Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 26, 2019, 00:18:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Coca-Cola  (Przeczytany 3974 razy)
szymon12
St. kapral
*

« : Styczeń 18, 2010, 18:54:58 »

10 różnych zastosowań Coca Coli, może się przydać.
http://facet.wp.pl/gid,11868210,img,11868211,kat,1007873,galeriazdjecie.html?ticaid=197c2
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #1 : Styczeń 18, 2010, 21:47:45 »

jakieś 15 lat temu podróżując po Francji w warsztacie samochodowym zobaczyłem mechanika , który polewał śruby colą. Zapytałem co robi, a on mi wytłumaczył, że nie zna lepszego środka czyszczącego niż cola.

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Styczeń 18, 2010, 22:48:37 »

My tu kurde o miłych aspektach żarcia gadamy a nie o hardkorach  Grin

Pamiętam jak pogromcy mitów badali colę na odcinku jej różnych zastosowań, a konkretnie rozpuszczania zebów. Do miseczek wlali napój oraz kwas fosforowy, który jest w coli. W obu przypadkach zęby się nie rozpuściły, ale ten wyjęty z coli był bardziej czarny Lips Sealed

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Uqahs
Gen. brygady - Redaktor
*

Extraterrestrial

« Odpowiedz #3 : Styczeń 28, 2010, 01:34:23 »

Pogromcy też mieszali colę z mentosami, udało im się nawet stworzyć rakietę napędzaną colą i mentosami. Smiley

kostuch102
Plutonowy
*

------[]--

« Odpowiedz #4 : Styczeń 28, 2010, 03:13:37 »

Słyszałem też że dobrze schłodzona potrafi skutecznie gasić pragnienie w ciepłe dni (na krótki czas ofc   Wink)

Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.
Drake
St. szeregowy
*

Być napromieniowanym czy nie? - oto jest pytanie

« Odpowiedz #5 : Lipiec 02, 2010, 17:26:40 »

Coca-Cola to kwas,który bardzo dobrze rozpuszcza kości, ale ja znam sposób, aby Cola była zdrowa. Dolać mleka, a jeżeli ma jeszcze aspartam, to na 2l łyżeczka spirytusu.
zmstr
Plutonowy
*

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 01, 2010, 18:07:30 »

jakieś 15 lat temu podróżując po Francji w warsztacie samochodowym zobaczyłem mechanika , który polewał śruby colą. Zapytałem co robi, a on mi wytłumaczył, że nie zna lepszego środka czyszczącego niż cola.

Może nie dokładnie czyszczącego, ale działającego na rdzę i to ze względu na "buzowanie" się napojów typu Pepsi/Coca Cola - równie dobrze można polewać śruby Buskowianką - też daje podobny efekt Tongue Swoją drogą jest pewien paradoks z Coca Colą, bo z jednej strony pozwala odkręcić zapieczone śruby, czyli tak jakby niszczyła rdzę, z drugiej strony polewanie nią niezabezpieczonego kawałka blachy spowoduje jej przyspieszone korodowanie (sprawdzone na produkowaniu rosta na masce mojego auta Tongue )

BTW: Jakieś 2 tygodnie temu odkryłem też inne zastosowanie CC. Jako, że pojechałem na imprezę do znajomego autem dosyć daleko i tego samego dnia musiałem wracać, nie piłem alkoholu, więc zostałem uraczony właśnie Coca Colą. Po wypiciu w ciągu kilku godzin 2,5 litra tegoż napoju w drodze powrotnej czułem się tak "naspeedowany" jakbym sięgnął po coś nielegalnego  Bijom!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!