Autor Wątek: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?  (Przeczytany 22540 razy)

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« dnia: 18 Listopada 2008, 21:33:17 »
Pomyślałem że założę jeden temat w którym ludzie będzie się pisać prośby o porady w grze/questach itp. Nie wiem jak tu ale na wszystkich forach na jakich jestem za duża liczba tematów jest nie mile widziana :D. Tak chyba będzie prościej.

Poza tym sam mam problemik: otóż, miałem akurat dzisiaj manię włamywania się do domów. Pech chciał że naszło mnie na dom szeryfa, wbiłem się owszem, ale zaraz potem szeryf wpadł i mnie zdjął z karabinku :/. próbowałem poczekać za murami miasta. nic nie dało. co gorsza atakuje mnie całe miasto a nie tylko szeryf...najgorsze jest to że jedyny save jaki posiadam jest już po włamaniu się. (nie licząc tego tuż przed wyjściem z krypty). Jest na to jakaś rada? czy mam wysłać to pieprzone miasto do ich atomowego bożka?

Prośba o wsparcie.

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopada 2008, 22:03:19 »
Otwórz konsolę tyldą i wpisz:  StopCombat  i zatwierdź enterem.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopada 2008, 23:54:44 »
Oszukista! Oszukista!


Nie gramy z kodami, nie oszukujemy. Co byś zrobił jakby ktoś ci się na chatę włamał? Wyjął karabin i jeszcze zawołał kumpli - nie czyń drugiemu co tobie niemiłe jeśli nie umiesz pogodzić się z konsekwencjami! ;]

spróbuj się przespać parę dni poza miastem, może im przejdzie, - chyba 36h albo 3 dni powinny wystarczyć - o ile Megaton wogóle jest miastem, w którym ludzie zapominają ;]

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopada 2008, 07:40:24 »
Gdzieś uciekło mi zdanie podczas edycji postu: "Mam taką propozycję, jeżeli znajdziesz inną, to ją pomiń."

Jarek138

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopada 2008, 08:20:21 »
Poza tym sam mam problemik: otóż, miałem akurat dzisiaj manię włamywania się do domów. Pech chciał że naszło mnie na dom szeryfa, wbiłem się owszem, ale zaraz potem szeryf wpadł i mnie zdjął z karabinku :/.

Spróbuj poddania się z wciśniętym "R".

Piwek

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Listopada 2008, 13:52:07 »
Moja propozycja jest taka
Jeżeli grasz zbawicielem  pustkowi to przyjmij z pokorą swoją banicję i idz w świat czynić dobro
Jeżeli grasz badass'em to wróc do Megatony i weź wszystko co się tobie podoba a jak jakiś szeryf stanie Ci na drodze to skróć jego męki na tym ziemskim padole.
Tak czy inaczej bądź odpowiedzialny za swoje czyny i konsekwentnie rób swoje.
Tak lubie grać najbardziej
Pozdrawiam

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Listopada 2008, 15:17:06 »
Loko, napiszesz w końcu co zrobiłeś?

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Listopada 2008, 16:22:40 »
sorka  ;D nie myślałem że was to interesuje. najlepsze okazało sie poczekanie za miastem (właśnie te 3 dni) wcześniej czekałem krócej i nic nie dało. ale jest OK. podziękowania dla Ulyssaeir'a  :)

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Listopada 2008, 16:47:20 »
Nie zapomnij im podziękować za wspaniałomyślność  wysadzając miasto w cholerę

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Listopada 2008, 19:20:55 »
Czyżby Ulyssaeir nie lubił za bardzo Megatonu? :'( Tak w sumie jest to moje ulubione miasto. Zrób mi przyjemność w nie wysadzaj miasta ;D ;D

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Listopada 2008, 20:10:36 »
Megaton nie daje zbyt wiele powodów do lubienia tej lokacji. Naiwny kościół, koleś chwalący Enklawę, irytująca moira. W sumie gdyby nie jej sklep i Jericho to lokacja byłaby niewiele znaczącym zlepkiem bylejakości. Miasto w niczym sięnie specjalizuje, minimum handlu, nie ma rolnictwa, nie ma przemysłu, ludzie po prostu żyją a połowa mogłaby nie istnieć i nikt nie zauważyłby różnicy.Po wykonaniu paru podstawowych questów lokacja może przestać istnieć i na szczęście jest sposó by tego dokonać. Nie ma nawet za kim tęsknić...

A czemu lubie Jericho? Dajcie mu troche fajek i posłuchajcie jak narzeka, że w dzisiejszych czasach coraz trudniej je zdobyć ;] Dobry NPC, żaden super hero,

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Listopada 2008, 20:53:01 »
I tu Cię zmartwię, ta wkurzająca Moira niczym karaluch przetrwa eksplozję i zamieszka w Underworld. Dlatego jako zły socjopata z darem demagogi przekonałem ją, że survival guide to kiepski pomysł i powinna zająć się czymś pożytecznym. Nic tak nie cieszy, jak zniszczenie cudzych marzeń.

I przyznaję, Jericho jest równy. Dałem mu shishkebab i power armor, a sam strzelam z odległości z Victory Rifle. Ja kładę wrogów na ziemię, a on ich kroi i przypieka.
Niestety nie zauważyłem, żadnej reakcji gdy dałem mu 20 paczek papierosów. Błąd gry?
« Ostatnia zmiana: 23 Listopada 2008, 20:56:05 wysłana przez Inculubum »

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Listopada 2008, 22:19:09 »
Nie zapomnij im podziękować za wspaniałomyślność  wysadzając miasto w cholerę

Postaram się :D

Czyżby Ulyssaeir nie lubił za bardzo Megatonu? :'( Tak w sumie jest to moje ulubione miasto. Zrób mi przyjemność w nie wysadzaj miasta ;D ;D

sorka ale po misjach z Moirą mam trwały uraz do tego miasta  :P najpierw jej coś zrobie (żeby nie uciekła [dzięki Inculubum  ;D]) a potem JEB  8)

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Listopada 2008, 22:40:54 »
Tylko musisz mieć odpowiedni poziom retoryki, dlatego warto założyć jakąś niegrzeczną pidżamę. Ale w ten sposób zamykasz sobię droge do zdobycia perka. Coś za coś.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Listopada 2008, 23:15:02 »
Wrzuć jej do łóżka minę. Załatwi sprawę, a jaka finezja...


Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Listopada 2008, 17:03:30 »
Ja ostatecznie wykonałem wszystkie jej questy i dostałem najlepszego perka. Potem poszedłem na górę i zostawiłem bottlecap mine na obu łóżkach.  ;D

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Grudnia 2008, 23:49:12 »
Ja tam lubie to miastko. czułem satysfakcje pomagając Moirze, zdobyłem Chinese Machine Gun (w polskiej to jest Chiński karabin szturmowy), a nawet przez myśl mi nie przeszło, zeby zrobic boom. żal mi ich wszystkich :)
Użytkownik został zbanowany.

slodki111

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Kwietnia 2009, 05:53:03 »
Podzielam zdanie Satana (troche malo adekwatna ksywka do czynow :P) Mnie tez zal bylo tych biedakow. Takim kontrastem dla Megatonu jest Tennypenny tower. Bogata arystokracja brzydzaca sie zom.. ,.ykm przepraszam, ghoulami :] Osobiscie wole megaton i ich mieszkancow. Sa odmienni ale przeciez nikt nie jest doskonaly :p Jakby sie tak przyjzec calemu swiatu fallouta i osoby zamieszkujace to moznaby stwierdzic ze nikt tak naprawde nie jest normalny. Wrecz kazda z postaci ma niezle pokrecone. Moira, rzeczywiscie denerwuje, ale w tym tkwi jej caly urok :] Naiwna i wierzaca w idealy kobitka nie bardzo znajduje sie w postapokaliptycznym swiecie pelnym zbirow, oszustow i zlodzieji. No i tutaj ja sie klaniam :D Mam taka karme ze obrazek odzwierciedlajacy poziom, przedstawia Jezusa :P ale jestem zlodziejem i strasznie wkretowe sa wlamy do domow, tudziez innych waznych, zamknietych lokacji. Jak dotad postaralem sie zeby nikt mnie nie zlapal. W kazdym razie ze zlym skutkiem. Bo w Megatonie ktos mnie raz nakryl i pomimo tego ze zdazyli mi wybaczyc to nie zdazyli zapomniec. Co jakis czas szerhyf przechodzac kolo mnie powtarza "mam na ciebie oko" a w Rivet City "drugi raz ci sie nie uda" :P:P:P Raz tez oszukalem nasza ukochana moire :] Sklamalem majac 100% ze bylem tam gdzie chciala i nie znalazlem nic ciekawego:D Swoja droga sam siebie pokaralem bo lubie eksplorowac i z checia wypelnilbym to zadanie. No ale wracajac do tego zlodziejstwa. Mam zamiar zrobic "maly" skok na fort indenpendence gdzie trzymaja kompletne nowki broni. Jak dotad nie udalo mi sie zrobic tego niepostrzezenie. Czy ktos wie jak mozna to zrobic? Bo nie chce kolegom robic krzywdy :]

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Kwietnia 2009, 12:37:52 »
Stealth-Boy + lockpic/science (ewentualnie tcl :P )

Ja włożyłem dużo w skradanie się bo bardzo podoba mi się wkładanie granatów do kieszeni :D no i można coś podkraść, walnąć kogoś z zaskoczenia mieczem, tak zdobyłem pierwszy w miarę dobry pancerzyk.
Użytkownik został zbanowany.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Kwietnia 2009, 12:42:50 »
ja się przyłączam do tych których wkurza megatona, fanem TT też nie jestem a w stosunek do Rivet City mam ambiwalentny, nie wiem czemu najbardziej przypadło mi do gustu big town i czerwona  :-[