Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 16, 2019, 15:52:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs: A co Ty wiesz o Trzynastym Schronie?  (Przeczytany 17554 razy)
Sajdon
Marszałek 13S
*

« : Styczeń 08, 2010, 01:32:05 »

Jak się bawić w konkursy, to na całego. Tym razem mamy dla Was przygotowany konkurs na temat... Trzynastego Schronu! Konkurs pod oficjalną nazwą "A co Ty wiesz o Trzynastym Schronie?" jest nie lada wyzwaniem. Czeka na Was 10 pytań przygotowanych wspólnie przez wszystkich redaktorów. Są pytania łatwiejsze i trudniejsze, a każde za różną ilość punktów. Nie trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale im więcej poprawnych odpowiedzi, tym bliżej nagród. A nagrody wybraliśmy nietypowe:

1. Miejsce: książka Tadeusza Meszko pt.: "2012 Gniew ojca: Dzieci Słońca" z podpisem autora (ufundowało Wydawnictwo Solaris) + naklejka filmu Dystrykt 9 + link pozycjonujący na Trzynastym Schronie na 3 miesiące

2. Miejsce: książka Davida Brina pt.: "Listonosz" I wydanie z 1996 roku, gratka dla kolekcjonera, używana (wyszukał w antykwariacie  Sajdon) + naklejka filmu Dystrykt 9 + link pozycjonujący na Trzynastym Schronie na 2 miesiące

3. Miejsce: unikalny zestaw "Fallout Tactics" w wersji box zawierający także pełne wersje Fallout 1 i Fallout 2, używane (z własnej kolekcji DoPra) + link pozycjonujący na Trzynastym Schronie na 1 miesiąc

Dla stałych bywalców napisanie odpowiedzi powinno być łatwe jak pieczenie iguany na patyku ;-). Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu "A co Ty wiesz o Trzynastym Schronie?", gdzie znajdziecie też zdjęcia nagród. Powodzenia!
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2010, 11:22:19 wysłane przez Sajdon » Zapisane
Kamilos
St. sierżant
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 08, 2010, 11:19:52 »

Co to jest "link pozycjonujący na Trzynastym Schronie"?
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Styczeń 08, 2010, 13:49:26 »

Takie małe coś na dole, pod telewizorkiem.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Kamilos
St. sierżant
*

« Odpowiedz #3 : Styczeń 08, 2010, 17:04:12 »

hm, link obok http://www.nowamoc.com/ jest mocno wątpliwej wartości. A co gdy ktoś nie ma swojej strony?
Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Styczeń 08, 2010, 17:31:20 »

1  Miejsce: książka Tadeusza Meszko pt.: "2012 Gniew ojca: Dzieci Słońca" z podpisem autora (wyszukał w antykwariacie Wydawnictwo Solaris) + naklejka filmu Dystrykt 9 + link pozycjonujący na Trzynastym Schronie na 3 miesiące
2 Miejsce: książka Davida Brina pt.: "Listonosz" I wydanie z 1996 roku, gratka dla kolekcjonera, używana (ufundował Sajdon) + naklejka filmu Dystrykt 9 + link pozycjonujący na Trzynastym Schronie na 2 miesiące
Wydaje mi się, że te słowa powinny być zamienione.

Emaila już wysłałem, całkiem długo szukałem odpowiedzi na pytania, konkurs niezwykle ciekawy, a nagrody wyjątkowe!

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 08, 2010, 19:18:34 »

hm, link obok http://www.nowamoc.com/ jest mocno wątpliwej wartości.
To znaczy?

=====

A zmienię tryb wypowiedzi na inny, co nie znaczy, że zmieniłem myślenie w tej sprawie  Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Ace
SLAYER kurwa
Gen. brygady - Redaktor
*

Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu

« Odpowiedz #6 : Styczeń 08, 2010, 19:25:44 »

jak kogoś za mało podnieca f1/2 to może sobie taniej kupić viagre

Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku
Siekier
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 10, 2010, 20:58:28 »

Grin

Ja tam czekam na drugą edycję tego konkursu Wink
Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #8 : Styczeń 10, 2010, 23:38:30 »

Czemu na drugą? Smiley

A link nowamoc - jak to link, strona o treści normalnej i legalnej w Polsce. Była aukcja na Allegro, ktoś kupił, to ma Smiley.
Kamilos
St. sierżant
*

« Odpowiedz #9 : Styczeń 11, 2010, 08:06:16 »

Fajny sig Ace, czyżbyś także wybierał się na Bemowo?
Sakul
Sierżant
*

« Odpowiedz #10 : Styczeń 13, 2010, 00:30:18 »

Bardzo ciekawy konkurs, przez który odwiedziłem dawno nie widziane działy na stronie Smiley

BTW: Punkt trzeci regulaminu jest troszkę niejasny, chyba literówka się wkradła.

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski

Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #11 : Styczeń 13, 2010, 10:18:24 »

Bardzo ciekawy konkurs, przez który odwiedziłem dawno nie widziane działy na stronie Smiley

BTW: Punkt trzeci regulaminu jest troszkę niejasny, chyba literówka się wkradła.

Rzeczywiście, jest literówka, regulamin był z innego konkursu gdzie nagrody były opiane już w regulaminie, błąd edytorski Smiley. Dzięki za zwrócenie uwagi i cieszę się, że konkurs się podoba Smiley.
szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #12 : Styczeń 13, 2010, 14:32:05 »

Grin

Ja tam czekam na drugą edycję tego konkursu Wink
A dlaczego czekasz na drugą edycję? Bierz udział dzisiaj Wink

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
kostuch102
Plutonowy
*

------[]--

« Odpowiedz #13 : Styczeń 13, 2010, 16:24:20 »

A pytania nie są wcale takie trudne jakby się wydawało na pierwszy rzut oka Smiley

Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.
Siekier
Gość
« Odpowiedz #14 : Styczeń 13, 2010, 19:07:37 »

Czekam, bo mam nadzieję, że będzie "A co ty wiesz o Squonku?" Tongue
Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #15 : Styczeń 13, 2010, 19:24:17 »

To tak naprawdę nic by nikt nie wygrał. Wink

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #16 : Styczeń 14, 2010, 10:18:41 »

Konkurs nie jest trudny, ale 2 pytania wyraźnie sprawiają większy problem Smiley.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #17 : Styczeń 14, 2010, 14:23:34 »

Czekam, bo mam nadzieję, że będzie "A co ty wiesz o Squonku?" Tongue
No wiesz Siekier, moja osoba mogłaby sprawić problem bo ja się nie lansuje w rilu jak co niektórzy  Cool I nie będę palcyma pokazywał kogo mam na myśli  Grin

Siekier
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 24, 2010, 00:27:39 »

Ja myślałem bardziej o pytaniach nie-rilowych, w stylu: z czym kojarzy się Squonkowi goła dupa?
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #19 : Styczeń 24, 2010, 00:38:42 »

Pff, to proste. Z bieganiem po lesie ;]

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!