Autor Wątek: Fallout 3 PROTECTION ERROR  (Przeczytany 12375 razy)

dudson

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Fallout 3 PROTECTION ERROR
« dnia: 26 Listopada 2008, 14:11:51 »
Witam dziś kupiłem ORYGINALNĄ grę F3 gra do momentu kiedy mam 19 lat i wynoszę się z krypty. Pogadałem z Amatą, poszwędałem się trochę po schronie w czasie ucieczki i wywala Błąd "Protection Error" Wyczytałem trochę w necie, że to wina deamona, który w moim przypadku emulował NFSA najnowszego. Wymontowałem tego nfsa, zainstalowałem patcha od cenegi, ale problem się powtarza. Na piracie wywalało mnie przy wyjściu z krypty, więc byłem ciut dalej ;P Jeszcze coś wyczytałem by zassać jakiś plik .dll, ale nie mogę teraz tego znaleść, Odinstalowałem właśnie deamona, nero, img burna i dalej jest to samo. Jak zrobię Cracka ( chyba ruskiego bo launcher jest po rusku) To wywala mnie jak chce wyjsć z krypty. Macie jakiś konkretny sposób ?
Proszę o POMOC.
« Ostatnia zmiana: 28 Listopada 2008, 00:52:14 wysłana przez Squonk »

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Fallout 3 PROTECTION ERROR
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopada 2008, 14:47:54 »
Gdzie i po co kupiłeś rosyjską wersję gry? Bo twoje podkreślenie "ORygINALNĄ" przynosi zupełnie odwrotny efekt. Legalna gra byłaby po polsku/angielsku.

I to jest implikacja, a nie równoważność.

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Fallout 3 PROTECTION ERROR
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopada 2008, 15:59:00 »
właśnie.  ::) kup oryginał, zainstaluj i problem zniknie. albo masz jakiegoś wirusa

dudson

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Sprostowanie.
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Listopada 2008, 19:30:25 »
.. Bo oczywiście ktoś już musiał zamknąć tamten temat. Mam oryginalną wersję gry i nie będę to nie wiem jak udowadniał. Wcześniej grałem na pirackiej wersji, która cashowała niemiłosiernie, dlatego postanowiłem, że wydam tą stówkę na taki tytuł. Crashów w oryginale jest mniej, ale jeśli dochodzę do krypty, a tam następuje zwis gry, to logiczne, że będę szukał rozwiązania. Jeden gość na pewnym forum napisał,że Ruski Crack pomógł mu rozwiązać problem to spróbowałem jego sposób. Swoją drogą to paranoja żeby z oryginałem były takie prolemy, a u niektórych problem znika po crackach.. Poczytajcie w sieci o problemach z F3 i zobaczycie, że tego jest mnóstwo nawet z oryginałem. Więc niech tu nikt nie wyskakuje żebym kupił oryginała bo problemy z oryginałami też występuja. U mnie niestety tak nie jest, dlatego przeinstalowałem teraz grę, gram na oryginale z płytką w środku i czekam aż dojdę do wyścia z krypy...

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Sprostowanie.
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopada 2008, 20:01:15 »
pretensje nie za wiele zmienią ;] napisz jak już dojdziesz to tego momentu z którym miałeś problemy. i nie wiem jak u ciebie ale ja miałem dużo problemów przez wirusy (o których już wspomniałem) i chociaż dla pewności przeczyść dyski.

em.... i tu masz ten "usunięty" temat :http://www.fallout3.net/forum/index.php?topic=253.msg1918#new
« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2008, 20:03:02 wysłana przez Loko »

dudson

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Sprostowanie.
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Listopada 2008, 20:37:40 »
No fakt nie jest zamknięty. Korzystam kila lat z pewnego forum i odruchowo spoglądając w lewy dolny róg strony zauważyłem coś o zamknięciu ; ]. Taki nawyk. Jak wspominałem gram od nowa zapisałem sobie, chcę wczytać,a  tu co :O Protection error. O mój Boże.. Komp od wirów jest czysty, ale gość z cenegi jak dzwoniłem mówił, żebym wyłączył program antyvirusowy, albo pobawił się coś z PPM na plik exe i dostosuj... Nie wiem co jest grane, ale mam wrażenie, że jestem uwięziony w tej krypcie.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Sprostowanie.
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Listopada 2008, 20:55:03 »
Prawdopodobnie chodzi o to żebyś kliknął PPM na plik exe i wybrał opcje zgodności z Windows 2000 , możesz dać linka do tej porady która kazała ci cracka instalować ?

dudson

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Sprostowanie.
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Listopada 2008, 16:41:37 »
Zacząłem bawić się w rejestrze i nie mam już problemów z PRotected error, ale jest inny. Gram gram gram, a nagle nie mogę wykonać żadnego ruchu myszką, klawiaturą a Bohater idzie do przodu przed siebie....

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Sprostowanie.
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Listopada 2008, 17:12:25 »
ty chyba masz kompa nawiedzonego o.O

dudson

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Sprostowanie.
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Listopada 2008, 18:41:28 »
To ty i wy się cieszcie, że jako nieliczni w tym kraju nie macie problemów w pecetowej wersji F3. Dobrze, że na iksie śmiga bez zarzutu.

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Sprostowanie.
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Listopada 2008, 20:28:31 »
no dalej dudson, oczyść swoje dobre imie i
możesz dać linka do tej porady która kazała ci cracka instalować ?

udowodnij że się mylimy  ;D i że masz oryginałke

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Sprostowanie.
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Listopada 2008, 21:20:13 »
Piszesz, że jakiemuś typowi pomógł ruski crack - możliwe. Ale masz chyba świadomość, że takie coś jest nieoficjalnym pomagaczem i nie masz pewności czym to tak naprawdę jest. Rootkitem, spywarem a może naprawdę pomaga. Dalej - nie wiadomo czy wiesz na jaką wersję językową gry został zapodany ów  ruski crack i czy do tego spaczowaną czy nie.

Jednym słowem postanowiłeś leczyć syfa gruźlicą, więc nie oczekuj, że my to będziemy zarówno ginekologami jak i lekarzami od chorób płucnych.

Gra sprawie wielu osobom problemy - w tym mi - co sprawia, że na swoim sprzęcie jeszcze jej nie odpaliłem bo nie mam czasu na dochodzenie co tam jest nie tak. Wyjściem jest zdobycie małego dysku i założenie na nim od nowa sytemu tylko pod F3. Albo zakup konsoli  ;D
« Ostatnia zmiana: 28 Listopada 2008, 00:53:51 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

dudson

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Fallout 3 PROTECTION ERROR
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Listopada 2008, 08:39:15 »
Nie leczę się aktutalnie żadnym crackiem. Jakiś user na innym forum radził by zainstalować SP3, najnowsze stery do karty, i najnowszego directa, ale jak problem z protection error dawno znikł i w zasadzie mógłbym już dawno grać tak mam tą zawiechę klawy i mychy. Napisałem do pomocy technicznej Cenegi, a za 20 minut do nich zadzwonię. Spróbuję jeszcze z klawą na normlane wejscie,a nie USB.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3 PROTECTION ERROR
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Listopada 2008, 02:59:38 »
Cytat: dudson
Napisałem do pomocy technicznej Cenegi, a za 20 minut do nich zadzwonię
Nie żebym co mówił, ale w ważniejszej sprawie nie mogłem się do nich dodzwonić  ::)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

dudson

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Fallout 3 PROTECTION ERROR
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Listopada 2008, 16:42:51 »
Ja się dodzwoniłem bez problemu. Wzieli odemnie informacje o direcie i się narazie nieodzywają.