Autor Wątek: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010  (Przeczytany 42297 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #40 dnia: 01 Marca 2010, 22:24:20 »

Wujek nasa3000 (nie, że "wujek" bo jakieś tam skojarzenie tylko, że taki pomocny i zapładniający... twórczo oczywiście ;)) na miesiąc marzec przygotował kartkę z kolejnymi smakołykami.

Tym razem nie będę jednak wytężał Waszych łepetyn i zmuszał byście odkryli o co tu znów chodzi. Wystarczy, że nad Falloutami tak pracowaliście dawnymi czasy. A więc schronowy kalendarz na miesiąc marzec zawiera haczyki związane z:
- Międzynarodowym Dniem Walki przeciwko Zbrojeniom Atomowym,
- Światowym Dniem Obrony Cywilnej.

Haa!!! Zaskoczeni co? Myśleliście, że nasze kalendarze są tylko o tym albo o owym? I co ciekawe, te święta są obchodzone dziś.

Kartkę na miesiąc marzec - w wypasionej rozdzielczości - pobierzecie z działu PLIKI, zaś w trochę mniejszej rozdzielczości w powiększeniu newsowej miniaturki.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2010, 12:43:30 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Marca 2010, 08:43:20 »
Ikonki Outpost i TS na jednej bombie? Prowokacja? ;)  :P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Marca 2010, 10:44:24 »
No przeca OP ma te takie wykręcane coś za logo - biohazarda znaczy  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Marca 2010, 11:48:33 »
Jak bym chciał prowokacji to na bombie bym napisał jakąś ładną dedykację dla Outpostu. Coś w stylu :
Nie bądźcie takie sztywniaki - Outpuśiaki
Rozerwijcie się trochę drogie chłopaki   ;)

Albo

Niech wam opad lekkim będzie  :D

Ale skoro nie ma dedykacji to nie ma prowokacji  :P
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Marca 2010, 12:39:18 »
Prowokacja to by była jakby na kalendarzu zamiast niuni był metro-koleś  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #45 dnia: 03 Marca 2010, 12:53:02 »
No przecież mamy w zanadrzu wersję "metro-jakiś koleś for maYa"  :P Ja tam z rozkazu ND mogę zmienić mu logo na ubranku, ale myślałem, że będziemy go trzymać na specjalną okazję. Może kapitulację czy coś takiego. W końcu to obrazek zagłady,  coś jak by cios poniżej pasa, dowcip który zabija, dzień sądu ostatecznego. Nie możemy wytaczać tak poważnej prowokacji od tak sobie. Trzeba pomyśleć o konsekwencjach. Bo co jeśli się im spodoba , zaakceptują to COŚ i przygarną? Zaopiekują się i zwrócą przeciw nam - w baletkach i różowej paczce*....  :D :D




*Paczka- strój baletnicy ( ta stercząca sukienka )
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #46 dnia: 03 Marca 2010, 12:56:26 »
A kiedy się zaczynają w Polsce homosiowe parady? W maju?  :-\ Nie mam kolegów w Młodzieży Wszechpolskiej ani w NOP'ie to nie wiem  ;D Ale jak w maju to możemy tą kartkę z ciachem wypuścić na maj jako dodatkową, że niby Schron jest taki progejowski  ;)

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Marca 2010, 13:45:34 »
Z taką ładną tęczą w tle  8) Może ktoś wie kiedy te parady są w tym roku?  Bo jednopłciowi robią je zawsze z partyzanta - co roku inaczej. Mimo, że nic do chłopaków, którzy dotykają się PiSiorkami nic nie mam, to osobiście wolę lesbijki bo jakieś przyjemniejsze są dla oka  ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Marca 2010, 16:00:46 »
Mowa o ikonce (takie cudo na pasku tytułu przeglądarki) a nie o logo :) sprawdzałem tylko czy czuwacie nadal z flamerami ;)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Marca 2010, 16:14:16 »
Shamo zostaje shakowane i nikt tego nie zauważa, to co dopiero taką małą prowokacyjkę  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Kwietnia 2010, 12:45:55 »

W miesiącu kwietniu, a dokładniej 12 świętujemy Międzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki. Stąd też nasza konsultantka jest silna, zwarta i gotowa by wznieść się w przestworza i stamtąd szerzyć nie zmierzone idee schronizmu.

Kartkę na miesiąc kwiecień - którą przygotował nasa3000 - w wypasionej rozdzielczości pobierzecie z działu PLIKI, zaś w trochę w mniejszej rozdzielczości w powiększeniu newsowej miniaturki.
« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2010, 01:31:49 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #51 dnia: 03 Kwietnia 2010, 19:25:10 »
A ja dałem ciała ze swoim... zrobię wam niespodziankę i zmotam za to coś lepszego :P Stay tunned!

Nasa! Jak zwykle classyk :O) Nawet ma Orlena na piersi :P

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #52 dnia: 04 Maja 2010, 07:26:23 »
No to Maj mamy, święto goni święto, maturzyści srają po nogach bo już kwitną kasztany.
Kartka na maj, z małym poślizgiem majówkowym. Duży rozmiar do pobrania pewnie gdzieś będzie, a na razie na schronowiskowym chomiku.
http://chomikuj.pl/schronowisko/

[załącznik usunięty przez administratora]
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #53 dnia: 04 Maja 2010, 10:11:04 »
Trzeba Ci sprawić, drogi panie, taki zaczarowany ołówek, co byś malował po ścianach, a efekty tego by ożywały  :P (w ten sposób Polska od razu wspięłaby się na szczyty list najchętniej odwiedzanych państw :D)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #54 dnia: 04 Maja 2010, 14:09:06 »
nasa3000 ta panna to wygląda jak kukła :( bleee... Tyle tapety to ja nawet na ścianach nie widziałem :(
I jeszcze jedno, chociaż zaznaczam, że na anatomii to znam się całkiem niebardzo -- czy kobiety są w stanie tak się wyginać, jak ta twoja panna z kalendarza? Nic im się nie stanie, jak tak się 'pogną'?
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #55 dnia: 04 Maja 2010, 17:18:45 »
To nie jest kukła, tylko piękna Gruzinka - no nie rozumiem szmergiell co ty masz do ciemniejszej karnacji.. A wyginać się mogą, pewnie - zresztą nie tylko w jedną stronę... ekhm.. znaczy no nie chciałem uderzać w "te" szowinistyczne tony :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #56 dnia: 04 Maja 2010, 22:48:28 »
Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało - dla nasy to... MAŁO!  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #57 dnia: 05 Maja 2010, 01:28:36 »
Jestem jednak zajebistszy, jak piszę po pijanemu  :-* :-X :P 8) :D
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #58 dnia: 05 Maja 2010, 01:34:02 »
Ale nie tak jak ja po trzeźwemu  ;D

======


Schronowicze i Schronowiczki!

Nasza postapokaliptyczna rewolucja ciągle trwa! Mimo wrogich działań reakcyjnych sił spod znaku spalonego kurczaka, co się z popiołów nie odrodził, schronowa klasa robotnicza nieustannie zwiększa poziom wyrabianej normy!

Aktualizacje! Konkursy!! Patronaty!!! Wsparcia medialne!!!! Społeczność forum!!!!!

Wszystko to by jeszcze bardziej umacniać i szerzyć postapokaliptyczną świadomość rewolucyjną! Choć salony i łże-elity w postaci profesorów postapo czasami ujadają, a bakcyle odchylenia rozrywkowo-zombiastycznego złowrogo czają się za progiem, to nie ustępujemy!

My jesteśmy tu gdzie postapo, oni tam gdzie go nie ma!!!

I w związku z tym kartkę na miesiąc maj - którą przygotował nasz drogi schronowicz nasa3000 - w wypasionej rozdzielczości pobierzecie ze schronowego CHOMIKA, zaś w trochę w mniejszej rozdzielczości w powiększeniu newsowej miniaturki.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010
« Odpowiedź #59 dnia: 05 Maja 2010, 01:43:09 »
Brawo, kurwa!

Aktualizacje! Konkursy!! Patronaty!!! Wsparcia medialne!!!! Społeczność forum!!!!!

O kurwa!

nasz drogi schronowicz nasa3000

Jaki tam kurwa schronowicz, Schronizator - jak już - o to chodzi przecież w zapalczywie dogmatyczno-rewolucyjno-konserwatywnej cesze polegającej na byciu redaktorem, kurwa amen. Redaktorzy to już NIE schronowicze.

Ocenzurujcie to, Jimie!
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!