Autor Wątek: Zdjęcia na nadruk koszulkowy  (Przeczytany 12968 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« dnia: 08 Lutego 2010, 00:18:45 »
Powoli zaczyna mi świtać wizja ponownego ruszenia i dokończenia programu z koszulkami schronowymi, jednak jak na razie chodzi mi po głowie koszulka zrobiona typowo pode mnie, a nie pod Schron.

Chodzi mi więc o przerobienie zdjęcia na art dwukolorowy, celem użycia tego w nadruku. Koncepcja zaś jest taka, że skoro są debile noszące koszulki z tym komuchem Che, to powinny być lansowane koszulki z prawdziwymi polskimi bohaterami, a nie krwawymi komuszymi przydupasami.

O to znalezione w sieci fotki z Romualdem Trauguttem:
- duża rozdziałka
- trochę mniejsza

Proszę o przerobienie tego na arty dwu barwne (biało/czarne lub czerwono/czarne) oraz podanie wskazówek jak można to samemu zrobić. Ewentualnie tylko same wskazówki  ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Lutego 2010, 20:16:23 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lutego 2010, 15:31:11 »
Przygotowuję. Jakieś hasełko sobie Naczelny życzy :)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lutego 2010, 15:36:01 »
Masło nie poczebne - w końcu tu nie ono jest najważniejsze  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lutego 2010, 15:50:15 »
A dyktator Czarnecki na koszulce jakiego koloru będzie
Mam już gotowego w kolorze czarnym
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Lutego 2010, 16:44:35 »
Czarnecki to po szwedzkim zaborze wrrr...  >:(

Koszulka byłaby czarna, nadruk biały albo czerwony  ;) Czekam też na krótki instruktaż  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Lutego 2010, 20:04:03 »
http://pl.tinypic.com/r/34dt005/6
Do takich nadruków pomyślałem, że będą dobre zdjęcia w formacie mapy bitowej monochromatycznej, coś w tym stylu.
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Lutego 2010, 20:07:38 »
Tylko mniej postrzępione, Można dopasować kontrast i użyć ilustratora. Lub użyć jednego magicznego filtra w photoshopie :)

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Lutego 2010, 22:29:05 »
W białym wygląda głupio, w czerwonym troszkę mniej, Ale alternatywę znalazłem, a mianowicie na czarnej koszulce prostokąt A4,biały z wyciętym Trauguttem ps. Czarniecki (w woli historii to jego pseudonim w walce powstańczej, za którą w końcu zginął - powieszony dla ścisłości )  ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Lutego 2010, 23:27:05 »
A tego nie wiedziałem hyhyhy  :P No coś takiego jak to:



Grrrr >>> na powyższy obrazek.
« Ostatnia zmiana: 08 Lutego 2010, 23:28:58 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Lutego 2010, 08:45:20 »
Drodzy moi mapy bitowe w wydruku na koszulce wyglądają z reguły do d... Cyfrowy nadruk na koszulce jest też nie za bardzo trwały. Wektor powinien być pod sito, wtedy będzie żyleta. Dlatego lepiej narysować od początku w krzywych i uzyskać ładny efekt   ;)
Później można takiego Traugutta wydrukować na kliszy rentgenowskiej, wyciąć i masz ładne graffiti gdzieś w podziemiach stacji PKP :P
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Lutego 2010, 13:21:16 »
Dziękować! ;)

Co prawda nie mam żadnego programu do wektorówek (nawet starawego Corela), ale na podglądzie w Irfanie widzę, że tło jest czerwone. Dałoby się zrobić białe ale transparentne?
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Lutego 2010, 22:32:24 »
Jeśli to jest wektor to wystarczy usunąc warstwę czerwoną... HELLOU!! :P

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Lutego 2010, 08:01:36 »
Nie HEllOU. Tylko proszę czytać uważnie co pisze naczelny. Jak nie ma programu to jak ma sobie to tło usunąć. ;)
Squonk napisz na jakiej koszulce ( znaczy kolor nie chodzi mi o materiał nylon, poliester lub bawełna ) a ja Ci przedstawię jak zawsze kilka wersji. A może zrobimy Traugutta w wersji ala Andy Warhol (czterech Trauguttów każdy w innej kolorystyce) ;D
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Lutego 2010, 01:03:20 »
Koszulka czarna  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Marca 2010, 11:19:59 »
No to jak czarna to czarna będzie. Nadruk pod sito w krzywych. I podgląd jak będzie wyglądało  ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Marca 2010, 11:24:04 »
Dzięki wielkie  :-*

Sprawę w końcu wczoraj ogarnąłem w związku z innym takim projektem, ale tylko częściowo  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Marca 2010, 10:50:38 »
http://i49.tinypic.com/ja8m6b.jpg - chcem taką świnkę na tiszerta. Granatowego, a że ja atechniczny to mam prośbę, może ktuś mi uczynić tło transparentne?

A, i jak się znacie, co sądzicie o tym czymś http://koszulka.pl/ ? Opyla się to jakkolwiek?
« Ostatnia zmiana: 08 Marca 2010, 11:02:50 wysłana przez Micronus »
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Marca 2010, 12:22:40 »
Masz tu wektora w eps'ie. A co do sklepu to się opłaca, jak nie masz tańszego pod domem.  ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: Zdjęcia na nadruk koszulkowy
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Marca 2010, 13:56:22 »
Dzięki wielkie.
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.