Autor Wątek: Poziom trudności gry.  (Przeczytany 9068 razy)

Thorin

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Poziom trudności gry.
« dnia: 18 Listopada 2008, 08:46:56 »
Czy Wy też macie wrażenie że na poziomie bardzo trudny gra się łatwiej niż na normalny?

Co do samej rozgrywki nie zauważyłem zbytniej różnicy, natomiast mam wrażenie że moim towarzyszą wzrosły parametry i przezywają sytuacje, w których na poziomie normalnym ginęli.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2008, 10:12:36 wysłana przez Thorin »

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Poziom trudności gry.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopada 2008, 09:51:52 »
Jak już gdzieś pisałem jest jakimś idiotycznym rozwiązaniem(moim zdaniem),przyznawanie większej ilości expa na poziomie trudniejszym."Zwiedzając" świat F3 można dosyć szybko wejść na 20lvl.Stąd może wrażenie "trudniejszej" gry na poziomie łatwym.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2008, 10:05:17 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Poziom trudności gry.
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopada 2008, 13:13:56 »
Czy Wy też macie wrażenie że na poziomie bardzo trudny gra się łatwiej niż na normalny?

Co do samej rozgrywki nie zauważyłem zbytniej różnicy, natomiast mam wrażenie że moim towarzyszą wzrosły parametry i przezywają sytuacje, w których na poziomie normalnym ginęli.

Czy ja wiem? Moim zdaniem przeciwnicy są o wiele bardziej żywotni i mam wrażenie, że "bossowie" są lepiej uzbrojeni np. szef bandytów ze szkoły w springwale na normalnym wyskoczył na mnie z jakąś słabą bronią, a na bardzo trudnym z ch. karabinem szturmowym (chyba najlepsza broń palna w grze obok strzelby bojowej) ;).

Może graj bez towarzyszy...

Jak już gdzieś pisałem jest jakimś idiotycznym rozwiązaniem(moim zdaniem),przyznawanie większej ilości expa na poziomie trudniejszym."Zwiedzając" świat F3 można dosyć szybko wejść na 20lvl.Stąd może wrażenie "trudniejszej" gry na poziomie łatwym.

Faktycznie idiotyzm.
Za tego samego bandytę na poziomie bardzo łatwym dostawaliśmy - 5 pd, na normalnym - 10 pd, na trudnym - 12 pd, a na bardzo trudnym - 15 pd. Różnica pomiędzy normalnym, a trudnym wynosi połowę.
Hmmy, czy to aż tak dużo w sytuacji gdy za zadania dalej dostajemy tyle samo exp. ?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Poziom trudności gry.
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Listopada 2008, 13:20:45 »
Ja gram na najtrudniejszym poziomie i expo leci w zastraszającym tempie . Jednak jak się przechodzi grę po raz drugi  do doświadczenia i poziomów człowiek podchodzi trochę inaczej. Tak czy siak ponad połowę lokacji zwiedzimy na maksymalnym poziomie niezależnie od poziomu trudności  , ta szybkość nie ma więc tak strasznego znaczenia .

Arotis

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Poziom trudności gry.
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopada 2008, 18:56:14 »
nie wiedziałem, że można wybierać poziom gry O.o :D

Po prostu sobie odpaliłem to szchrajstwo... i albo nie zauważyłem albo mam "wirusa" i u mnie na płytce się nie wypalił poziom trudności :D