Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 20, 2019, 18:06:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: A według ciebie postapokaliptyczna sieczka na Playstation 3 jest grą wszech czasów?  (Głosowanie skończone: Styczeń 29, 2010, 23:41:03 )
Fallout 3 - 3 (25%)
Resistance: Fall of Man - 0 (0%)
Resistance 2 - 0 (0%)
Killzone 2 - 2 (16.7%)
Resident Evil 5 - 1 (8.3%)
Flower - 1 (8.3%)
Infamous - 1 (8.3%)
Fuel - 0 (0%)
Terminator: Salvation - 0 (0%)
Borderlands - 4 (33.3%)
Głosów w sumie: 7

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Najlepsze gry na PeeSCzy - Czyli ranking IGN'u  (Przeczytany 2885 razy)
Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« : Styczeń 16, 2010, 23:41:03 »

Serwis IGN umieścił niedawno ranking najlepszych gier wydanych na Playstation 3. Otóż okazało się że nie zabrakło tam i produkcji postapokaliptycznych. Pierwszego miejsca niestety nie mamy, ale 5 pozycji dało się wywalczyć.

Mianowicie:
#5 Fallout 3
#7 Killzone 2
#13 Infamous
#15 Resistance: Fall of Man
#25 Flower

Spytacie się zapewne: "Co to jest ten Flower? Przecież ani reklam tego na Poczcie nie uraczyliśmy, ani Schron o nim nic nie pisał... Nigdzie nie stoi, że to jest postapokaliptyczne". Ale jeśli zagracie i przejdziecie od początku do samiusieńkiego końca, to od razu się przekonacie, że zasługuje on na wyższe miejsce w rankingu, a kosztuje tylko 30 zł na Playstation Store, co przy cenach 200-300 zł za grę jest naprawdę niezbyt wygórowana ceną.

A co do Fallout 3 to wniosek z tego taki, że ile byśmy na niego nie narzekali, to i tak jest on jedną z najlepszych gier w klimatach na "czarnulkę". Ponieważ sam trochę bym tą ankietę złożył inaczej to głosu w niej nie miałem... A jako, że gorsi być nie możemy to stworzyłem takową i dla nas!
Głosowania nadszedł czas. Wybierzcie swoje przeznaczenie!

Skrót do IGN'owskiego rankingu "25 najlepszych gier na PS3". Jak klikniecie na filmik to będzie wygodniej.

Ogłoszenie oficjalnych i finalnych wyników ankiety, dnia 29 stycznia ok. godziny 22:40. Można wybrać max. do 3 głosów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2010, 02:22:58 wysłane przez nie wiem » Zapisane

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 17, 2010, 00:16:40 »

Z postapowych pozycji to zapoznałem się z takimi:
Resident Evil 5 (grałem w wersji na Xboxie) z początku wydawał się fajny. Grafika bardzo ładna, wspaniała animacja postaci. Ale zmieniłem zdanie podczas pierwszej większej walki. Strasznie dziwnie rozwiązana walka, i jeszcze gdyby nie gracz obok, to pewnie nie mógłbym się uwolnić z przyjacielskiego uścisku kolegów zombie.
Infamous... grałem w wersji na ps3. Świat ciekawie się zmienia pod wpływem zmiany charakteru gracza. Jego wygląd też się zmienia. To są największe plusy. Nie zapoznałem się z tą grą dogłębnie, więc jakiejś głębi nie odkryłem, być może jest.
Fallout 3 - grałem w wersji na pc i na Xboxa. Bije resztę na głowę. Poznałem z niego całkiem sporo, mnóstwo plusów, ogromny, choć zdecydowanie nie do końca wykorzystany potencjał... dobrze, że jest w pierwszej piątce.
Potem widzę GTA 4, nie postapo, ale jednak gra dobra, dopracowana, grafika bardzo ładna, wyspy są całkiem niemałe. Tylko żeby zrobić to, co lubię najbardziej, czyli zjechać motorem z najwyższego budynku w mieście, to potrzeba helikoptera niestety. I nie ma samolotów. Schade. Ale przynajmniej są samochody (w sumie to tu prawie podstawa), a ich brak najbardziej mnie boli w Falloucie 3 Tongue
A Metal Gear Solid 4 na pierwszym miejscu... nie grałem, nie wiem, nie mój klimat.

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #2 : Styczeń 19, 2010, 02:23:45 »

Temat został przeniesiony z Propozycji newsów. Bumpuję, żeby było widać ;]

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Robert.J.Szmidt
V.I.P. 13S
*

« Odpowiedz #3 : Styczeń 19, 2010, 11:17:45 »

Warthu - RE5 ma klasyczny interfejs residentowy, na początku faktycznie wydaje się crapowaty, ale uwierz mi, przejdź kilka misji a bedzie intuicyjny jak cholera i nawet na hardzie nie bedziesz miał problemu z prawidłowymi reakcjami w najgorszych sytuacjach. A miód się leje w tej grze wiadrami i to nie na plecy ale prosto do ust :-) Zagrałem w niego prosto po powrocie z Kenii, miałem czasami wrażenie deja vu:-)

Tak więc, w klimacie post-apo
RE5
Fallout 3
Resistance

Borderland czeka w kolejce

www.robertjszmidt.pl - zajrzyj do pana Jana
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!