Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 18, 2019, 22:55:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Quest Replikant - problem  (Przeczytany 19025 razy)
Zax1982
St. szeregowy
*

« : Listopad 17, 2008, 23:48:44 »

Witam mam problem z tym zadaniem. Mianowicie dowiedziałem się, że więcej o tożsamości Androida dowiem się od gościa (nazwiska nie pamiętam  Smiley) który podobno znajduje się w w tym kadłubie oddzielonej części River City. Problem w tym to żeby się tam dostać trzeba mieć Lockpick na 100. Czy jest jakiś inny sposób aby się dowiedzieć czegoś więcej o tym Androidzie ?
Holden
Major
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 18, 2008, 00:00:49 »

Ja osobiście nie znalazłem , na dłuższą metę warto mieć wartość 100% . Może ktoś w Rivet City ma klucz ...
Osioł
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 18, 2008, 00:50:41 »

Nie trzeba mieć lockpicka na 100%, wystarczy, że dasz nura pod wodę i tam znajdziesz otwarte drzwi.
Zax1982
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 18, 2008, 01:30:40 »

Dzięki za pomoc rzeczywiście pod woda są otwarte drzwi. Można zamnknąć
UnMortal
Szeregowy
*

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 27, 2009, 22:20:15 »

Wybaczcie, że odświeżam tego suchara, ale mam naprawdę spory problem z tym questem.

Doszedłem do momentu, gdy dostaję części androida od tej babki. Nie chcę jednak oszukiwać mojego pracodawcę i odnaleźć tego androida. Dzięki waszym wcześniejszym postom znalazłem człowieka robiącego te operacje plastyczne, tylko że mam z nim jedynie dwie opcje dialogowe i żadne nie dotyczą replikanta. Podobno wpierw porozmawiać trzeba z jakimiś doktorami i wtedy uaktywnia się nowa opcja dialogowa u tego chirurga. Szkopół w tym, że wszyscy doktorzy z Rivet City się stamtąd wynieśli. Jest ich dwóch w Cytadeli, ale o dupie maryni z nimi mogę porozmawiać.

Proszę o pomoc. Biegam z tym questem i biegam i nic mi z tego nie wychodzi.

Z góry dziękuję  Smiley

Is there anybody out there?
Osioł
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 27, 2009, 23:47:32 »

Holotaśmy znalazłeś? Jeden znajdziesz w Paradise Falls, drugi u Moiry w Megaton i gdzieś jeszcze (już sam nie pamiętam). Po ich przesłuchaniu dochodzą wszelkie nowe wskazówki jak na przykład mowa androida gdzie wyraźnie mówi, że wybiera się do tego profesora.
UnMortal
Szeregowy
*

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 28, 2009, 06:49:50 »

Holotaśmy? Jedną dostałem od tego lekarza z Rivet City, drugą znalazłem w mieszkaniu Siostry, trzecią już nie pamiętam gdzie. Do Megaton raczej już nie zajrzę, bo puściłem je z dymem, ale o wycieczkę do Paradise Falls mogę się w sumie pokusić.

Dziękuję i pozdrawiam.

Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 28, 2009, 13:38:19 »

1. Paradise Falls
2. Podziemie
3. Megaton (aż 2!)
4. Rivet City
I chyba gdzieśtam jeszcze Wink (chyba Cytadela)

Warto się popytać właścicieli kaset, może ci pomogą.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2009, 15:11:55 wysłane przez Satan » Zapisane

Użytkownik został zbanowany.
Holden
Major
*

« Odpowiedz #8 : Kwiecień 28, 2009, 19:12:56 »

w Megatonie są trzy: jeden ma lekarz, jeden jest w domku Nathana (taki niebieski kawałek autobusu jak dobrze pamiętam) a trzeci da nam moira.
UnMortal
Szeregowy
*

« Odpowiedz #9 : Kwiecień 29, 2009, 09:59:01 »

Zadanie wykonane. Trzeba było się jeszcze dopytać lekarki z Paradise Falls. Wielkie dzięki.

I dla przyszłych poszukiwaczy holotaśm i wskazówek, którzy - tak samo jak ja - wysadzili Megaton, źródła informacji:
1. Holotaśma w pokoju Siostry.
2. Holotaśma od lekarza z Rivet City.
3. Holotaśma od tej babki, u której możesz wynająć pokój w Rivet City.
4. Opcja dialogowa u lekarki z Paradise Falls.

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki.

Szczupak
Kapral
*

« Odpowiedz #10 : Marzec 14, 2011, 14:14:02 »

Witam.
Mam pytanie, mianowicie co daje rozwiązanie misji "Replikant" przez pomoc Zimmerowi,
a co przez okłamanie go, że android nie żyje?
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #11 : Marzec 14, 2011, 15:30:29 »

Hm? tak mnie teraz naszło że raczej w atom punku słowo android nie obowiązywało w dzisiejszym tego słowa znaczeniu opisując raczej roboty pokroju "Protektona" niż takie wyglądające identycznie jak ludzie.
toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #12 : Marzec 14, 2011, 18:34:38 »

@Szczupak
1. pomoc Zimmerowi - strata karmy + perk Szybszy reflex - 10% do trafienia w VATS
2. oszukanie Zimmera tj. oddanie fałszywej części androida - 50 kapsli + dobra karma
3. pomoc Harknessowi - dobra karma + A3-21 Plasma Rifle

Aby dostać obie nagrody należy:
1. wydobyć od Pinkertona (lub z jego komputera) informacje o operacji plastycznej
2. zgłosić się do Harknessa - wyjawić mu jego pochodzenie i obiecać, że pozostanie to tajemnicą, aby potem niechcący zaproponować wyeliminowanie Zimmera
3. pogadać z Zimmerem i za perka wyjawić mu, że to Harkness jest replikantem
4. wsadzić granat w spodnie Zimmerowi i jego ochroniarzowi, albo w inny sposób go wyeliminować.
Szczupak
Kapral
*

« Odpowiedz #13 : Marzec 14, 2011, 22:11:31 »

A to rozwiązanie z "wsadzeniem granatu do kieszeni" da się zrobić po nakłamaniu Zimmerowi?
toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #14 : Marzec 14, 2011, 22:27:50 »

Da.
Szczupak
Kapral
*

« Odpowiedz #15 : Marzec 15, 2011, 17:49:05 »

To fajnie... Przy okazji drobny offtop Lips Sealed
Na czym polega tak popularne w Waszych postach "wkładanie granatu do kieszeni"?
To jakiś perk, czy po prostu określenie? (Tak wiem, jestem n00bem Roll Eyes)
toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #16 : Marzec 15, 2011, 18:26:36 »

"Wsadzanie granatu do kieszeni" jest to określenie w pełni oddające sens tak opisanej czynności. Chodzi o to, że w trybie skradania podchodzisz do delikwenta i zamiast go okradać, ze swojego ekwipunku prezentujesz mu granat, bądź minę.

A potem następuje zgon okraszony często śmiesznymi komentarzami przyszłego denata.

Granat w spodniach

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!