Autor Wątek: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?  (Przeczytany 14232 razy)

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« dnia: 04 Stycznia 2010, 16:02:03 »

Nie ma problemu! Serwis Polygamia dostarczył informacji, które podobno pochodzą z nadchodzącego numeru Game Informera.

Jeśli wierzyć tym informacjom, gracz będzie mógł wybrać swoje pochodzenie, które wpłynie na początkową część rozgrywki oraz profity. Jeśli ktoś lubi tajemniczość, może zostać Samotnym Wędrowcem. Bardzo interesującą opcją wydaje się bycie chińskim agentem! Wtedy mielibyśmy zacząć grę jeszcze przed Wielką Wojną i przeprowadzać operację sabotażową, która skończy się śmiercią większości szpiegów... oprócz postaci gracza, która przejdzie fascynującą przemianę...
Powróci hazard (nie jako umiejętność, będzie na niego wpływać Szczęście), pojawią się oszustwa.

Najciekawsze zostawiłem na koniec - możliwość korzystania z pojazdów! Oczywiście nie będzie ich dużo, ale myślę, że to jedna z najbardziej znaczących zmian.
Co o tym myślicie? Ja uważam, że New Vegas ma szansę być o wiele lepszym od Fallouta 3 i z pewnością będzie na górze rankingu Falloutów XXI wieku.
Jeśli chcecie poczytać więcej, link po newsem.
Info podrzucił Zagłoba, chwała mu.
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

szymon12

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Stycznia 2010, 18:46:29 »
Wydaje mi się ze należę do „starych” fanów Fallouta,pierwszy raz zagrałem w F2 w wieku 7 lat.Była to moja pierwsza gra, bardzo mi się spodobała, ale byłem trochę za mały żeby wszystko rozumieć jakieś dwa lata później szukając na Internecie jakiejś fajnej strony, o falloutach znalazłem trzynasty schron pamiętam, że bardzo mi się przydawały informacje tam zawarte,na F3 czekałem wiernie przez wiele lat a kiedy wychodził skakałem z radości,zamówiłem go 2 miesiące przed premierom nawet mi się podobał, ale czegoś mi brakowało teraz mam nadzieje, że F:NV będzie kontynuacjom dwóch pierwszych części Fallouta.Sory, że tak rozpisałem się tak dużo o wszystkim mało o temacie, ale jakoś mnie tak wzięło. :)

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Stycznia 2010, 19:23:55 »
Skoro Ausir uważa to za całkiem prawdopodobne, to są szanse, że te pogłoski okażą się prawdziwe.

Najbardziej interesujące wydaje się być to, że mają pojawić się elementy z Van Burena.
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Stycznia 2010, 20:15:26 »
Ale to nadal będzie fps czy całkowicie idą w RPG? Bo Mass Effect, pomimo, że był fajną grą, to jednak mi wystarczy.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Stycznia 2010, 20:27:22 »
Ja tam czekam na New Vegas jak na F3, nie zacieszam i nie krytykuję bez potrzeby tylko czekam na rozwój wydarzeń. Jak gra wyjdzie to wtedy usiądę i pogram co najmniej 8 godzin a dopiero potem ocenie :). Pojazdy powinni już w 3 wprowadzić bo przecież już w 1(chyba) i 2(na bank) był Highwayman. Co do grania ghulem... hmm... TASTY!

Cytuj
Ale to nadal będzie fps czy całkowicie idą w RPG? Bo Mass Effect, pomimo, że był fajną grą, to jednak mi wystarczy.
Co ci wystarczy?

Cytuj
Wydaje mi się ze należę do „starych” fanów Fallouta. Pierwszy raz zagrałem w F2 w wieku 7 lat. Była to moja pierwsza gra, bardzo mi się spodobała, ale byłem trochę za mały żeby wszystko rozumieć. Jakieś dwa lata później szukając na Internecie jakiejś fajnej strony, o falloutach znalazłem trzynasty schron i pamiętam, że bardzo mi się przydawały informacje tam zawarte. Na F3 czekałem wiernie przez wiele lat a kiedy wychodził skakałem z radości i zamówiłem go 2 miesiące przed PREMIEROM. Nawet mi się podobał, ale czegoś mi brakowało. Teraz mam nadzieje, że F:NV będzie KONTYNUACJOM dwóch pierwszych części Fallouta. Sory, że tak rozpisałem się tak dużo o wszystkim mało o temacie, ale jakoś mnie tak wzięło. Uśmiech
Czerwone to znaki interpunkcyjne i duże litery, niebieskie to powtórzenia, różowe są przerażające, a morski jest do przepisania na nowo. Boże człowieku... nawet papier Cie nie wytłumaczy bo ja niby też mam ale potrafię składać zdania i Cie poprawić.

Teraz się cieszę i lansuję bo w końcu (po miesiącu) kopiłem sobie nowy zasilacz i nie muszę wprawiać w ruch 12 calowego wiatraka ze spodu (żeby się rozkręcił i sam ruszył) wkładem do długopisu i komputer mi się nie resetuje przy lepszych grach.  :P




"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Stycznia 2010, 20:48:42 »
F3 ma za mały świat na pojazdy, na piechotę można przebiec z jednego końca mapy na drugi. A mamy jeszcze szybką podróż, co już w ogóle przekreśla sens pojazdów. Ciekawe więc jak pojazdy zmienią ten kawałek rozgrywki, jeśli będzie tak jak z koniem w Oblivionie to chyba nie ma co się za bardzo podniecać.
Cytuj
Ale to nadal będzie fps czy całkowicie idą w RPG? Bo Mass Effect, pomimo, że był fajną grą, to jednak mi wystarczy.

No na pewno nie będzie to gra przypominająca Mass Effect, raczej dostaniemy coś pokroju F3 z fabułą. Moim zdaniem wszystko rozbija się o silnik, jeśli nadal to będzie ten sam to wiemy przynajmniej w 70% czego się spodziewać.

Ghul hmm kto by chciał ghulem xD No ale nie ma co przekreślać tego z góry.

@ Dr Rectum

A co to za zabawa w moderatora  :P

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Stycznia 2010, 20:50:56 »
Czerwone to znaki interpunkcyjne i duże litery, niebieskie to powtórzenia, różowe są przerażające, a morski jest do przepisania na nowo. Boże człowieku... nawet papier Cie nie wytłumaczy bo ja niby też mam ale potrafię składać zdania i Cie poprawić.

Ty... korektorem może byś nie chciał być takim wstępnym? :D
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Stycznia 2010, 20:54:01 »
A czego posta nie zmieniłeś... normalnie ludzi nie poprawiam bo ja też mam problem z ortografią i pomaga mi w tym firefox. To była przesada... Rozumiem się pomylić 3 razy nawet w naprawdę długiej wypowiedzi, ale tutaj nawet nie chce mi się liczyć.
Korektor musi być nieomylny, a ja taki nie jestem.

EDIT:Na dowód tego zapomniałem jednej kropki na końcu zdania... wrrr
« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2010, 21:08:12 wysłana przez Dr Rectum »

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Stycznia 2010, 21:03:27 »
Jedna kroka to nowa miara odległości?  :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Stycznia 2010, 21:38:31 »
Ten cały Vegas to ma być sieciowy Fallout czy jak?  :-\
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Stycznia 2010, 21:49:11 »
Bosze Squonk... bosze... oooo bosze...
To jest nowy Fallout nie oznaczony numerkiem, ma być robiony przez inne studio (obsydian?) i do tego ma być Fajny i lepszy niż 3 :D

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Stycznia 2010, 22:29:30 »
Bosze Squonk... bosze... oooo bosze...

No patrz, a czepiasz sie gimnazjalisty  :)

Poza tym ja tez nie do konca wiem o co biega z Vegas, wiec Naczelny osamotniony nie jest  :)
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Stycznia 2010, 22:43:13 »
Wnioskując z jakże treściwego nicku myślę, że Szymon do gimnazjum pójdzie w tym roku. (od kiedy F3 jest od 12 lat?)
A to "Bosze" Dr. Rectuma to mogę się założyć, że celowe i to była ironia.
A o Fallout New Vegas proponuję dokładnie poczytać tu: http://pl.fallout.wikia.com/wiki/Fallout:_New_Vegas (no dobra, za dużo to tu nie ma)
i tu: http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout:_New_Vegas (tu zdecydowanie więcej).
« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2010, 22:53:12 wysłana przez Wrathu »
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Stycznia 2010, 22:43:35 »
No właśnie, tutaj poprawia, a potem sam wymienia z błędem jakąś markę pralek, czy lodówek, czy czego tam jeszcze. Poprawna nazwa to Bosch, ale nie wiem co to ma do Vegas. A do New Vegas to już w ogóle.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

szymon12

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Stycznia 2010, 15:17:45 »
Przepraszam za moją pisownie, ale nawet, kiedy zaniosłem zeszyt od polskiego do poradni to ich zamurowało, że można mieć tyle błędów.Po prostu nie zwracajcie na to uwagi.A co do mojego wieku mam 13 lat nie 12.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Stycznia 2010, 15:28:48 »
Dlatego zawsze byłem przeciwnikiem podawania wieku w nickach. Ma tendencje do przedawniania się :P

No trudno, każdy robi błędy. Ale jakiś słownik w firefoksie można sobie skombinować (to znaczy chyba nie trzeba nawet, bo on tam już jest). Chociaż to akurat w przecinkach nie pomoże.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Stycznia 2010, 17:58:41 »
Etam gdybyś ty widział moje zeszyty xD

NW ma rację - firefox i trochę uwagi a większość twoich problemów zniknie :P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Stycznia 2010, 20:03:24 »
Cytat: Dr Rectum
Boże człowieku... nawet papier Cie nie wytłumaczy bo ja niby też mam ale potrafię składać zdania i Cie poprawić.
Grunt, że szymon12 wie na jakiej stronie znalazł stuff falloutowy  :P Bo nic tak nie wkoorfia, jak widzę gdy ten czy inny patafian pisze o nas 13 schron  >:( Ciekawe czy jak taki pacan będzie szedł do swojej dziewczyny, to zapyta się o nią podając imię innej koleżanki  ::)

Więc szymonowi można dać, tę, no - co katabasy udzielają. Nie amnestia tylko dyspensa??  ;D

Natomiast nie zmienia to faktu, że jego pisownia - gdy chodzi o interpunkcję - jest ssąca i przypomina raczej pisanie semesa, a nie wypowiedź pisaną. Maturę to za niego napisze mama  ;) Chyba, że wtedy będą testy i zaznaczanie krzyżykiem wybranej odpowiedzi  ;D ;D ;D

======

A co do tego Vegasa, to już widzę, jak Bethesda pozwoli by ktoś zrobił grę w ich obejściu, lepszą i ciekawszą niż ich Fallout 3 ???
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Stycznia 2010, 20:23:48 »
Oj tam, dajcie spokój chłopakowi bo tylko go zniechęcacie - trochę dystansu i powróćcie pamięcią do błędów jakie wy kiedyś robiliście  :P

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Chcesz być chińskim ghulem w Fallout: New Vegas?
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Stycznia 2010, 20:31:59 »
Pamiętam jak kiedyś wrzuciłem petardę do kibla... to było głupie, ale teraz tego nie robię :P

Po prostu mobilizujemy go aby zastanawiał się nad tym co pisze i na podstawie obserwacji  wyciągał wnioski. Nikt go nie nauczy pisać, a mama nie napisze za niego matury. Kiedyś w przyszłości opowie swoim dzieciom, że gdyby nie ludzie z 13S nie miałby Profesora(w piwnicy). Jeszcze nam podziękuje!

 ::)
« Ostatnia zmiana: 05 Stycznia 2010, 20:42:35 wysłana przez Dr Rectum »

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"