Autor Wątek: Jak zdobyć fajny prezent na święta?  (Przeczytany 1614 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Jak zdobyć fajny prezent na święta?
« dnia: 14 Grudnia 2009, 13:54:34 »
Bezpośredni link do newsa




Prosto! Tak prosto, że prościej się już nie da. Wystarczy wziąć udział w konkursach, które organizuje Trzynasty Schron oraz serwisy współpracujące z nami: Game Exe i Outpost.

Trzynasty Schron

    * Zombie Driver
    * Samotność Anioła Zagłady

Game Exe

    * Wypasiony zestaw konkursów związany z szóstymi urodzinami serwisu

Outpost

    * Dzieci Darwina


Nie obijaj się! Pomóż Mikołajowi w wyborze prezentu dla Ciebie!!

Grafika pochodzi z albumu blwandkids_2007
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Jak zdobyć fajny prezent na święta?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Grudnia 2009, 15:18:51 »
Nie obijaj się ? No co ty? Powinieneś raczej napisać, żeby zapierdzielali jak mały Kaziu na wyprzedaż lodów mrożonych, bo prezent dostaną, ale po świętach.....





...... wielkanocnych  ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Jak zdobyć fajny prezent na święta?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Grudnia 2009, 21:31:44 »
Oj nasa! Od "plebixowania" na Schronie - czyli od rozpamiętywania ewidentnych (mniejszych lub większych) dań dupy - to jestem ja  8)

No mnie też się nie podobał styl wysyłania nagród przez Outpost, który był delikatnie mówiąc żenujący, jak na standardy jakie staramy się wprowadzać i trzymać  ::) Ale też nie można pamiętać o tym, że nasza poczta odnotowuje w tym, okresie zadyszkę  ;D

Więc nagrody na Wielkanoc to nie taki zły pomysł  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Jak zdobyć fajny prezent na święta?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudnia 2009, 09:07:04 »
A ten dalej o tej reklamówce...

Jak zobaczyłem ile konkursów jest na Game Exe to mi się słabo zrobiło... szkoda tylko że Siewcę Wiatru już mam bo to jest w sumie taki najciekawszy z nich wszystkich ;(. Dragon Age mnie kręci strasznie, ale też boję się, że książka będzie jak "ta reszta gniotów" na podstawie gier komputerowych... Chyba polecę sobie poczytać w empiku :P

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Jak zdobyć fajny prezent na święta?
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Grudnia 2009, 19:08:38 »
No Game Exe to tak kopie dupy swoim potencjałem konkursowym, że można to tylko podziwiać z otwartą japą i dreptać łapkami z nadzieją, że kiedyś ich się dogoni  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.