Autor Wątek: III wojna światowa w 2010  (Przeczytany 1794 razy)

zerminator

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
III wojna światowa w 2010
« dnia: 07 Stycznia 2010, 22:02:48 »
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,page,2,title,Nostradamus-w-2010-czeka-nas-III-wojna-swiatowa,wid,11779736,wiadomosc.html
Cześć wszystkim. Na wstępie chciałbym napisać że bardzo podoba mi się wasza praca jaką odwalacie na 13 schronie. Tak trzymać ;) Oby strona ta przetrwała wszystkie najbliższe, dalsze zresztą też, apokalipsy od 2012, aż po zniesienie podatku VAT. Link który podałem na górze maila, prowadzi do bardzo ciekawej strony o tematyce naukowej. Można tam przeczytać między innymi na temat ogromnym tsunami z plazmy sunącycm przez nasze słońce, albo o nie dalekim wybuchu super nowej która zniszczy ziemię. Ja jednak wysłałem link do tematu o wiele bardziej zbliżonego do klimatów Postapo, a dokładniej do III wojny światowej w 2010…

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: III wojna światowa w 2010
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Stycznia 2010, 22:07:11 »
Wydaje mi się, że współczynnik "para" w paranaukowości tej przepowiedni jest na tyle duży, że aż nieprawdopodobny, nawet jak na łamy Trzynastego Schronu. Niemniej jednak może ktoś z newsmanów narazi się na kolejną dawkę śmiercionośnego wpierdo... to znaczy promieniowania i pokusi się o napisanie nowiny na ten temat. W każdym razie witamy na forum i dziękujemy za cynka  :)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: III wojna światowa w 2010
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Stycznia 2010, 12:57:33 »
Lepiej nie, bo postapokaliptyczni wahhabici zarzucą nam, że co to ma wspólnego z postapo. Tym bardziej mnie kusi by coś o tym napisać  ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: III wojna światowa w 2010
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Stycznia 2010, 14:15:49 »

Kontynuując newsy odbiegające od prawomyślnego postapo, odkurzamy z naftaliny osobę, która zawsze jak królik z kapelusza wyskakuje, gdy zbliża się jakaś kluczowa data. Nie wyszło z rokiem 1999, może z 2012 się uda. Tym bardziej, że naszego bohatera - którym jest Michel de Nostredame zwany Nostradamusem - wspiera powaga dawnej cywilizacji Majów.

Według jego przepowiedni, przed katastrofą roku 2012 czeka nas "teaser" w postaci wydarzeń roku 2010, czyli obecnego. Po szczegóły zajrzyjcie do artykułu w portalu Niewiarygodne.pl.

Namiary na newsa podał zerminator.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.