Autor Wątek: Schroncon'2009  (Przeczytany 18000 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Schroncon'2009
« dnia: 30 Listopada 2009, 22:23:36 »
Bezpośredni link do newsa




29 listopada br. w Warszawie odbyło się wyjazdowe zebranie grona redakcyjno - współpracowniczego Trzynastego Schronu, noszące roboczy kryptonim Schroncon.

Oprócz omówienia sytuacji ogólnej, wspólnego wytyczenia nowych ścieżek rozwoju, obrobienia tyłkom tym którzy nas nie lubią i tym którzy lubią nas jeszcze za mało, poruszyliśmy także wiele spraw, które niestety nie nadają się do szczegółowej relacji na łamach Schronu.

To tyle, gdy chodzi o oficjalną gadkę, bo od siebie mogę w skrócie dodać, że było o'bardzo zaje... dobrze!
« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2010, 08:53:06 wysłana przez Sajdon »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopada 2009, 22:31:50 »
sądze że mógłbyś jednak dać troszke większe zdjęcie ;)


co do schronconu - chciałbym podziękować wszystkim o'becnym, hammerowi za oprowadzenie nas po stolicy, doprowi za liczne i ciekawe wywiady z o'załogą :D i całej reszcie za towarzystwo :D


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopada 2009, 22:36:08 »
Mogę zapodać oryginał w linku fotkowym, tylko że ten pipboy z jakiego teraz piszę słabo nadaje się do czynności administracyjnych. Tylko muszę sprawdzić czy dobrze wyglądamy na focie w lepszej rozdziałce  ;)

BTW.
Ale lepszy dostęp do piwa mógł być, a nie że larpa trzeba było robić :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Listopada 2009, 22:43:24 »
sądze że mógłbyś jednak dać troszke większe zdjęcie ;)

Mówisz, masz :D Podlinkowałem lepszejszą fotę ;)

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Listopada 2009, 22:50:00 »
Lansiarskie zdjęcie pod multiplexem  ::)
bosze...

 Na większym kobieta jest odwrócona!
Zarobiłem na cukierka?

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Listopada 2009, 22:56:37 »
Raczej 5 kilo WP13S ;D

Jak fotka w oryginale jest inna to dobrze, bo ister eg się zrobił z tego ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Listopada 2009, 22:57:53 »
Dawaj fote  z IMPERATOREM  :D
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Lily

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Listopada 2009, 23:02:06 »
O kurczę, ekipa wygląda iście schronowa :P
Spotkanie na pewno musiało być fajne, tego typu zloty zawsze są ciekawe ;)

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Listopada 2009, 23:13:33 »
Lansiarskie zdjęcie pod multiplexem  ::)
bosze...

 Na większym kobieta jest odwrócona!
Zarobiłem na cukierka?
Nie pod multiplexem, tylko "pod tym brzydkim czymś"się mówi( niby,że brakuje słów :) ) . A to brzydkie coś, jest brzydkie z każdej strony. Tylko,że z drugiej jest to gorsze oblicze nas.A
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Listopada 2009, 23:32:25 »
No ciekawie musiało być na tym prawie zlocie. Gdyby nie projekty uczelniane i ogólny zamęt w ostatnich dniach, pewnie bym się pojawił.

Może następnym razem, o ile będą następne ;)

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Listopada 2009, 23:44:29 »
Nie pod multiplexem, tylko "pod tym brzydkim czymś"się mówi( niby,że brakuje słów :) ) . A to brzydkie coś, jest brzydkie z każdej strony. Tylko,że z drugiej jest to gorsze oblicze nas.A

Taaa mhroczna sthrona schrona ;).
Rzeczywiście ten budynek wygląda trochę jak połączenie dworca z we Wrocku ze jakimś archaicznym biurowcem... jest właśnie tym czymś i nie ma w sobie tego czegoś. Czy są tam bezdomni? Poznaliście jakichś?

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Hammer

  • Pierwszy oficjalny psujamajster!
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Grudnia 2009, 00:23:25 »
Hym, ten facet wieczorem pod pałacem co chciał fajkę być może się kwalifikował, ale nie wiem ;p

Poza tym zlot był ciekawy... o'uśmialiśmy się naprawdę sporo i podjęliśmy uchwałę że maYa ma dostac od Squonka naszywkę Schronową ^^
« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2009, 00:29:55 wysłana przez Hammer »
Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Grudnia 2009, 01:01:49 »
Bezdomni a żulia to dwie osobne sprawy. Wiec jak już to mieliśmy sporadyczne kontakty z żulią, dla której zapodanie peta urasta do rangi łaski  :-[

Natomiast PKiN jest bardzo lansiarski, jako budynek w klimatach retro, wzorowany na ESB z Nowego Jorku. Każda polska gra postapo dziejąca się w Polsce i w W-wie powinna mieć lokację w tym miejscu. Natomiast otoczenie trochę possywa, ale to już druga sprawa.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Hammer

  • Pierwszy oficjalny psujamajster!
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Grudnia 2009, 01:06:02 »
Oj tam klimatyczne otoczenie to są te przejścia podziemne xD z pod pałacu od razy do przejścia i trzymasz klimat ;p
Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Grudnia 2009, 01:23:05 »
W tych przejściach to by się nawet jeden ghul nie mógł schować, bo by go od razu ubito ;D Natomiast puszczając wodze fantazji można doszukać się paru ciekawych miejsc: prawdziwych lub domniemanych. Np. bunkier pod KC, tunele łączące PKiN i KC z Wisłą.

Pewnie z różnych plotek i urban legendów można by wysmażyć niejedną klimatyczna opowieść dziejącą się w W-wie, a nie że jak klimaty to tylko albo Wrocław albo Szczecin  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Hammer

  • Pierwszy oficjalny psujamajster!
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Grudnia 2009, 01:37:01 »
Wiesz Squonk w wawie wiele jest "klimatycznych" miejsc. Np most gdański moim zdaniem idealnie nadaje się na jakiś element opowiadania. Takich miejsc jest więcej, z tym że żeby pokazać te dziwne miejsca która mijałem przy kilku okazjach to by trzeba ze dwa albo trzy dni z aparatem i wyobraźnią, ale efekt byłby całkiem miły.... Ale wawa to jest naszemu KC nie po drodze :D
Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Grudnia 2009, 07:06:59 »
Pewnie z różnych plotek i urban legendów można by wysmażyć niejedną klimatyczna opowieść dziejącą się w W-wie, a nie że jak klimaty to tylko albo Wrocław albo Szczecin  :P

Weź aparacik i pochodź po Trzy-mieście na pewno znajdziesz też miejsca na niejedną klimatyczną opowieść :D

Ed: Tylko patrz do góry  ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2009, 07:10:16 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Grudnia 2009, 09:09:44 »
Co innego faktyczne istnienie miejscówek (które w 3mieście i okolicach są), a co innego ich obecność w polskiej postkulturze  :P

Wrocław jest baaardzo dobrze uklimacony (Szmidt, Ziemiański), Szczecin dzięki Zombiemu również wypłynął na szersze wody. Ale tu mapa polskich lokacji istniejących jako tło wydarzeń postapowych się kończy  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Grudnia 2009, 09:30:09 »
Musisz więc zostać  prekursatorem znaczy prekursorem-kursorem i sam wytyczyć ścieżki postapo 3miasta. Znajdź może jakiegoś miejscowego bohatera wojennego... No normalnie nie mam pojęcia co Ci poradzić.
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Schroncon'2009
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Grudnia 2009, 09:37:11 »
Na razie założyłem temat na zebranie i skatalogowanie wiedzy o tym jakie miejscowości w  Polsce są pokazane w postkulturze >>> Lokacje w Polsce a postkultura  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.