Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 23, 2019, 14:04:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Biblia Fallouta 9 - przetłumaczona!  (Przeczytany 7365 razy)
Holden
Major
*

« : Grudzień 16, 2009, 14:26:09 »

Zgodnie z obietnicą złożoną w newsie o FB8, prezentujemy Wam odsłonę dziewiąta biblii przetłumaczoną na język polski! Nasz zespół tłumaczy przygotował sobie szczegółowy plan prac, który jak zwykle prysł niczym bańka mydlana ;p, na szczęście udało nam się wyrobić przed Gwiazdką.

Jako że jest to już ostatnia część biblii, przyszedł czas na podziękowania. Przed wszystkim należą się one de Wondererowi, który zaczął schronową przeprawę z biblią kilka lat temu, tłumacząc jej trzy pierwsze części. Gdyby nie on, tego newsa by nie było. Kolejne gratulacje idą do osób, które przetłumaczyły FB5 - dobra robota! Jeśli chodzi o ostatnie cztery tłumaczenia, zrobione pod moją światłą koordynacją, to chciałbym podziękować owsiance i Uqahsowi (to oni mnie w to wrobili, zbóje i w ogóle Smiley), NW za korektę (przecinki, przecinki) oraz reszcie osób, które dołożyły swoje cegiełki do różnych części: Tailsowi, Ulyssaeirowi, Zdzisiowi, Lily oraz Veronowi.

To jeszcze nie jest w zasadzie koniec pracy, w najbliższym czasie zmodernizujemy dział o Biblii, lepiej go organizując i poprawiając poprzednie tłumaczenia. Tymczasem życzę Wam miłej lektury!

Tłumaczenie: Biblia Fallout 9 PL
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2009, 15:35:36 wysłane przez nie wiem » Zapisane
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #1 : Grudzień 16, 2009, 15:39:51 »

No to teraz pora na napisanie własnej Biblii Cheesy

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Uqahs
Gen. brygady - Redaktor
*

Extraterrestrial

« Odpowiedz #2 : Grudzień 16, 2009, 17:14:59 »

No wreszcie udało się ten projekt ukończyć. Polecam wszystkim lekturę FB, ma wyjątkowy klimat, który zawdzięcza bezkompromisowemu humorowi Chrisa Avellone. Jego powiedzonka na stałe zapisały mi się w pamięci.

Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #3 : Grudzień 16, 2009, 17:28:27 »

No wreszcie? Smiley A z pracą nad czym będziemy teraz zwlekali? Tongue

Pokażemy im nasze tłumaczeniowe kfiatki? Tongue
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #4 : Grudzień 17, 2009, 03:21:42 »

Przede wszystkim pochwała należy się Holdenowi, który to ogarniał i trzymał za mordę. Znaczy dowodził lub też inaczej mówiąc poznał ciężki smak dowodzenia w polu. Bo za takowe należy uznać bujanie się z tą bandą leni...

...znaczy chętnych do pracy i pełnych entuzjazmu fanów Falloutów  Kiss

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
skuzz0r
St. kapral
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 22, 2010, 20:42:27 »

No to tylko czekac, az sie pojawi czesc 10-ta. Smiley Sam ja przetlumacze i was zawstydze. Tongue
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #6 : Styczeń 22, 2010, 21:29:57 »

Bazujesz na tym, że się nie pojawi. Ale jak się pojawi, to trzymamy za słowo  Cool

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Styczeń 22, 2010, 22:12:26 »

Uwielbiam, jak nawiązują do Tormenta.
A fragment z Viagrą skojarzył mi się z tematem linków pozycjonujących pod telewizorkiem, heh.
Dobra robota.

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!