Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 22, 2019, 06:05:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oficjalny kalendarz Trzynastego Schronu na rok 2010  (Przeczytany 29504 razy)
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #80 : Lipiec 16, 2010, 19:18:59 »

Oj Kamilos sam masz złamaną nogę. I przestań się, na miłość Boga, przypierdalać permanentnie do wszystkiego co tutaj zobaczysz, alleluja.

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #81 : Wrzesień 02, 2010, 00:04:05 »

Ykhmm... Ykhmm...

Dziś gorące słonko radośnie wstało,
Bo dzieci spieszące do szkoły oświecić chciało.
Pierwszy września to bowiem nie byle co,
Gdy wszyscy w koło uczyć się chcą!

Zaś nam do Schronu z dalekich krajów i wzgórzy,
Z powrotem nasę przywiało jak grzmoty podczas burzy.
A z nim dwie kartki schronowego kalendarza,
Jedną zaległą i nową - tak się też się czasem zdarza.

Autor tego wierszyka nic nie brał i nie pił,
Więc nie ma powodów by ktoś za poziom tego tekstu się czepił.
Również i nasa wypoczęty jak mały pieseczek,
Zabiera się do rysowania nowych... hmm... Pań?

Czy to ponętnie wyglądające panie na kartach kalendarza nasy3000, w wypasionej rozdzielczości zainspirowały mnie do napisania - jak zawsze na wysokim poziomie głupowatości - wierszyka?

Sprawdźcie sami zaglądając do schronowego CHOMIKA.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2010, 02:20:40 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #82 : Wrzesień 02, 2010, 00:08:29 »

(...)

Bluźnisz! Uczyć się chcą... Dzieci!...

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #83 : Wrzesień 02, 2010, 00:12:16 »

Spontanicznie i z utęsknieniem. Coś jak na poniższej fotce:

Smiley

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Kaznodzieja
St. plutonowy
*

miziantrop

« Odpowiedz #84 : Wrzesień 02, 2010, 00:58:09 »

Cytat: Sqounk

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #85 : Październik 05, 2010, 02:39:23 »

Obrady plenum Komitetu Centralnego Trzynastego Schronu...

Załoganci krótszym stażem ze strachem w oczach patrzą na skaczących sobie do gardeł dwóch redaktorów - Squonka i nie wiema, którzy ustalają kto ma być tym dobrym, a kto tym złym. Uqahs zawzięcie w czymś pod stołem gmera - znaczy chyba gra, Jim znów coś czyta o projektach, w które po ukończeniu zagra pewnie tylko rodzina ich twórców. Ace żłopie kolejnego browara, Veron zawzięcie coś czyta albo pisze - a może robi to wszystko jednocześnie - cholera wie. Marszałkowie i generalicja śpią, bo mają to wszystko w dupie (znaczy sytuację ogólną, a nie Trzynasty Schron), współpracownicy zawzięcie słuchają wytężając uszy i oczy (a może na odwrót) w niekłamanym podziwie dla redaktorów. Słowem dzień jak co dzień.

Wtem, na mównicę wchodzi w poplamionym od farby uniformie nasa3000, chrząka, spluwa do zardzewiałej skrzynki pocztowej stojącej w najczarniejszym - jak pupa Jacksona, ale Samuela L. - kącie i zaczyna przemowę:

Nauczyciele i nauczycielki. Belfrowie i belferki. Profesorzy, profesorki. Dozorcy, sprzątaczki, pielęgniarki i dentystki szkolne. I wy wszyscy, którzy męczycie się każdego dnia z tymi tłumokami, imbecylami, głupkami, skretyniałymi bałwanami, debilami (o tak na nas wołała nasza Matematyca) osłami, zakutymi łbami, debilami (a to już było) ciołkami leśnymi, misiami puchowymi itd... itd...

Dziękujemy wam, żeście nas gnębili, kopali, gryźli, drapali... wspierali, tulili, uczyli, kochali. Może jeszcze kilka razy by się przydało w dupę, od Was, szanowne grono pedagogiczne dostać. Dziękujemy MY Schronowe Pacanki, Baranki, Głupolki i Kozie Matołki...

A co było dalej, tego się dowiecie na schronowym CHOMIKU.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 02:41:47 wysłane przez Squonk » Zapisane

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #86 : Październik 05, 2010, 18:40:08 »

...chrząka, spluwa do zardzewiałej skrzynki pocztowej stojącej w najczarniejszym - jak pupa Jacksona, ale Samuela L. - kącie...

No i powiedz mi, mój drogi, skąd wiesz, że mam zapalenie oskrzeli i cherlam jak gruźlik  Zwyrol/  hę... Nie potrzebnie chodziłem na
te K.K.T.  Ja pierd... Ale do skrzynki pocztowej jeszcze nie spluwam ( choć to zajebiaszcza idea  Embarrassed ) Choć gdyby tak postawić ją w Schronowym kibelku to można by do niej jeszcze ...    Cheesy Cheesy

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #87 : Październik 06, 2010, 14:30:33 »

Nic nie trza ustalać, to ja tu jestem leseferysta, a Squonk to konserwatysta  Hyhyhy

Choć gdyby tak postawić ją w Schronowym kibelku to można by do niej jeszcze ...    Cheesy Cheesy

Aleście obaj ze Squonkiem niepoprawni politycznie  Zwyrol

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #88 : Październik 06, 2010, 14:38:31 »

Nic nie trza ustalać, to ja tu jestem leseferysta, a Squonk to konserwatysta  Hyhyhy

Dobrze, że nie pederasta Ordynus?

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #89 : Październik 06, 2010, 14:44:51 »

Się mówi w dzisiejszych czasach homoś  Zwyrol

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #90 : Październik 06, 2010, 14:45:54 »

To JKM i jego fani - homi jest ładniejsze Tongue

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #91 : Październik 06, 2010, 14:48:42 »

Widziałem jakiś filmik, na którym gościu chodzi po Ostrołęce, czy gdzieś tam i pyta "Co by pan/pani zrobiła, gdyby się okazało, że wśród pana/pani krewnych bądź znajomych jest homo sapiens?"

No i niektórzy nie wiedzą, że też są homo.... ale sapiens  Zwyrol

A swoją drogą JKM to mądry człowiek, tylko słaby marketingowo.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #92 : Październik 06, 2010, 15:04:49 »

Bo nie czujący presji - że tak powiem - "głodu". To znaczy, że ma z czego żyć i z nudów zajmuje się polityką, w której jest - mimo co niektórych ciekawych koncepcji - osobą nieskuteczną.

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #93 : Październik 06, 2010, 15:47:41 »

A może tak nie mówić  pedał, ani homo, ani gay tylko "mężczyzna z pewnym kobiecym pierwiastkiem" ( zajebiaszczo mi się to określenie podoba, ale nie pamiętam gdzie to usłyszałem )

A tu macie czemu nie warto się posuwać w dupala.

« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2010, 16:00:04 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

"...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #94 : Październik 06, 2010, 22:37:06 »

O jaaa!!!  Co jeeee? Lips Sealed Kto to w ogóle jest?  nieOrdynus

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #95 : Październik 07, 2010, 12:01:12 »

Sam się zabananuj  Ordynus? . A pani, która śpiewa (zresztą bardzo ładny głos, troszkę tak jak babcia Tina ) to Wendy Ho. Bodajże amerykańska stand up comedian.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #96 : Październik 07, 2010, 12:58:07 »

Bana to można by dać nasie za jego roz...go avka! Bo hipnotycznie wciąga, że się nie można od niego oderwać  Grin

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #97 : Październik 07, 2010, 13:06:54 »

To "królik na koksie"  Ja pierd... Upsss. nie było tego tekstu. Tfu, tfu za ramię bo mnie jeszcze sanepid zamknie  Wink

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #98 : Grudzień 10, 2010, 00:55:02 »

Śnieg na polach, śnieg za pasem,
Stary rok się skończy z czasem.

Wujka nasę3000 hen tam zasypało,
Lecz ze Schronu wyszkolenie mu się zdało!

Dzielnie wyszedł w śnieżne pola,
Mikołajkę złapać zdołał.

Ta mu chętnie pozowała,
By Wam z radości się zagotowało.

Z kalendarza rozumieć się ma,
Więc zacieszać go raz - dwa!

Kogo złowił nasa3000? Więcej na schronowym CHOMIKU, bo w miniaturce jest tylko link do mniejszego obrazka.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 05:16:14 wysłane przez Squonk » Zapisane

Johnyzlampy
Szeregowy
*

« Odpowiedz #99 : Grudzień 11, 2010, 01:09:44 »

Widzę , że Mikołajka to przerobiona dupencja z gry Des Bloood VR Tongue
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!