Autor Wątek: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu  (Przeczytany 16335 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron

Polski wydawca gry Borderlands - Cenega Poland - przygotował dla czytelników Trzynastego Schronu specjalną ofertę.

Dokonując zamówienia Borderlands w sklepie Cenega.pl oraz podając specjalny kod, cena gry wyniesie 69,99 zł. Do tego pierwsze 30 zamówień zostanie wzbogacone o zestaw holograficznych kart.

Szczegóły? Znajdziecie je na TEJ GRAFICE.
« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2010, 22:38:23 wysłana przez Ulyssaeir »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudnia 2009, 15:11:24 »
A czy w ogóle opłaca się za nią brać? Grał ktoś?
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudnia 2009, 15:23:41 »
Ja gram i wkrótce przedstawię recenzję. :)

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudnia 2009, 16:03:21 »
A ja grałem i jest super :). Naprawdę za taką kasę warto bo ja dałem troszkę więcej :P

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Stycznia 2010, 08:45:14 »
Phi, ale mi obniżka. niedługo normalnie będzie tańsza a Dr. Rectum się nie zna, jemu Fallout3 się podoba nawet ;P

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Stycznia 2010, 09:44:53 »
Mi też się podoba F3, bo uważam, że scenografia jest wypasiona. A że fabuła taka sobie to co. I tak teraz każdy do kina na efekty chodzi, a nie na fabułę, przyzwyczajać się trzeba...chyba... I wiem, że to smutne i że kino się kończy, gry też się kończą i że najlepsza muzyka była kiedyś tam...  a teraz wszystko jest do dupy. Narzekacie na ceny, narzekacie na kolory, wykonanie, narzekacie na firmy, ludzi i najgorsze, że narzekacie, że narzekacie. A za oknem spadł śnieg, a ja siedzę w pracy i nie narzekam. Wiecie czemu? Bo idę na sanki.  ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Stycznia 2010, 11:17:01 »
Mi też się podoba F3, bo uważam, że scenografia jest wypasiona. A że fabuła taka sobie to co. I tak teraz każdy do kina na efekty chodzi, a nie na fabułę, przyzwyczajać się trzeba...chyba... I wiem, że to smutne i że kino się kończy, gry też się kończą i że najlepsza muzyka była kiedyś tam...  a teraz wszystko jest do dupy. Narzekacie na ceny, narzekacie na kolory, wykonanie, narzekacie na firmy, ludzi i najgorsze, że narzekacie, że narzekacie. A za oknem spadł śnieg, a ja siedzę w pracy i nie narzekam. Wiecie czemu? Bo idę na sanki.  ;)

No chyba żartujesz? Nie wiem jakie Ty filmy oglądasz ale w ostatnich latach jest dość sporo wartościowych filmów, choćby wysyp nagradzanych (niekomercyjnie) produkcji Rosyjskich, Koreańskich, Chińskich i Tajskich.
Ja tam się ze śniegu cieszę ;)

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Stycznia 2010, 12:01:33 »
Nie mam na myśli kina studyjnego. Chodzi mi o kino komercyjne choćby 2012 - poracha na tle fabularnym - efekciarstwo mega wysokich lotów. I o tego typu filmy mi chodzi. Kino przestaje zachwycać historiami, zaczyna w końcu spełniać swoją rolę i zaczyna być po prostu furtką do świata, rzeczy nierealnych. Przychodzisz do kina i oglądasz kolejnego iluzjonistę z podobnym programem do poprzedniego. Teraz tylko chodzi o to kto tego królika wyjmie lepiej i bardziej efekciarsko. W końcu ludzie na historie zaczną z powrotem przychodzić do teatru  ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Stycznia 2010, 12:04:25 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Stycznia 2010, 14:10:46 »
Czy ja wiem? Ambitne kino jest nadal tworzone, nawet przez Amerykanow, ale nie jest reklamowane. Widzialem wiele filmow na poziomie, ktore powstaly na przestrzeni ostatnich kilku lat, niestety ich promocja byla mniej niz znikoma. Choroba naszych czasow - poscig za pieniadzem  ::)
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Stycznia 2010, 14:21:51 »
A mi dalej chodzi o kino komercyjne. To tak samo jak z grami. Ambitne gry,  takie nie oparte na super grafie, a na grywalności  chodzą po kilka euro. Za to komercyjne "napieprzańce" oparte na mega grafie chodzą za kilkadziesiąt euro. Ale wiadomo coś za coś. Bardzo rzadko się trafia dwa w jednym.
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Stycznia 2010, 16:22:24 »
Czy ja wiem? Ambitne kino jest nadal tworzone, nawet przez Amerykanow, ale nie jest reklamowane. Widzialem wiele filmow na poziomie, ktore powstaly na przestrzeni ostatnich kilku lat, niestety ich promocja byla mniej niz znikoma. Choroba naszych czasow - poscig za pieniadzem  ::)

Dokładnie. Komercyjne kino od zawsze było nastawione na zarabianiu na widzach. Może po prostu nasa3000 wyrosłeś z przedziału wiekowego, w który ono celuje. Chociaż moim skromnym zdaniem są filmy które łączą zarobek z jakością.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Stycznia 2010, 16:33:33 »
Przedziału wiekowego, kurna ale śmieszne  :D Się pośmiałem się. Przedział wiekowy, niby jaki ? Jest b/o, później idą po kolei 12,15,18 i to koniec, a gdzie emeryci, renciści i weterani ? Widzisz nikt nie zrobił mi przedziału wiekowego. Pewnie dla tego mi się nie podoba. Ale to tak już jest jak ktoś zatrzymał się na "Odysei 2001", mój najmocniejszy film z gatunku Horror to " Ulica Wiązów", a postapo to "Mad Max", "Terminator 1" i filmy Szulkina.  ;) 
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Stycznia 2010, 08:48:44 »
Przedziału wiekowego, kurna ale śmieszne  :D Się pośmiałem się.

Przyznaj się nasa - starość nie radość. Po 30-ce wszyscy już mają Cię za staruszka...

:P :P :P :P

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Stycznia 2010, 09:04:22 »
Nie do końca. Parę dni temu w monopolu kazali mi dać dowód  :P Znaczy się trzymam jeszcze
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Stycznia 2010, 11:31:20 »
Jakby nasa bardziej zmisiał jak np. ja to na pewno by mu odpuszczali. Ale, że to chudzinka to dziwnym nie jest, że za gołowąsa go wezmą  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Stycznia 2010, 12:10:37 »
No i fakt z tego taki, że trzeba się nie golić ;]
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Stycznia 2010, 12:11:43 »
No bo co, kurczę blade ! Jak jaką marną szczecinę sobie za hoduję, to zaraz żona mnie z golarką gania. W tej dziedzinie sobie jeszcze jej nie wychowałem. Ciągle tylko słyszę "drapiesz", lub "ale żeś się zapuścił ".  :D ( i wiem o co chodzi z gołowąsem :P )
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Stycznia 2010, 12:45:39 »
No bo co, kurczę blade ! Jak jaką marną szczecinę sobie za hoduję, to zaraz żona mnie z golarką gania. W tej dziedzinie sobie jeszcze jej nie wychowałem. Ciągle tylko słyszę "drapiesz", lub "ale żeś się zapuścił ".  :D ( i wiem o co chodzi z gołowąsem :P )

Nie jesteś sam ;). Ja raz w życiu miałem tylko brodę, mam nawet 3 fajne fotki z jej "zniknięcia" ;]

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Stycznia 2010, 12:51:01 »
A to że nie tylko mój problem to wiem. Dzięki chłopaki  :'( och dzięki.  To co tulimy ?  :D :D
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Borderlands - wyjątkowa oferta dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Stycznia 2010, 13:12:14 »
Na pocieszenie i zamiast przytulania http://screencast.com/t/NjllMTRm - Sajdon traci brodę ;)

Sorki za jakość, ale mam tutaj tylko painta ;]
« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2010, 13:14:31 wysłana przez Sajdon »