Autor Wątek: Konkurs - Droga  (Przeczytany 37923 razy)

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Konkurs - Droga
« dnia: 20 Stycznia 2010, 08:34:00 »

W ramach współpracy Trzynastego Schronu z Wydawnictwem Literackim ogłaszamy konkurs pt.: "Droga". Wystarczy posiadać konto na naszym forum newsowym i odpowiedzieć na 2 łatwe pytania, by stać się posiadaczem wznowionego wydania książki Cormaca McCarthy'ego. A do wygrania są aż trzy egzemplarze "Drogi"!

Pytania i e-mail, na który należy wysyłać zgłoszenia znajdziecie w regulaminie konkursu. Konkus trwa tylko 8 dni!

Przy okazji przypomnę, że aktualnie trwają jeszcze dwa konkursy:
  • Pierwszy Błysk - do wygrania trzy egzemplarze książki "Pierwszy błysk. Tajemnica hitlerowskiej broni jądrowej".
  • A co Ty wiesz o Trzynastym Schronie? - ciekawe nagrody i jak na razie nieliczni śmiałkowie podjęli wyzwanie i przesłali odpowiedzi, więc szanse na wygraną są duże.
Zapraszamy do wygrywania! :)
« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2010, 10:21:13 wysłana przez Sajdon »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Stycznia 2010, 11:25:56 »
Sajdon to ten dobry policjant na Schronie  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Stycznia 2010, 12:56:16 »
To dopiero teraz o tym piszesz ? Znaczy, że to Ty świecisz lampą po oczach ? :-X Trzeba teraz zmienić tytuł filmu "Zły porucznik" na "Zły generał"  :D
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Stycznia 2010, 13:01:15 »
Zły porucznik to ja jestem, tyle że pod. W sensie podporucznik oczywiście zbereźniki  ::)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Stycznia 2010, 13:05:39 »
Mnie tam w sumie nie obchodzi kto jest dobry, a kto zły... ważne, że nagrody wygrać można :D
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

kostuch102

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 83
  • ------[]--
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:17:07 »
kocham konkursy ^^ <3
Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:19:18 »
Skoro już kostuch102 rozdzielił moje wypowiedzi to dopiszę:
Z tego co zauważyłem, to bardzo dobrym sposobem, który obecnie jest praktykowany na 13S, jest wysyłanie powiadomień o bieżących konkursach na maila. Niestety... powiadomienia przychodzą grubo po tym, jak zdążę wysłać swoje odpowiedzi ;)
Więc, albo równocześnie z pojawieniem się niusa na portalu -- słać maila, albo podnieść poziom trudności konkursów :D
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

kostuch102

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 83
  • ------[]--
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:23:27 »
Dobrze mówi. Wysłałem odpowiedzi na konkurs a info o nim przyszło kilkanaście minut później.
Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:26:19 »
Procedury informowania publiki o konkursach są nieustanne opracowywane i wdrażane  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:29:28 »
Squonk jeżeli mogę dorzucić swój pomysł. Po każdym nowo ogłaszanym konkursie -- trzeba koniecznie wydrukować flagę z nazwą konkursu, następnie wyjść przed swój dom/mieszkanie/blok i zacząć krzyczeć do ludzi: "Rozdajemy prezenty... 13S -- nie dla idiotów". Zobaczysz, od razu wzrośnie oglądalność i liczba wizyt na portalu. Jest tylko pewien problem.. no może ze dwa.
Po pierwsze: być może osoba ogłaszająca konkurs może zostać uznana za nie w pełni rozumu;
Po drugie: może nie przeżyć.

( ;) )
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:38:15 »
Zrobię to prościej metodą na Dodę - pokaże swoją dupę. A potem na Nergala - podrę jakieś Pismo i się nim podetrę.

Pasi?  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:39:16 »
Chwila chwila to o minie mowa, ja jestem ten nie w pełni rozumu :P na Trzynastym Schronie, ale zabić się nie dam  ;D Schronka ze sobą wezmę i kto mi poskoczy  :-X
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:42:14 »
nasa3000 aż z ciekawości spojrzałem, czy coś o tobie pisałem i o tym, że być może jesteś niespełna rozumu -- nie, nic takiego tam nie ma. Skoro ja nie pisałem, to prawdopodobnie jest twój autokomentarz, a jak wiadomo -- człowiek sam siebie zna najlepiej :D
SquonkSkoro chcesz ludziom dupę pokazać, a następnie coś drzeć i podcierać się tym -- proszę bardzo. Ale później nie mówi, że ciebie ktoś do tego zmusił, bo to będzie wierutne kłamstwo. Ja tylko proponowałem alternatywny sposób rozreklamowania konkursów, który na pewno jest mniej brutalny niż twój (brutalny dla przedstawiającego). }:>
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:46:03 »
Nie eee no nam się nie chce jakoś dodatkowo tego reklamować. Niech się cieszą w ogóle Ci, którzy dostają info o konkursach na maila  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:47:14 »
nie wiem, czyli nie wszyscy takie info dostają? Czuję się wyróżniony ^^
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:49:29 »
SquonkSkoro chcesz ludziom dupę pokazać, a następnie coś drzeć i podcierać się tym -- proszę bardzo. Ale później nie mówi, że ciebie ktoś do tego zmusił, bo to będzie wierutne kłamstwo. Ja tylko proponowałem alternatywny sposób rozreklamowania konkursów, który na pewno jest mniej brutalny niż twój (brutalny dla przedstawiającego). }:>

Wg mnie bardziej brutalne byloby to jednak dla ogladajacego  ;D
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:52:24 »
Nie wiem kto dostaje, jak ja wysyłałem ręcznie to dostały tylko losowe osoby biorące udział w poprzednich konkursach, bo wszystkim mi się nie chciało wysyłać. Oczywiście za sprawą przypadku większość z tych osób była kobietami, co jest wypełnianiem tajnej polityki kadrowej Schronu polegającej na feminizacji grona użytkowników. Już niedługo zaprezentujemy zresztą różowy telewizorek i całą masę porad na temat tego jak depilować okolice intymne ;]
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Stycznia 2010, 14:58:15 »
Veron -- tak, rzeczywiście. Byłoby to mocno brutalne dla widzów, ale nie wiadomo co by się stało, gdyby ci widzowie dorwali Squonka w swe ręce. W sumie widzę dwie drogi (^_-): jeżeli byłyby to same kobiety, mogłoby być ciekawie dla niego, natomiast w przypadku mężczyzn -- wątpię, żeby ciekawie było. :]
nie wiem - dziwnym zbiegiem okoliczności nie jestem "feminą", to dlaczego otrzymałem maila? :) A co do poradnika: Jak depilować okolice intymne z wykorzystaniem uranu. A za tydzień w programie: Krem na zmiany na skórze: który wybrać.
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Stycznia 2010, 15:01:45 »
szmergiell No pewnie, że się znam. W sumie mógłbym rzec, że znam się z sobą jak łyse konie ( mimo,że łysy nie jestem) I stwierdzam z całą nieświadomością, że  porąbany zemnie gości. A Squonka trzeba powstrzymać, bo jak dupę na to zimno wystawi to jeszcze sobie wilka złapie i nereczki mu siądą. Teraz już wiem kto w schronowej toalecie podcierał się moimi świerszczykami.  :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2010, 15:03:27 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Stycznia 2010, 15:01:57 »
Schronowe Służby Informacyjne wiedzą dlaczego dostałeś  8)

Ale nie martw się, bio też dostał ;]
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!