Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 18, 2019, 02:48:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chyba coś spieprzyłem...\nie wiem gdzie szukać\bug czy nie?  (Przeczytany 16315 razy)
qba340
St. kapral
*

« Odpowiedz #20 : Kwiecień 15, 2009, 16:03:56 »

odejdę troszkę od teamtu bo mam pytanie. Czy jest możliwe wejście do krypty 97 (chyba ta)?? Jeśli źle piszę to dla sprostowania dodam że jest to krypta a wokół niej pełno promieniowania tak że nie da się wejść drzwiami frontowymi. Jest jakaś inna droga?
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #21 : Kwiecień 15, 2009, 16:21:24 »

odejdę troszkę od teamtu bo mam pytanie. Czy jest możliwe wejście do krypty 97 (chyba ta)?? Jeśli źle piszę to dla sprostowania dodam że jest to krypta a wokół niej pełno promieniowania tak że nie da się wejść drzwiami frontowymi. Jest jakaś inna droga?

Spoiler: Da się, jak ruszysz z main questem to będziesz musiał tam wejść. A jak to zrobić? Dowiesz się z czasem Smiley
qba340
St. kapral
*

« Odpowiedz #22 : Kwiecień 15, 2009, 16:29:20 »

jak to?? przeszedłem grę już kilka razy i ani razu nie musiałem tam wejść!! pamiętam że musimy iść do krypty po ojca i potem po G.E.C.K.-a ( to ta ?? Huh? ) pamiętam że ta krypta jest na zachód .
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #23 : Kwiecień 15, 2009, 16:31:51 »

Tak, to ta. Tylko wchodzimy do niej tylnym wejściem.
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #24 : Kwiecień 15, 2009, 16:59:55 »

Coś ci się pokićkało. GECK był w krypcie 87. Albo pomyliłeś cyferki, albo mówisz o krypcie o której ja nie wiem (stawiam na tą pierwszą opcję) Wink

Użytkownik został zbanowany.
qba340
St. kapral
*

« Odpowiedz #25 : Kwiecień 15, 2009, 17:37:57 »

ok jeszcze zobacze i dam dokładnie znać bo jestem póki co w momencie odnalezienia ojca
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #26 : Kwiecień 15, 2009, 17:40:01 »

No tak zamiast 97, powinno być 87. Ale to jest ta sama, do której włazi się przez ta melinę pełną bachorów (jak ja lubię mody które pozwalają zabijać dzieci Cheesy)
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #27 : Kwiecień 15, 2009, 19:26:53 »

A wiecie co mnie ciekawi?

SPOJLER:
1. Jak już znajdziemy gecka, to przy wyjściu enklawowcy nas ogłuszają i zabierają do raven rock. Ok. Ale jeśli nie weszli frontem (rady by ich zabiły) to musieli wejść przez Latarenkę. A takto musieli albo wszystko wybić, albo ich nastraszyć, przekupić, nie wiem. Natomiast Latarenka jest jak dawniej...

2.Kiedy łapie nas Enklawa w krypcie... czemu nasi towarzysze nie reagują tylko idą sobie na swoje pozycje startowe?!

slodki111
Kapral
*

« Odpowiedz #28 : Kwiecień 15, 2009, 19:47:31 »

Ooo cos mi sie przypomnialo ziomek jak wspomniales o big town. Jezeli sie nie myle to jest do gory od Megaton i mijajac Springvale School? O ile sie nie myle gdzies kolo poczatku gry dostajemy (w jakis magiczny sposob - nie pamietam Tongue) zadanie ochrony tego ""miasteczka". Ja sie podjalem. Nawet gdzies tam poznalem dziewczyne i sie strasznie wkrecilem bo byla fajna, a przynajmniej wyrozniala sie sposrod wariatow. Wlasciwie to nie pamietam jak to dokladnie bylo bo to sam poczatek. Zdaje sie ze zdolalem obronic miasteczko i wszystko bylo ok. Ale do czasu... Kiedys chcialem zajrzec i zobaczyc co u tej dziewczyny, ale kiedy dotarlem okazalo sie ze wieje tam pustka i nikogo juz nie ma. Strasznie sie przestraszylem jak gdyby mi rodzine zajebali. Szukalem wszedzie, w domach w okolicy. Nikogo nie znalazlem. Mialem na sumieniu cale miasteczko i zle sie z tym czulem. Nagle pojawilo sie 8 bodajze wielkich brzydali (mutantow)! A ja w ekwipunku nie mialem ani stimpakow ani naboi. Moze jedynie 30 do pistoletu przy czym dopiero zaczynalem wiec moja postac byla bardzo slaba i do tego bez jakiegokolwiek armora. Jednak moja determinacja i chec zemsty pomogla mi pokonac skur***ow. Na szczescie wiekszosc z nich byla z toporami a jak wiecie mozna omijac ich ataki. Trwalo to z dobre 15 min. Czy ktos obronil miasteczko tak zeby podobnie do innych miejscowosci mieszkancy mogli spokojnie zyc i zebym nie musial sie o nich bac kiedy odejde na jaki czas? Czy byly tam jakies ciekawe sytuacje lub fajne questy?
Holden
Major
*

« Odpowiedz #29 : Kwiecień 15, 2009, 21:20:27 »

Hmm źle zrobiłeś to zadanie, po pierwsze jak dobrze pamiętam to dotarcie do Big Town i odparcie mutantów to dopiero początek zadania, potem trzeba:

- uratować czerwoną i jej kolegę
- wyszkolić mieszkańców w broni palnej bądź roboty
- odeprzeć fale mutantów

i wtedy na 100% będą bezpieczni. Z tego co wiem nie zrobienie pierwszego i drugiego punktu prowadzi do zagłady wioski.

gdyby mi rodzine zajebali.

jak byś mógł używać hmm mniej frywolnych określeń ~~
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2009, 21:23:45 wysłane przez Holden » Zapisane
slodki111
Kapral
*

« Odpowiedz #30 : Kwiecień 16, 2009, 03:36:03 »

To tylko sposob wyrazania emocji. Naprawde sie zdenerwowalem :] No ale rozumiem ze takie tutaj panuja zasady. Przepraszam :]
slodki111
Kapral
*

« Odpowiedz #31 : Kwiecień 18, 2009, 03:12:04 »

Heh nie wiem jak to sie stalo ale udalo mi sie wlamac do Fort Indenpendence bez zadnych konsekwencji. Pokonalem zamek i wszedlem do srodka w celu spladrowania. Co mnie zdziwilo tylko drzwi byly wyswietlone na czerwono, wszystko co w srodku juz nie. Moglem brac co mi sie podoba, nawet jezeli w poblizu byl jeden ze straznikow! Jakis bug?
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #32 : Kwiecień 18, 2009, 12:40:32 »

Nie - bo jeżeli już się tam włamałeś (drzwi były na czerwono) to i tak kradniesz i tak, bez znaczenia co i ile... Cool

smyczy
Kapral
*

« Odpowiedz #33 : Grudzień 12, 2010, 19:54:17 »

To i ja mam problem

Jestem przy zadaniu z dotarciem do cytadeli z doktor Li i jej kumplami z oczyszczenia i jak tak biegnę po kanałach rozwalając enklawe i ghule tuż przy wyjściu z tuneli Li z jeszcze jednym który przetrwał zatrzymuje się i nie chce biec dalej, ide przed nią rozwalając co sie da do samej cytadeli, a ta nie idzie za mną tylko stoi w miejscu, a jak do niej zagaduje to wyskakuje z tekstem, że mam iść za nią Roll Eyes do dupy sprawa bo bez niej nie wejdę do cytadeli i nie popchnę main questa Roll Eyes pewnie jakiś bug, może macie pomysł jak to ominąć ??

z góry dzięki i pozdro
smyczy
Kapral
*

« Odpowiedz #34 : Grudzień 18, 2010, 10:44:49 »

dobra już sobie poradziłem
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!