Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 15, 2019, 22:01:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak wygląda Schronek  (Przeczytany 17040 razy)
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« : Listopad 30, 2009, 15:54:24 »

Wódki dajcie- szybciej będzie. Wink Schronicznie to ja cierpię na brak snu. Nie wiem, przyjedź z czymkolwiek i mnie wylecz Cheesy
Literki już widzę podwójnie, znowu będą darli ze mnie łacha jak tylko zasnę ( a zdarza mi się , oj zdarza )
Trzymam fason tylko dlatego, że dziś wypłata. Normalnie, to bym rano zadzwonił do mojego szefa i powiedział, że wykładam i nie robię  Lips Sealed .

ED:Chodziło mi raczej o formę błagająco pytająco proszącą -   Muszę iść do izolatki Huh? - tak jak dziecko, które pyta czy musi iść dzisiaj do szkoły.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2009, 16:37:19 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #1 : Listopad 30, 2009, 16:40:24 »

Nieeee, jedyna izolatka w tym bunkrze jest zamieszkiwana przez tego kudłatego potwora Squonk... to znaczy Schronka, który pożera offtopujących użyszkodników  Kiss

Cholera wie, czy redaktorów też pożera, ale zawsze można temu inteligentnemu zwierzęciu wmówić, że będzie miał niestrawności ;]

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Listopad 30, 2009, 19:28:40 »

To mi nasunęło myśl, ze trzaby ogłosić casting na to jak w ogóle wygląda Schronek Embarrassed

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #3 : Listopad 30, 2009, 22:24:16 »

Literki już widzę podwójnie (...)

Wybieraj tę środkową  Wink

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 30, 2009, 22:38:04 »

Nie, nie! To chyba podpucha z tą środkową.

Znaczy nie wiem, tak mi się wydaje.

Dobra, zaraz tu przyjdzie jakiś moderator jeszcze i nam postu pokasuje...  Lips Sealed

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #5 : Grudzień 01, 2009, 08:22:25 »

To mi nasunęło myśl, ze trzaby ogłosić casting na to jak w ogóle wygląda Schronek Embarrassed

A mi to nasunęło pomysł na konkurs, ale znając tą dzicz siedzącą po kontach w schronie, nie będą chcieli się bawić  Cheesy Drętwusy przysłaliby nam dwa rysunki na krzyż na pierwsze i drugie miejsce. Albo przyszła by tylko jedna praca i to w dodatku na żadne Tongue Pewnie skończy się tak, że Squonk wezwie mnie go "kwadratowego gabinetu" wręczy rozkaz i będę musiał wejść do tego potworka i go sam nasmarować Wink

"...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Grudzień 01, 2009, 10:15:32 »

Po meeegaaaazajebistym odzewie na konkurs podstawkowy jakoś nie mam zaufania do konkursów twórczych  Cheesy

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #7 : Grudzień 01, 2009, 10:41:32 »

Znaczy co mam iść do tej izolatki, zobaczyć jak wygląda i go narysować ? A nie mógłby ktoś mi go po prostu opisać? No dobra wejdę tam. Pożyczy ktoś kija jak byłby agresywny?  AAAAA ugryzł mnie ! Żartowałem  Smiley Grzeczny Schronek Grzeczny. Siad Schronek !

ED: No to mam gada! Było ciężko, ale się udało.  Schrtonek agresywnie reaguje na słowa "...Szukaj Outpost szukaj..." - szaleje jaki pies na słowa szukaj kota Wink

Mogę go trzymać w swojej kwaterze? Mogę? Proszęęęęę !   Grin
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2009, 15:47:26 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

Sakul
Sierżant
*

« Odpowiedz #8 : Grudzień 01, 2009, 17:15:49 »

Hmm, a czyja to krew? Wygląda tak, jakoś prawdziwie Wink

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #9 : Grudzień 01, 2009, 17:18:47 »

Ugryzł mnie w nogę  Wink - no przecież narysowana i cieszę się , że robi wrażenie prawdziwej  Smiley

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #10 : Grudzień 01, 2009, 17:21:53 »

No to znalazł się nasz pupil Cheesy

Trzymaj go z dala od wejścia, bo jak by ktoś z Odpustu chciał nas odwiedzić, to (nie)szczęście murowane Tongue

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #11 : Grudzień 01, 2009, 19:33:10 »

Że puchaty to na pewno powinien taki być  Smiley Ale co do reszty? Hmm... Ten nasowy przypomina mi jedno z podstawowych wcieleń Bena Tena, którego od biedy obejrzę kiedy w telewizorni sama whoojnia a na Kartoonie nic innego nie leci.

Zważcie, że dość postapo jest Oscar - lubi pojemniki na śmieci, więc może i odpady promieniotwórcze by lubił  Grin

Choć znowuż jest on dość humanoidalny a nie zwierzakowy  Wink

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #12 : Grudzień 01, 2009, 20:13:54 »

Że puchaty to na pewno powinien taki być  Smiley Ale co do reszty? Hmm... Ten nasowy przypomina mi jedno z podstawowych wcieleń Bena Tena, którego od biedy obejrzę kiedy w telewizorni sama whoojnia a na Kartoonie nic innego nie leci.

Nosz cholerka, Scott właśnie mi pokazał to wcielenie Bena 10, rzeczywiście nieco zbliżony, ale zęby na inne, kolor i trochę inną budowę ciała, ale podobniasty bo też oczu w nim nie widać  Cheesy Musiał mi kiedyś wejść podprogowo jak go Scott kiedyś oglądał   :Smiley

« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2009, 20:28:51 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #13 : Grudzień 01, 2009, 20:16:36 »

Scott?? Wink

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #14 : Grudzień 01, 2009, 20:31:43 »

No tak ma na imię mój syn,. Czemu? Bo jak szukaliśmy jakiegoś imienia dla dziecka, w pewnym momencie powiedzieliśmy jednocześnie Scott i tak już zostało. Stwierdziliśmy, że to dobry omen. ( Jest pierwszym Scott'em w Polsce  Wink  )

Zagłoba
Porucznik - Redaktor
*

Prima Polonia, indopo i cristiani

« Odpowiedz #15 : Grudzień 01, 2009, 20:47:23 »

Hmmm... a mi się zawsze wydawało, że Schronek to młodszy brat Molloha  Lips Sealed

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #16 : Grudzień 01, 2009, 21:13:25 »

Moloh Schronkowi swego czasu buty pastował  Kiss

Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #17 : Grudzień 02, 2009, 00:00:59 »

Teń pomarańczowy jest dobry! Taki podobny do Deatchclawa z koloru Cheesy
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #18 : Grudzień 02, 2009, 00:10:54 »

Ale mało zwyrolski i otwierający nas na ludzi oglądających Bena 10  Cheesy Choć gdyby Schronek miał wyglądać jak Oscar, to strach pomyśleć kto by zaczął wchodzić na 13S  Lips Sealed

Jeszcze by nas z jakimś Polańskim czy innym Krolopem skojarzyli  Wink

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #19 : Grudzień 02, 2009, 08:15:07 »

No to skoro wlazłem, nie do tej izolatki co trzeba ( skąd mogłem wiedzieć, że to nie schronek ), musicie mi go opisać. Jak bym miał zrobić portret pamięciowy. Bo na razie wiem tyle, że jest kudłaty (a kudły się długo rysuje więc nie chcę popełnić znowu jakiegoś faux pas) Wink

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!