Autor Wątek: Małe pytanie o klucze  (Przeczytany 9687 razy)

radko220

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Małe pytanie o klucze
« dnia: 15 Stycznia 2010, 13:46:05 »
Witam wszystkich jestem tu nowy  ;D
ot mam dwa pytania dotyczące kluczy
w rozwalonym domu w Springwale jest zejście do piwnicy,które wymaga klucza.wszędzie złaziłem myszkując tu i tam.niestety nic.moze ktokolwiek wie gdzie mniej więcej szukać ów klucza?
podobna sytuacja jest w przetwórni Mama Dolce's-wewnątrz budowli jest plac załadunkowy i brama z siatki zamknięta na klucz.też przeszukałem budynek kilkakrotnie a klucza ani widu ani słychu.
za każdą pomoc będę wdzięczny.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Małe pytanie o klucze
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Stycznia 2010, 14:30:50 »
A przeszukiwałeś trupy bandytów ;)? Bo w pierwszym przypadku klucz miał jeden z nich. A w drugim chyba też, ale nie pamiętam dokładnie. Zresztą w supermarkecie możesz spróbować włamać się do terminalu koło drzwi, żeby je otworzyć ;).

radko220

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Małe pytanie o klucze
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Stycznia 2010, 14:49:30 »
po pierwsze w ruinach Springvale nigdy nie natknąłem się na bandytów
po drugie chodzi mi o te ruiny tuz przy samym wyjściu z Krypty 101-pierwszy rozwalony dom przy drodze do Megatony-to tam jest ów piwnica a klucz z super duper to do apteki jest
« Ostatnia zmiana: 15 Stycznia 2010, 14:51:06 wysłana przez radko220 »

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Małe pytanie o klucze
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Stycznia 2010, 16:48:23 »
w rozwalonym domu w Springwale jest zejście do piwnicy,które wymaga klucza.wszędzie złaziłem myszkując tu i tam.niestety nic.moze ktokolwiek wie gdzie mniej więcej szukać ów klucza?

Na pewno nie chodzi Ci o szkołę w Springvil? Bo nie kojarzę, żeby tam były jakieś inne ruiny z piwnicą, a zawsze je przeszukuję.

podobna sytuacja jest w przetwórni Mama Dolce's-wewnątrz budowli jest plac załadunkowy i brama z siatki zamknięta na klucz.też przeszukałem budynek kilkakrotnie a klucza ani widu ani słychu.

Przepraszam, mój błąd :). Nie wiem czemu mi się skojarzyło z superdupermarketem  ;) . Tobie chodzi o to miejsce w którym siedzieli chińscy komandosi- ghule :P? Szczerze to również nie znalazłem klucza do tej bramy i nie wiem gdzie go można znaleźć ;D. Z chęcią się tego dowiem  :) .

radko220

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Małe pytanie o klucze
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Stycznia 2010, 12:03:29 »
sprawa klucza do piwnicy w Springvale rozwiązana-jest to quest do Broken Steel.
a sprawa z kluczem do Mama Dolce's ciągle w toku :)

pawelx

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Małe pytanie o klucze
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Stycznia 2010, 10:19:27 »
a sprawa z kluczem do Mama Dolce's ciągle w toku :)
Można tam wejść tylko przy pomocy kodu "unlock" , tam kończ się plansza i jest tyko pustka . (Może zostawili to do jakiegoś dodatku którego nie zrobili.)
« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2010, 11:56:30 wysłana przez pawelx »