Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 20, 2019, 19:38:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 2318 razy)
qba340
St. kapral
*

« : Listopad 19, 2008, 18:05:40 »

Mam pytanie do was gracze. Czy wersja na iksa jest taka sama jak na komputer?? W sensie czy są jakieś różnice, więcej questów czy też ciekawe lokacje.
Chris
Plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 19, 2008, 18:45:55 »

Gry różnią się grafiką (na korzyść PC) i ewentualnymi bugami, zwisami gry (na korzyść konsoli). Cała treść (fabuła, zadania itp.) zawarta w grze jest identyczna na wszystkich platformach.
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #2 : Listopad 19, 2008, 18:59:22 »

Lepsza grafika jest na high-endowych pc, na ustawieniach Ultra albo ręcznym podkręceniu przez  pliki konfiguracyjne czy wymuszeniu pixelshadera 3.0.

różnic praktycznie nie ma, choć gracze konsolowi nie mają aż tylu problemów co PCtowi, ale to nie oznacza że ta wersja jest wolna od zwiech ;]
qba340
St. kapral
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 19, 2008, 19:08:31 »

O tym wiem bo grałem i specjalnie na fallouta kupiłem nowego iksa
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!