Autor Wątek: Specjalne Wersje Broni!  (Przeczytany 23127 razy)

adik

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Specjalne Wersje Broni!
« dnia: 19 Listopada 2008, 12:50:29 »
Nie znalazlem jeszcze takiego topicu, a ze jestem osoba ktora lubi kolekcjonowac (hehe) mam prosbe o sporzadzenie listy wszystkich specjalnych wersji broni jakie znajdujemy.

Sam znalazlem pokazna ilosc (za pierwszym razem przechodzenia gry), ale wiele brakuje i do tego czesc lokacji w ktorych je znalazlem nie pamietam.

Do tego gra mi sie wysypala i save poszly sie <CENZURA>x100

W Deathclaw Sanctuary (musimy wykonac main quest do momenty pojawienia sie enklawy) udajemy sie tam i przy jednym z cial oficera z enklawy znajdujemy Rippera - Jack, dalej w jaskini przy duuuzeeej kaluzy krwi przy cialach lezy Gatlin - Venegance :)
Do tego w bazie Talonow (nie pamietam nazwy) w samej czesci bunkru, przy bossie znajdujemy Combat Knife - Occam's Razor, w bazie wojskowej jak dobrze pamietam do znalezienia jest tez Flamer - Burnmaster.
Przy jednym z power plantow (ehh ta pamiec, na polnocy w prostej linii od megaton) stoi budynek, w nim pelno ghuli i na pietrze w biurku jest Power Fist - Fisto!.

Jak tylko bede mial mozliwosc to wszystko wyprostuje!
--------------------------------------- EDIT ---------------------------------------------------
Fisto! - MDPL-13 Power Station, znajduje sie zaraz nad Minefield (Pole minowe zwiazane z questem) - niedaleko samej stacji jest mala fabryka w ktorej jak pisalem jest pelno Ghuli, na pietrze na biurku stoi Fisto!

Czekam na inne opisiki!
« Ostatnia zmiana: 19 Listopada 2008, 19:22:32 wysłana przez adik »

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopada 2008, 13:37:32 »
Okej , moja porcja ;p

Ultrakarabin Sydney - spotykamy ją w archiwach narodowych. Po wykonaniu zadania z deklaracją niepodległości będziemy mogli dać jej nagranie od jej ojca (znalezione w hotelu w czasie ratowania rangersów) - pistolet to nagroda.



Karabin Plazmowy AZ-21 - nagroda od Harknessa za ukończenie zadania Replikant w Rivet city .



Straszna Strzelba - u jednego z bandytów w Evergreen Mills .





Filozof

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopada 2008, 23:54:18 »
Kilka innych broni specjalnych:

Karabin szturmowy Xuanlong. Podrasowany chiński karabin szturmowy - większe obrażenia, większy magazynek (oryginał ma niestety malutki, ale tutaj znalazło się miejsce na dodatkowe 12 naboi). Do znalezienia przy stacji Jury Street (na zachód od Krypty 101) w maęłj kafejce przy zwłokach kolesia o imieniu Wolność (Prime w wersji ang.). Polecam broń :)
Karabinek

Kałabin łasełowy. Możemy go dostać od sepleniącego Biwwiego z Latarenki, jeśli mamy perka "Dusza Dziecka". Jest to lepszy karabin laserowy ze standardowo większymi obrażeniami i większym magazynkiem. Jeszcze bardziej polecam broń :)
Kałabin łasełowy

Usypiacz. Do znalezienia w sejfie Dave'a w Republice Dave'a (prawy górny róg mapy). Nic specjalnego - silniejsza wersja karabinu myśliwskiego.
Usypiacz

Wampirze ostrze. Dość silny i lekki mieczyk. Znaleźć można go na stacji Meresti, w pokoju Vance'a. Jest to lepsza wersja ogólnodostępnego miecza chińskiego oficera.
Mieczyk

Karabin Victory. Po mojemu jedyna w grze snajperka z prawdziwego zdarzenia. Jest hybrydą karabinu myśliwskiego i karabinu snajperskiego. Magazynek na 5 pocisków, ale brak konieczności długiego przeładowywania po każdym strzale. Amunicja od karabinu myśliwskiego, części do naprawy z karabinu snajperskiego. Moim zdaniem to po prostu lepszy karabin myśliwski z dodatkową lunetą. O dziwo, nie powala, choć obrażenia nie są złe. Znaleźć go można w anonimowej chatce na północ od Latarenki. Chatka nie jest trudna do znalezienia ponieważ stoi na wysokiej skale. Jedno z ciekawszych znalezisk.
Victory

Poza tym znalazłem Straszną Strzelbę (wymiata na małych dystansach), Karabin plazmowy A3 21, Ultrakarabin Sydney i brzytwę Occama, ale to już było. Jakby wpadło w moje mordercze łapy kolejne narzędzie mordu, to dam znać ;)

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Listopada 2008, 00:05:03 »
Akurat zauważyłem całkiem ciekawą rzecz , obrażenia broni specjalnych zależą od poziomu postaci - przynajmniej tak jest z karabinem szturmowym A3-21.
« Ostatnia zmiana: 20 Listopada 2008, 00:08:07 wysłana przez Holden »

Filozof

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Listopada 2008, 00:11:39 »
Chyba nie tylko specjalnych. I wydaje mi się, że nie od poziomu, a od poziomu umiejętności w posługiwaniu się danym typem broni, ale mogę się mylić.

adik

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Listopada 2008, 00:23:25 »
Karabin szturmowy Xuanlong. Podrasowany chiński karabin szturmowy - większe obrażenia, większy magazynek (oryginał ma niestety malutki, ale tutaj znalazło się miejsce na dodatkowe 12 naboi). Do znalezienia przy stacji Jury Street (na zachód od Krypty 101) w maęłj kafejce przy zwłokach kolesia o imieniu Wolność (Prime w wersji ang.). Polecam broń :)
Karabinek
Cialo pojawia sie dopiero po wykonaniu Mian Questa w Museum Of Technology

Karabin Victory. Po mojemu jedyna w grze snajperka z prawdziwego zdarzenia. Jest hybrydą karabinu myśliwskiego i karabinu snajperskiego. Magazynek na 5 pocisków, ale brak konieczności długiego przeładowywania po każdym strzale. Amunicja od karabinu myśliwskiego, części do naprawy z karabinu snajperskiego. Moim zdaniem to po prostu lepszy karabin myśliwski z dodatkową lunetą. O dziwo, nie powala, choć obrażenia nie są złe. Znaleźć go można w anonimowej chatce na północ od Latarenki. Chatka nie jest trudna do znalezienia ponieważ stoi na wysokiej skale. Jedno z ciekawszych znalezisk.
Victory
Znalazlem 2gi karabin o nazwie Reservist's Rifle, ma go gostek w kosciolku (Dickerson Tabernacle Chapel)
Snajperka

A tu fajna rzecz:
Ogolny Spis / Info

Jak znajde czas to spis speciali / schematow przetlumacze :)
« Ostatnia zmiana: 20 Listopada 2008, 00:36:30 wysłana przez adik »

Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Listopada 2008, 18:51:57 »
Moje znalezisko:


Blackhawk - Scoped .44 Magnum(Magnum z lunetą) - można go dostać po wykonaniu questa Agatha's Song(Piosenka Agaty), przynosząc oprócz wymaganych skrzypiec Stradivariusa, Sheet Music Book(Karta z nutami) znaleziona w Vault 92 w którymś z kibli w Living Quarters(Kwatery Mieszkalne). Skrzypce też oczywiście są w Vault 92 Sound Room's(albo coś takiego)

PS. Wszystkie tłumaczenia są autorskie (gram w pełną angielską wersję), dlatego mogą się troszkę różnić z oficjalnymi :P
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski


Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Listopada 2008, 16:39:24 »
Zhu-Rong w. 418 - troszkę podrasowany chiński pistolecik, do znalezienia w kasie pancernej na biurku presesa, w budynku L.O.B. Ent. -wschodnie skrzydło w dzielnicy Falls Church. W zasadzie badziew i nie warto go używać, ale posiada niewielki bonusik w postaci obrażeń od ognia. Gdyby się go znajdowało gdzieś po wyjściu z krypty to z powodzeniem mógłby zastąpić pistolet 10 mm, a tak broń tylko dla kolekcjonerów, lub hardcorowców :).
« Ostatnia zmiana: 18 Września 2009, 12:51:57 wysłana przez Szakal119 »

pawelx

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Grudnia 2008, 11:10:50 »
Ognista lanca / Firelance - ulepszony Alien Blaster z dodatkowymi obraniami od ogna  nie wiem gdzie zdobyć.
Rada pedagogiczna / board of education - jest chyba w jakiejś akademii.

GpganG

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Grudnia 2008, 18:50:36 »
on leci z nieba w meteorytach xD razem z ogniwami

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Grudnia 2008, 18:57:03 »
Jeżeli "Usypiacz" to "Ol'painless" to mylisz się, że to "kiepska broń". Posiada 0 rozrzutu, co oznacza, że zawsze trafiamy tam gdzie celujemy.

Aopolods

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Stycznia 2009, 02:16:00 »
Zemsta w sanktuarium syponów śmierci – ulepszony laser Gatlinga
Panna wyrzutnia – fort Independent (tam gdzie są wygnańcy)
Dostałem także jeszcze jeden pancerz wspomagany – podczas zadania w oazie, kiedy trzeba zabić/rozrosnąć się lub zahamować rozrost drzewa. Pancerz dostaje się wtedy, kiedy doprowadzi się do rozrostu drzewka.
« Ostatnia zmiana: 16 Stycznia 2009, 02:23:50 wysłana przez Aopolods »

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Stycznia 2009, 11:24:47 »
Szczęślidżgacz - nieco lepsza wersja noża bojowego :) . Do znalezienia w domu będącym siedzibą bandytów. Tak mniej więcej na wschód (może trochę bardziej na północ, lub południe, dokładnie nie pamiętam, bo to miejsce nie pojawia się na mapie) od siedziby Bethsedy znajdziemy wypalone ruiny miasteczka i oni będą siedzieć w jednym z nielicznych ocalałych domów, otoczonym dodatkowo barykadą.

Julonka

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Września 2009, 11:57:04 »
http://www.gamefaqs.com/console/xbox360/qna/939933.html?qid=13296

na tej stronie są opisane lokalizacje rekordów rodziy keller jak zdobędziesz wszystkie to do national guard depot i można zdobyć MIRV (ulepszony fatman strzelający ośmioma nukami)

Ulung

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Września 2009, 22:34:55 »
Znaleźliście Lincoln's Repeater? To jest dopiero maszynka do zabijania kalibru '44. Przy small guns na 100, strzela dokładnie w punkt, ale nawet przy niskim SG jest zayebiście celna i ma potężnego kopa. Fajnie wyglądają ujęcia z V.A.T.S., kiedy to pojedynczy pocisk rozrywa rywala, a wszystko w zwolnionym tempie :P Na dodatek broń ma grawerowaną, złotą rękojeść ^^

Julonka

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Września 2009, 17:33:59 »
^^mało naboi i nie moge znalesc wiecej [mialem dwiescie na poczatku i teraz mi 2 magazynki zostaly] :'(

radko220

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Stycznia 2010, 15:33:22 »
w Arlington House przebywa Jurdens Plunkett-po załatwieniu go można stać się posiadaczem Punktów Plunketta,podrasowanego kolczstego kastetu.w dodatku Regulatorzy sowicie cię wynagrodzą za jego palec(gdy posiadzasz perk Praworządca)

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Stycznia 2010, 15:48:41 »
w metrze obok hurbis comis jest unikalny miotacz ognia, ale zapomniałem nazwy


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Stycznia 2010, 17:28:51 »
Do tego w bazie Talonow (nie pamietam nazwy) w samej czesci bunkru, przy bossie znajdujemy Combat Knife - Occam's Razor
Occam's Razor to mi się dotychczas kojarzyło wyłącznie z jedną z zasad w filozofii (Brzytwa Ockhama), ciekawe nawiązanie.

A tego rippera świetnie zrobili.
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

ss24

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Specjalne Wersje Broni!
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Kwietnia 2010, 20:04:55 »
EUGENE - Minigun - przy 100 big guns ma 105 obrazen gdzie zwykly minigun ma 80 :)
Dostajemy w nagrode za ukonczenie quest'a Reilly's Rangers, do wyboru mam tez ich pancerz, ale Eugene jest lepszy :)
Ol'Painless - Karabin Mysliwski, lezy sobie w sejfie w republice dave'a, pln.wsch. kraniec mapy, jeśli wykonujemy quest "Trzeba im strzelać w głowę" to sejf otworzymy specjalnym kluczem Dave'a, który mamy od Dave'a, ew. po wykonaniu przekrętu z mini questem zwiazanym z wyborami na nowego prezydenta Republiki Dave'a dostaniemy klucz od nowego prezydenta.

Captain's Sidearm - Alient Blaster z dodatku mothership zeta, dostajemy go za zabicie kapitana statku kosmicznego. wysypuje 6 pociskow na strzal, a zuzywa tylko 3 ogniwa, uzywa innej amunicji niz alien blaster, znajdujemy ja po drodze podczas przechodzenia w/w dodatku :)

Victory Rifle - ktos pisal, ze to Karabin Mysliwski z luneta, i ze niby strzela z amunicji .32. No to ciekawe bo ja poszedlem na lokacje, znalazlem go sobie, szafka w ktorej lerzal wymagala 100 lockpick, no i okazuje sie ze to w pelni jest sniperka, ammo .308 i nie ma nic wspolnego z karabinem mysliwskim. Dmg jest ciut lepszy niz Reservist's Rifle i ma duza szanse na odrzucenie celu. Reservist's Rifle ma natomiast wieksza szanse na krytyka. Jak sie sprawdzaja w czasie walki to sie jeszcze okaze ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2010, 01:57:21 wysłana przez ss24 »