Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 15, 2019, 20:06:50 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czy wiesz 瞠... na Trzynastym Schronie wci捫 dzia豉 system ankiet. Oddaj g這s w aktualnej ankiecie

Strona g堯wna   Pomoc Kalendarz Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Ma造 problem z Fallout 3 [z貫 wy鈍ietlanie grafiki]  (Przeczytany 6498 razy)
PalitPower
Szeregowy
*
Wiadomo軼i: 6

« : Listopad 21, 2008, 09:07:43 »

Ot騜 od jakiego czasu gram w Fallouta 3 jednak denerwuje mnie co takiego w grze (wszystko zaznaczone na screenach ni瞠j)

Mam pytanie... jak si tego pozby ? tzn jaka opcja za to odpowiada ? Pr鏏owa貫m ze wszystkimi opcjami w Falloutlauncherze ale dalej to samo (podobnie jest z drzewami) reszta wy鈍ietlana jest poprawnie.

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
Pozdrawiam
Inculubum
Sier瘸nt
*
Wiadomo軼i: 233

« Odpowiedz #1 : Listopad 21, 2008, 16:34:33 »

Tak szachownica jest spowodowana niew豉軼iwym dzia豉niem tekstury. Najwidoczniej podczas instalacji wyst徙i b陰d.
Je瞠li to dotyczy jedynie tej fryzury, to ja po prostu zmie.
Je瞠li problem jest wi瘯szy, to nie ma innego sposobu ni ponowne zainstalowanie.

Zapisy stanu gry s w Moje dokumenty, je瞠li chcesz, to je zabezpiecz.

PalitPower
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 21, 2008, 17:09:22 »

To dotyczy tylko drzew (widok z daleka) i tej fryzury. Co do zmiany fryzury... da si j zmieni ju po wyj軼iu z krypty 101 ?
Irrhas
St. plutonowy
*
Wiadomo軼i: 164

« Odpowiedz #3 : Listopad 21, 2008, 17:13:17 »

Tak da si zmieni Cool,a co do textur to nie masz przypadkiem karty graficznej Radeona?
Edit
@PalitPower
W Megatonie gdy "zakupisz" domostwo Mr.Handy b璠zie Ci w stanie przystrzyc.Podczas eksploracji 鈍iata spotkasz te troch "fryzjer闚" Wink
PS.Sprawd czy masz najnowsze sterowniki do karty graficznej.Je瞠li zmienia貫 kart w ostatnim czasie,u篡j jakiego programu ;)do usuwania sterownik闚;nast瘼nie zainstaluj(ju na czysty komp,bez poprzednich ster闚)najnowsze sterowniki.
PS2
Tu masz link do ster闚 Palit,a(sprawd dok豉dnie swoj kart!).
http://www.palit.biz/main/download.php?pc_cate=vga&id=288
Najnowsze s z 6 listopada Wink
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2008, 17:31:33 wys豉ne przez Irrhas » Zapisane

Je瞠li bardzo chcesz zmienia 鈍iat,to nie zapomnij zacz望 od siebie...
PalitPower
Szeregowy
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 21, 2008, 17:17:25 »

Mam GF 8600GT od Palita.

Gdzie w takim razie mog zmieni fryz ? Smiley
Holden
Major
*
Wiadomo軼i: 1572

« Odpowiedz #5 : Listopad 21, 2008, 17:19:04 »

U swojego lokaja robota w swoim domku w megatomie ;p
Inculubum
Sier瘸nt
*

« Odpowiedz #6 : Listopad 21, 2008, 17:42:05 »

Mam GF 8600GT od Palita.

Gdzie w takim razie mog zmieni fryz ? Smiley

Robot w My Megaton House (dost瘼ny po rozbrojeniu g這wicy)
Butch (tak, ten kole z 101. potem pojawi si na powierzchni i b璠zie mo積a go do陰czy do dru篡ny)

Osio
St. plutonowy
*
Wiadomo軼i: 161

« Odpowiedz #7 : Listopad 21, 2008, 17:47:19 »

Tak瞠 w Podziemi (Underworld), mie軼ie Ghuli, znajduje si darmowy fryzjer. 
Loko
Plutonowy
*
Wiadomo軼i: 103

Running Away Are We?

« Odpowiedz #8 : Listopad 21, 2008, 20:26:01 »

Butch zmienia fryz?  Shocked
Inculubum
Sier瘸nt
*

« Odpowiedz #9 : Listopad 21, 2008, 22:43:36 »

Butch zmienia fryz?  Shocked

Pami皻asz G.O.A.T. ? Je瞠li wys逝cha貫 dialog闚 podczas oddawania test闚, to us造szysz, 瞠 Butch ma preferencje do zostania hairdresserem. (chocia sam woli by nazywany barberem)

PalitPower
Szeregowy
*

« Odpowiedz #10 : Listopad 23, 2008, 00:50:35 »

Mam jeszcze ma貫 pytanie... w jaki spos鏏 mog samodzielnie naprawia przedmioty ?
Inculubum
Sier瘸nt
*

« Odpowiedz #11 : Listopad 23, 2008, 01:06:01 »

Wybierasz przedmiot w najlepszej kondycji i zaznaczasz go klikni璚iem. Nast瘼nie naciskasz "R" i wybierasz inny, kt鏎y chcesz po鈍i璚i na napraw.

Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 729

The Catalyst

« Odpowiedz #12 : Listopad 23, 2008, 01:22:21 »

Tak, ale komenda R(epair) jest dost瘼na tylko je郵i masz w danym momencie w plecaku inn bro tego samego typu. Spr鏏uj na 2 uszkodzonych, takich samych broniach.

PS. poradnik do陰czony do gry opisuje to nadwyraz jasno.
Inculubum
Sier瘸nt
*

« Odpowiedz #13 : Listopad 23, 2008, 16:19:47 »

Ludzie rzadko czytaj instrukcje. Widzia貫m, 瞠 kto takow sprzedawa jako "przedmiot kolekcjonerski do Fallout 3".

PalitPower
Szeregowy
*

« Odpowiedz #14 : Listopad 23, 2008, 16:29:48 »

Dziwne 瞠bym posiada instrukcj, gdy naby貫m ju gr bez takowej (kupowa貫m u篡wan)...
qba340
St. kapral
*
Wiadomo軼i: 48

« Odpowiedz #15 : Listopad 23, 2008, 20:16:07 »

Co za cz這wiek sprzedawa F3 po u篡ciu zaraz po premierze. Sorki za podejrzenia, ale mi to na pirata wygl康a. A tak poza tym w grze masz wyja郾ione jak si naprawia.
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 729

The Catalyst

« Odpowiedz #16 : Listopad 23, 2008, 20:56:51 »

F3 sprzeda ka盥y komu gra nie b璠zie odpowiada豉. Ale.

Prawd m闚i帷 ja te jestem przekonany 瞠 to pirat, bo jak ju kto bardzo chce kupi gr, to kupi j w sklepie. Kupuj帷 u篡wk od znajomego dostajesz te instrukcj. Kupuj帷 u篡wk na aukcji dop豉casz koszty przesy趾i i masz prawie cen nowej gry. Zamieszanie zwi您ane z wysy趾 kasy, oczekiwaniem na gr, wcze郾iej na koniec aukcji, etc. nie jest warte zaoszcz璠zenia tych kilku z這tych, o ile m闚imy tu o zaoszcz璠zeniu czegokolwiek.

A tak zupe軟ie przypadkiem tydzie temu sprawdza貫m ceny na Allegro i by造 jeszcze wysokie, dopiero w tym tygodniu posz造 w d馧 - wi璚 odkupienie po ni窺zej cenie nie mog這 mie miejsca  . Na p造cie instrukcji nie ma. Z drugiej strony sprzedaj帷emu zale篡 na odzyskaniu kasy kt鏎 on wybuli i jak najmniejszej stracie. Nie daj帷 instrukcji rzuca sobie piasek w oczy, bo mo瞠 膨da mniejszej kasy.

Jak kto dobrze zauwa篡, instrukcji sie zwykle nie czyta, zwykle wyjmuje z pude趾a tylko po to by zobaczy obrazki i na powr鏒 w這篡 do pude趾a, albo dowiedzie si czego, czego si nie wie, a co si potrzebuje. Dzi瘯i temu instrukcje praktycznie si nie niszcz, na co  najlepszym dowodem s stoj帷e u wszystkich wyra幡ie postarza貫 pude趾a z grami sprzed 10 lat, a w pude趾ach na og馧 porysowane p造ty, kt鏎ych nap璠y ju nie zawsze czytaj... i opr鏂z p造t w豉郾ie  instrukcja bez najmniejszych 郵ad闚 u篡tkowania ;]

Ergo - niestety mo積a gdyba i teoretyzowa, bo nie ma jak zweryfikowa oryginalno軼i Ale to co wiemy 鈍iadczy na niekorzy嗆, nie musze chyba powtarza, 瞠 na Schronowym forum newsowym piractwo nie jest mile widziane.

Tongue
PalitPower
Szeregowy
*

« Odpowiedz #17 : Listopad 23, 2008, 21:15:13 »

Ludzie o czym Wy m闚icie ? Czy ja musz si Wam spowiada z moich zakup闚 ? I z tego od kogo kupuj ? naby貫m oryginaln, troch porysowan p造tk w kopercie od pewnej osoby i nie mam zielonego poj璚ia sk康 on to mia... Ja si tylko ciesz, 瞠 mog sobie pogra tanim kosztem i nie musia貫m wydawa kasy na n闚k ze sklepu... ot ca豉 filozofia.

bo jak ju kto bardzo chce kupi gr, to kupi j w sklepie.

O to chodzi, 瞠 ja jej tak "bardzo" nie chcia貫m kupowa dlatego zrobi貫m to jak najmniejszym kosztem...
Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Kana RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ogranicze! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!