Autor Wątek: Tranqility lane i kilka innych spraw.  (Przeczytany 5989 razy)

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Tranqility lane i kilka innych spraw.
« dnia: 09 Listopada 2008, 23:46:23 »
.Witam :).
1. Potrzebuje pomocy w krypcie 106. Jestem w rzeczywistości wirtualnej i zaciołem się  >:(. Nie mam pojęcia jak rozwiązać ten quest. Braun-Betty chce żebym pozabijał wszystkich żyjących tu ludzi, ale ja nie chce tego zrobić. Pogadałem z jedną starszą babką, kazała mi pójść do opuszczonego domu i znaleźć terminal, ale tam nic nie ma, szukałem, klikałem po rzeczach które tam są i nic, już mnie krew zalewa jeśli mogę się tak wyrazić >:( .

Przy okazji zadam jeszcze pare innych pytań :)
2. Gdzie można znaleźć Ochłapa?
3. Gdzie znajdę kogoś kto może do 100% naprawić mój ekwipunek, bo ci mechanicy których do tej pory znalazłem naprawiali go tylko do jakiś 75%? Bug?
4. Co zrobić z gościem w ruinach waszyngtonu, w dzielnicy z siedzibą strażników? Chodzi mi o tego co gada bzdury przez głośnik i zaminował cały zaułek. Wejść do niego się nie da, a kiedy chce stanąć na dole tak, żeby mnie zobaczył to uruchamiam miny.

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Tranqility lane i kilka innych spraw.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Listopada 2008, 00:52:39 »
1. To jak już to jest krypta 112. Idziesz do opuszczonego domu i tam zwróć uwagę na krasnala, radio, butelkę od nuka-coli, cegłę i mikser. Kombinacji niestety nie pamiętam , ale musisz poklikać w te przedmioty w wyznaczony schemat (chyba szło tak, mikser, radio, mikser, krasnal, mikser, cegła nuka cola, ale jak mówiłem, nie pamiętam zbytnio, musisz popróbować, po dźwięku się orientuj czy dobrze strzeliłeś czy nie).

2. Jak masz odkrytą lokacje "Pole Minowe" to na południe od niej jest Złomowisko. Dalej sobie poradzisz.

3. Prawdopodobnie nigdzie (maksymalnie spotkałem na 40%, był to Wrona...po zapłaceniu na jego inwestycje), dlatego sam się nauczyłem naprawiania na full.

4. Tego też dobrze jeszcze nie rozgryzłem, jak ma się wysoką retorykę to można namówić wieśniaka, który nas prosi o uciszenie go, żeby polazł z nim pogadać, niestety kończy się to także detonacją.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Tranqility lane i kilka innych spraw.
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Listopada 2008, 15:14:51 »
1. To jak już to jest krypta 112.

Faktycznie mój błąd.

Nigdy bym na to nie wpadł, dzięki  :). Kombinacja to radio, dzbanek, krasnal, dzbanek, cegła i nuka cola :).

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Tranqility lane i kilka innych spraw.
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Listopada 2008, 05:22:40 »
4. Ja to rozwiązałem tak - kucnięcie, hunting rifle i strzał, autokrytyk, zgon na miejscu, a potem tylko odminować zaułek, pozbieraćwrzystkie głowice do fatmana. Nie wiem jak wam, ale mi takie rozwiązanie wystarcza, nie spodziewałbym się czegoś głębszego. Kolesiowi odbiło i tyle ;]

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Tranqility lane i kilka innych spraw.
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Listopada 2008, 14:29:34 »
4. Ja to rozwiązałem tak - kucnięcie, hunting rifle i strzał, autokrytyk, zgon na miejscu, a potem tylko odminować zaułek, pozbieraćwrzystkie głowice do fatmana. Nie wiem jak wam, ale mi takie rozwiązanie wystarcza, nie spodziewałbym się czegoś głębszego. Kolesiowi odbiło i tyle ;]

Też go zastrzeliłem, ale pomyślałem, że można to rozwiązać w inny sposób i  wczytałem grę. Nie znalazłem jednak innego rozwiązania, więc zostawiłem go i poszedłem dalej. Za zabicie go chyba nie dostaje się ujemnej karmy?

Jarek138

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Tranqility lane i kilka innych spraw.
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Listopada 2008, 12:44:51 »
3. Prawdopodobnie nigdzie (maksymalnie spotkałem na 40%, był to Wrona...po zapłaceniu na jego inwestycje), dlatego sam się nauczyłem naprawiania na full.

Najlepsza chyba jest Moira w Megatonie 54% i Szrapnel 49%, ale nie odkryłem wszystkich.

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Tranqility lane i kilka innych spraw.
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Listopada 2008, 19:13:49 »
2. Gdzie można znaleźć Ochłapa?

To najlepiej zrobiony film, bo z odpowiednim komentarzem i dobrze pokazaną mapą.