Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Październik 22, 2019, 05:55:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010  (Przeczytany 29759 razy)
JimmyJohn100
Kapral
*

« Odpowiedz #100 : Grudzień 11, 2010, 15:29:54 »

A ja widzę VaultBoy'a w czapeczce mikołaja Smiley I już wiemy od kogo laseczka dostała taki sprzęt.
<kryptoreklama>Istnieje, czy nie? Istnieje!</kryptoreklama> Tongue
W takim razie nie mogę się doczekać, co ja znajdę pod choinką!
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #101 : Grudzień 12, 2010, 11:00:39 »

W sumie malowana areografem  ja jej podstawie (rzutnik na płótno i jazda) , ale to prawda - Des Bloood VR  Embarrassed dobra giera Smiley
Była to pierwsza postać jaką namalowałem w takim klimacie na potrzeby kartki świątecznej dla schronu - stąd na karabinie motyw z VaultBoy'em w czapeczce mikołaja Smiley
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2010, 11:09:18 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!