Ankieta

A według ciebie postapokaliptyczna sieczka na Playstation 3 jest grą wszech czasów?

Fallout 3
3 (25%)
Resistance: Fall of Man
0 (0%)
Resistance 2
0 (0%)
Killzone 2
2 (16,7%)
Resident Evil 5
1 (8,3%)
Flower
1 (8,3%)
Infamous
1 (8,3%)
Fuel
0 (0%)
Terminator: Salvation
0 (0%)
Borderlands
4 (33,3%)

Głosów w sumie: 7

Głosowanie skończone: 29 Stycznia 2010, 22:41:03

Autor Wątek: Najlepsze gry na PeeSCzy - Czyli ranking IGN'u  (Przeczytany 3757 razy)

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Najlepsze gry na PeeSCzy - Czyli ranking IGN'u
« dnia: 16 Stycznia 2010, 22:41:03 »

Serwis IGN umieścił niedawno ranking najlepszych gier wydanych na Playstation 3. Otóż okazało się że nie zabrakło tam i produkcji postapokaliptycznych. Pierwszego miejsca niestety nie mamy, ale 5 pozycji dało się wywalczyć.

Mianowicie:
#5 Fallout 3
#7 Killzone 2
#13 Infamous
#15 Resistance: Fall of Man
#25 Flower

Spytacie się zapewne: "Co to jest ten Flower? Przecież ani reklam tego na Poczcie nie uraczyliśmy, ani Schron o nim nic nie pisał... Nigdzie nie stoi, że to jest postapokaliptyczne". Ale jeśli zagracie i przejdziecie od początku do samiusieńkiego końca, to od razu się przekonacie, że zasługuje on na wyższe miejsce w rankingu, a kosztuje tylko 30 zł na Playstation Store, co przy cenach 200-300 zł za grę jest naprawdę niezbyt wygórowana ceną.

A co do Fallout 3 to wniosek z tego taki, że ile byśmy na niego nie narzekali, to i tak jest on jedną z najlepszych gier w klimatach na "czarnulkę". Ponieważ sam trochę bym tą ankietę złożył inaczej to głosu w niej nie miałem... A jako, że gorsi być nie możemy to stworzyłem takową i dla nas!
Głosowania nadszedł czas. Wybierzcie swoje przeznaczenie!

Skrót do IGN'owskiego rankingu "25 najlepszych gier na PS3". Jak klikniecie na filmik to będzie wygodniej.

Ogłoszenie oficjalnych i finalnych wyników ankiety, dnia 29 stycznia ok. godziny 22:40. Można wybrać max. do 3 głosów.
« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2010, 01:22:58 wysłana przez nie wiem »

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Najlepsze gry na PeeSCzy - Czyli ranking IGN'u
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Stycznia 2010, 23:16:40 »
Z postapowych pozycji to zapoznałem się z takimi:
Resident Evil 5 (grałem w wersji na Xboxie) z początku wydawał się fajny. Grafika bardzo ładna, wspaniała animacja postaci. Ale zmieniłem zdanie podczas pierwszej większej walki. Strasznie dziwnie rozwiązana walka, i jeszcze gdyby nie gracz obok, to pewnie nie mógłbym się uwolnić z przyjacielskiego uścisku kolegów zombie.
Infamous... grałem w wersji na ps3. Świat ciekawie się zmienia pod wpływem zmiany charakteru gracza. Jego wygląd też się zmienia. To są największe plusy. Nie zapoznałem się z tą grą dogłębnie, więc jakiejś głębi nie odkryłem, być może jest.
Fallout 3 - grałem w wersji na pc i na Xboxa. Bije resztę na głowę. Poznałem z niego całkiem sporo, mnóstwo plusów, ogromny, choć zdecydowanie nie do końca wykorzystany potencjał... dobrze, że jest w pierwszej piątce.
Potem widzę GTA 4, nie postapo, ale jednak gra dobra, dopracowana, grafika bardzo ładna, wyspy są całkiem niemałe. Tylko żeby zrobić to, co lubię najbardziej, czyli zjechać motorem z najwyższego budynku w mieście, to potrzeba helikoptera niestety. I nie ma samolotów. Schade. Ale przynajmniej są samochody (w sumie to tu prawie podstawa), a ich brak najbardziej mnie boli w Falloucie 3 :P
A Metal Gear Solid 4 na pierwszym miejscu... nie grałem, nie wiem, nie mój klimat.
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Najlepsze gry na PeeSCzy - Czyli ranking IGN'u
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Stycznia 2010, 01:23:45 »
Temat został przeniesiony z Propozycji newsów. Bumpuję, żeby było widać ;]
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Robert.J.Szmidt

  • V.I.P. 13S
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Najlepsze gry na PeeSCzy - Czyli ranking IGN'u
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Stycznia 2010, 10:17:45 »
Warthu - RE5 ma klasyczny interfejs residentowy, na początku faktycznie wydaje się crapowaty, ale uwierz mi, przejdź kilka misji a bedzie intuicyjny jak cholera i nawet na hardzie nie bedziesz miał problemu z prawidłowymi reakcjami w najgorszych sytuacjach. A miód się leje w tej grze wiadrami i to nie na plecy ale prosto do ust :-) Zagrałem w niego prosto po powrocie z Kenii, miałem czasami wrażenie deja vu:-)

Tak więc, w klimacie post-apo
RE5
Fallout 3
Resistance

Borderland czeka w kolejce
www.robertjszmidt.pl - zajrzyj do pana Jana