Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 17, 2019, 10:50:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z Mrocznymi w Katedrze - Fallout 1  (Przeczytany 9343 razy)
Kilian
St. kapral
*

« : Styczeń 11, 2010, 17:25:20 »

A otóż problem jest taki że za każdym razem jak próbuję dojść do Morfeusza atakują mnie Mroczni (te takie supermutanty z włączonym chyba modułem niewidzialności w Pip-boyu) i nawet jak mam habit (zakonnica w przebraniu  Wink) i ten znaczek od Biczownika ci dalej się na mnie rzucają... a poradnik 13 schronu zniknął mi z dysku po ostatnim formacie, i jeszcze mam prośbę coby ktoś mógł podrzucić (miałem go na płycie z Falloutem bodaj z Wyborczej, ostatnio instalowałem Fallouta z Play Extra chyba). Może ktoś pomóc? Z kury i dziobaka dzięki!

Xfire - corranhorn64

Ghule - świecą przykładem. - I nie tylko!

Strelok Skirata wnusia miał. Ija ija jo! Wnusio dwa Bozary miał. Ija ija jo! Jango w USA zwali go. Ija ija jo! W klimatach postnuke pił dużo bro. Ija ija jo!
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #1 : Styczeń 11, 2010, 20:42:21 »

Przebierz się w szaty Jain (z The Hub, przypominam) i zakradnij się do Kaplicy. Będziesz potrzebował odznaki - czerwonego symbolu Dzieci - od Lashera, Doktora Wu lub Tona albo Francis (dwójka stojąca na północy). Można ją ukraść lub wykupić. Jeśli byłeś już w MB i zrobiłeś tam rozrubę, to Mroczni mogą się na ciebie rzucić, podobnie Morfeusz. On sam zaś może zaprowadzić cię do Mistrza.

Jeśli gadałeś z Nicole w Boneyard, kiedy tylko przybędziesz na miejsce, dołączy do ciebie mały oddział rebeliantów. Podobnie jak i twoi towarzysze będzie to powodem wszczynania walk przez Mrocznych.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 20:45:10 wysłane przez Veron » Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Kilian
St. kapral
*

« Odpowiedz #2 : Styczeń 11, 2010, 20:45:42 »

Nieeee!!! Akurat byłem w MB dla Bractwa Stali i zaatakowały mnie mutanty, a nie chcę tego questa robić na jatkę ze wszystkim...  Cry
Jest jakieś inne wyjście czy muszę save'a się od kogoś pożyczyć?

PS: Szaty mam od sklepikarki z Katedry, podłożyłem  jej TNT do kieszeni ;P

Xfire - corranhorn64

Strelok Skirata wnusia miał. Ija ija jo! Wnusio dwa Bozary miał. Ija ija jo! Jango w USA zwali go. Ija ija jo! W klimatach postnuke pił dużo bro. Ija ija jo!
Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #3 : Styczeń 12, 2010, 10:29:49 »

Jedna z fajniejszych metod zabijania wymyślona przez twórców gry Cheesy
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #4 : Styczeń 12, 2010, 18:31:00 »

Mogę zażartować, mogę? I tak sobie puszczę żarta bo lubię i się nie mogę powstrzymać gdyż mi się kojarzy  Tongue
"... Wszyscy słudzy mroku mają kozę z boku,
bo kozy potęga z piekła tutaj sięga
najpiękniejsze zwierze złóż mu coś w ofierze
Jaka by nie była w kozie drzemie siła

Taki mały taki duży może kozę czcić ..."
Arka Satana - Taki duży taki mały (Ballada o kozie)

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #5 : Styczeń 12, 2010, 18:48:40 »

Jedna z fajniejszych metod zabijania wymyślona przez twórców gry Cheesy

Tyle że twórcy jej nie wymyślili i formalnie jest ona cheatem, oraz czasem wywołuje pewien upierdliwy bug (z którym to Kilian może mieć właśnie do czynienia) ... a jeśli już musicie korzystać ze "skrytobójstw" to bezpieczniej stosować metodę na Super Stimpaki polegającą na aplikacji takowych celowi i poczekaniu (na przyśpieszonym czasie) aż zadziałają negatywne skutki tej kuracji.

PS: Szaty można zdobyć masakrując świątynię w Hub po rozmowie z jej przywódcą i gdzieś w Boneyard powinny być (ale gdzie to już nie pamiętam).

Edit: Nieco źle się wyraziłem ... poprawione.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 23:40:04 wysłane przez Rezro » Zapisane
Kilian
St. kapral
*

« Odpowiedz #6 : Styczeń 12, 2010, 18:52:58 »

Emm... mi Fallouta 1 nie wywaliło ani razu do windy...

Dobra, skoro już trzeba będzie mieć save'a to poproszę o:
- jeśli ktoś ma to save'a przed katedrą (zmienię sobię postać w Edytorze Tongue)
- poradnik 13 schronu do Falla 1.

Z dziobaka dzięki Tongue

Xfire - corranhorn64

Holden
Major
*

« Odpowiedz #7 : Styczeń 14, 2010, 12:16:54 »

Hm ja nie widzę problemu  Tongue Te zadanie wygląda mniej więcej tak:

- możesz albo pogadać z morfeuszem i go zabić albo zabić go bez gadania (nie ma nic ciekawe do powiedzenia).
- albo zgodzić się by zabrał cię do mistrza co nie ma sensu bo tracisz szanse na eksploracje krypty pod katedrą.

Więc siłą rzeczy trzeba go zabić, potem założyć szatę i spokojnie iść do piwnicy - nie będziesz atakowany.

A jeszcze jedna ważna rzecz, jeśli chcesz przejść to jak najbardziej dyplomatycznie to zostaw towarzyszy gdzieś poza katedrą - jeśli poruszasz się w grupie to będą cie od razu atakować.
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #8 : Styczeń 14, 2010, 19:03:06 »

Zgadza się. Idź po schodach w trybie walki i powinno być okej

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
soq
Plutonowy
*

« Odpowiedz #9 : Styczeń 16, 2010, 00:58:48 »

i nie wal plazma, spopieli odznake;]
 w falloucie wlasnie to jest najlepsze ze nie musisz miec wczesniejszego save "bo cos nie wyszlo" tu jest zawsze zapasowe wyjscie z kazdej sytuacji. ja to teraz jak gram z save korzystam tylko jak koncze "sesje" lub zgine, fajne cyrki wychodza czasem;] niektorzy wogole jak gina to zaczynaja od nowa;]
Bonawentura
St. kapral
*

Inżynier

« Odpowiedz #10 : Styczeń 16, 2010, 10:23:26 »

ja to teraz jak gram z save korzystam tylko jak koncze "sesje" lub zgine, fajne cyrki wychodza czasem;] niektorzy wogole jak gina to zaczynaja od nowa;]
Hmm, zginąć i wrócić do zapisu sprzed - dajmy na to - dwóch godzin grania? Nie, dziękuję Cheesy

- How did you survive?
- Didn't! Got killed!
kurzel131
St. kapral
*

« Odpowiedz #11 : Marzec 07, 2011, 01:43:44 »

Apropo 1 postu, w czym problem masz 1 albo 2 questy do konca gry dobrze wyszkolona postac i kozacka ekipe wiec mozna na lajcie wyrznac wszystkich w pien, ja pamietam mialem problem w f1 jak bylem w barakach a bylem solo w bodajze pancerzu bractwa i ze strzelba bojowa naprzemnian ze zwyklym karabinem plazmowymm.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!