;D ;D
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Stycznia 2010, 15:25:06 »
"Bęben maszyny losującej jest pustyyy..." rzekł znudzony redaktor drapiąc się po odsłoniętym brzuchu, "...następuje zwolnienie blokady..." - dodał, czem prędzej zaciskając palce na nosie - "...i rozpoczynamy losowanie trzech osób: tego nie znam, tego nie lubię, tego nie szanuję..."
« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2010, 15:26:50 wysłana przez Ordynus »

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Stycznia 2010, 17:25:47 »
Odrynus zapewne tak, jak co poniektóre rozmowy kwalifikacyjne... a dokładnie jedna: http://antydziad.salon24.pl/150376,jak-korporacja-zatrudniala-sekretarke-darwinizm-w-praktyce
Następnym razem do swoich odpowiedzi będziesz musiał dołączyć trzy zdjęcia. A na koniec i tak zostaniesz odrzucony, boś za brzydki ^^
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Stycznia 2010, 17:45:34 »
Odrynus zapewne tak, jak co poniektóre rozmowy kwalifikacyjne... a dokładnie jedna: http://antydziad.salon24.pl/150376,jak-korporacja-zatrudniala-sekretarke-darwinizm-w-praktyce
Następnym razem do swoich odpowiedzi będziesz musiał dołączyć trzy zdjęcia. A na koniec i tak zostaniesz odrzucony, boś za brzydki ^^

He He He . Dobra sekretarka to taka która robi to co szef za dużo mniejsze pieniądze  :D
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Stycznia 2010, 17:55:02 »
Każdy redaktor ma swoją maszynę losującą. U mnie jest to wydrukowanie wszystkich nicków w postaci małych kwadratowych karteczek, rozłożenie ich po spodzie klatki świnki morskiej i... podłaczenie klatki do prądu. Na tej kartce na której będzie leżało lewe ucho upieczonej świnki, tam jest zwycięzca. W przypadku 3 nagród brane są pod uwagę jeszcze prawa łapka i ogonek. Przy większej ilości kupuję kolejne świnki :D

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Stycznia 2010, 18:34:31 »
Jestem ciekaw jak wygląda tajemniczy system MLR13S (Machina Losująca Redakcji Trzynastego Schronu) - to od niej tak wiele zależy!
Ciekawość to pierwszy stopień gdzie chcesz, a my możemy pokazać tobie pozostałe  :-X

Jakbym chciał rozkręcić flejma i za jednym zamachem dopiec Micronowi oraz Outpościakom, to bym rzekł, że nasza losowarka na pewno nie jest taka, jaka kiedyś była u nich  :-[ Mnie tam skręcało, jak parę konkursów wstecz nagrody wylosowywali goście z takiej ekipy, której nie cierpię. I mogłem je "ręcznie" ustawić by było po mojemu. Tylko, że wtedy bym sam siebie oszukał, a tego mimo niezbędnego w tej robocie makiawelizmu nie lubię.

Lepsze są konkursy twórcze, gdzie można podjąć subiektywną decyzję, a nadesłane prace przedstawić publice do wglądu. Ale, że publika to leniwe dupy i mało komu chce się coś płodzić, to muszą być pytania  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Stycznia 2010, 18:50:39 »
Squonk i bardzo dobrze, że nie ma twórczych (albo i tfórczych) pytań, gdyż wtedy nie brałbym w nich udziału. A tak, to przynajmniej jakieś szanse na nagrody mam :)
Z mojej strony wygląda to tak (już chyba gdzieś o tym pisałem) - wiele jestem w stanie poszukać, czy to w necie czy też poza nim, ale kiedy dochodzi do pisania... po prostu mój twórczy umysł nie nawykł do takiego wysiłku i bardzo trudno mi sklecić coś sensownego. Oczywiście inaczej ma się sprawa wtedy, gdy "czuję potrzebę" pisania. Wtedy nie ma żadnego problemu, ale na siłę nigdy mi nie wychodzi. Często to "na siłę" ma miejsce w okolicach konkursów ;)
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Stycznia 2010, 19:21:46 »
http://antydziad.salon24.pl/150376,jak-korporacja-zatrudniala-sekretarke-darwinizm-w-praktyce

Heh, "szefowa pionu zasobów ludzkich" :D Staje mi przed oczami cybernetyczna armia Wielkiego Elektronika z "Podróży Pana Kleksa" :D To jest system D N A, to jest system...
« Ostatnia zmiana: 11 Lutego 2010, 12:05:27 wysłana przez Ordynus »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Stycznia 2010, 20:21:28 »
Squonk i bardzo dobrze, że nie ma twórczych (albo i tfórczych) pytań, gdyż wtedy nie brałbym w nich udziału.
Zobaczymy, jeszcze zobaczymy  8)

Kiedyś zrobimy konkurs z taką wypasioną nagrodą, że wszystkim PipBoye się rozregulują. Ale by w nim wygrać trza będzie się postarać. Naprawdę postarać :-[

I nie będzie to np. zadanie, kto dłużej wytrzyma ze Squonkiem na jego pogadance o plebixie. Ja sam bym ze sobą nie wytrzymał  ;D ;D ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Stycznia 2010, 20:37:35 »
Ja wytrzymałem do 4 rano... do dziś sobie w brodę pluje że zadałem pytanie - a o co chodziło z tym plebixem, to jakiś zbuntowany redaktor?

Ciekawość pierwszy stopień do piekła xD

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Stycznia 2010, 20:39:46 »
A gdzie squadniki na wodzionkę? Przecież przekazywałem na poczet kolejnego konkursu.

A ja mejla też dostałem. Wy jak sprawdzacie pytania konkursowe to spamskrzynkę też sprawdzajcie bo chodzą słuchy, że tam moje maile się udają na spoczynek  :-X

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Stycznia 2010, 20:50:33 »
pewnie masz dziwnego mejla  :-X  :P

Najlepiej jest korzystać z gmaila wysyłając do nas rzeczy - na bank dojdą, z innymi np domenowymi bywa różnie.
« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2010, 20:53:27 wysłana przez Holden »

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Stycznia 2010, 23:14:42 »
Kiedyś zrobimy konkurs z taką wypasioną nagrodą, że wszystkim PipBoye się rozregulują. Ale by w nim wygrać trza będzie się postarać. Naprawdę postarać :-[
Jeżeli nagroda będzie taka, że z wrażenia ściągnę gacie przez głowę, to może nawet się wysilę nad tym, aby wziąć udział w twórczym konkursie.
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Stycznia 2010, 00:17:52 »
Z gmaila wpadały właśnie do spamu :P

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Bonawentura

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Inżynier
    • Mój kanał YT
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Stycznia 2010, 08:53:37 »
Też wysłałem odpowiedzi - może nie jest to reklama Viagry trafiająca do spamu, ale z gmaila, jakby kto pytał :)
- How did you survive?
- Didn't! Got killed!

Ubik

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Stycznia 2010, 08:57:12 »
hmm wysłałem odpowiedź na droga@trzynastyschron.pl i odesłało mi maila z powrotem, za drugim razem również, adres dobry wpisuje więc o co chodzi??
ps. wysyłałem z oneta
« Ostatnia zmiana: 21 Stycznia 2010, 09:14:35 wysłana przez Ubik »

Gario

  • Wiadomości: 4
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Stycznia 2010, 09:26:06 »
Hey

Też dostałem zwrotkę o błędzie

wysyłane z interii

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Stycznia 2010, 09:34:25 »
Ubik, Gario po prostu nie zmieściliście się w okienko konkursowe ;)
A poważniej -- czy mogę prosić o potwierdzenie dotarcia mojego maila? Przy jednym z konkursów dostałem informację, że mail dotarł cało i zdrowo, ale nie tym razem. Dałoby radę zrobić jakiś automat odpowiadający na otrzymane maile, bądź wybrać kogoś (oczywiście w drodze 'sprawiedliwego' wyboru), kto kontrolowałby maile i odpowiadał na nie?
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Stycznia 2010, 10:16:49 »
Ja odbieram maile i je kontroluję, mogę przygotować odpowiedź w sumie... autmatycznej odpowiedzi nie da rady, to tylko alias, nie skrzynka. Chyba, że ktoś wie jak taką zrobić w outlooku 2003 ;)

Chłopaki - nie mam pojęcia dlaczego Wam zwróciło, jest to poprawnie działający alias, na który wpłynęło już trochę maili. Ja wysyłałem z różnych skrzynek dla testu i mi wszystkie dochodzą.

Ale dla tych, co mają problemy, możecie wysłać na moją onetową skrzynkę zgłoszenie konkursowe:
sajdon [malpa] poczta.onet.pl