Autor Wątek: Spolszczenie Fallouta 3  (Przeczytany 15495 razy)

Please_Stand_By

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Please Stand By
Spolszczenie Fallouta 3
« dnia: 16 Września 2010, 14:21:30 »
Siema :)
Mam F3 ale w eng.
No i chciałbym sobie po raz enty przejść, ale tym razem po polsku, najlepiej z dubbingiem. Wolę oczywiście eng dubbing, ale bardzo bym chciał posłuchać rodzimych głosów i mocniej się wczuć, w końcu rozumiejąc dokładnie intonację, akcent i to "polskie" coś :)

Skąd mogę pobrać spolszczenie+dubb? (wiem, wiem... google, ale niektóre mi nie działają. prosiłbym o działające)

Pozdrawiam serdecznie,
Please Stand By
« Ostatnia zmiana: 16 Września 2010, 14:42:31 wysłana przez Squonk »

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Spolszczenie Fallouta 3
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Września 2010, 14:34:43 »
Nie popieramy piractwa ,won!!! xD

Za słuszną postawę, zgodną z naukami schronizmu, Emanacja Trzynastego Schronu poprzez swojego syna - czyli mnie - daję userowi Shael kopa na stopień wyżej.

Squonk


Wow ,dzięki :)
« Ostatnia zmiana: 17 Września 2010, 10:43:43 wysłana przez Shael »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Spolszczenie Fallouta 3
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Września 2010, 14:39:02 »
O tu masz, masz, tylko pobieraj najszybciej jak tylko możesz bo zaraz usuną. Pobierasz już?

Spolszczenie Fallouta 3 - za darmo!!!*

* - Bo nie płaci się za radość z posiadania gry, ale za licencję umożliwiającą z niej korzystanie.
« Ostatnia zmiana: 16 Września 2010, 14:44:11 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Please_Stand_By

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Please Stand By
Odp: Spolszczenie Fallouta 3
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Września 2010, 20:03:34 »
Siema Smiley
Mam F3 ale w eng.
No i chciałbym sobie po raz enty przejść, ale tym razem po polsku, najlepiej z dubbingiem. Wolę oczywiście eng dubbing, ale bardzo bym chciał posłuchać rodzimych głosów i mocniej się wczuć, w końcu rozumiejąc dokładnie intonację, akcent i to "polskie" coś Smiley

Skąd mogę pobrać spolszczenie+dubb? (wiem, wiem... google, ale niektóre mi nie działają. prosiłbym o działające)

Pozdrawiam serdecznie,
Please Stand By

MAM ORYGINALNEGO FALLOUTA 3, od kumpla z UK :) bardzo tanio dostałem, więc w czym problem? nie ma darmowego i legalnego spolszczenia? musze kupywac znowu oryginal?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Spolszczenie Fallouta 3
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Września 2010, 20:26:35 »
Problem jest taki, że NIE MA OFICJALNEJ łaty/patcha wydanego przez Cenegę (polskiego wydawcę i producenta polskiej wersji Fallouta 3), który spolszczał by tą grę*. A jak nie ma OFICJALNEJ to jest być może nie oficjalna. Ale tu na tym forum nikt nie będzie taki głupi by wkleić linka lub opisać dokładnie jak to znaleźć w sieci bo wyleci stąd w podskokach - bez żalu z naszej strony. Choćby dlatego, że jako Trzynasty Schron współpracujemy z Cenegą i szanujemy ich pracę, choć nie zawsze zgadzamy się z ich ruchami wydawniczymi - jako konsumenci mamy do tego prawo.

Możesz mieć więc i 5 oryginalnych Falloutów kupionych w Anglii, ale to niczego nie zmieni, bo aby mieć polską wersję gry musisz ją kupić. Możesz też zdobyć ją w inny sposób i w to nikt wnikać nie będzie dopóty nie będziesz się tym publicznie chwalił.

Jednym słowem zamów grę w Polsce lub radź sobie sam. Może ktoś przez PMkę ci odpowie, my w to nie wnikamy  :)

* - chyba, że nasze spece ze schronowego zespołu ds. gier wiedzą lepiej
« Ostatnia zmiana: 16 Września 2010, 20:31:04 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Please_Stand_By

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Please Stand By
Odp: Spolszczenie Fallouta 3
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Września 2010, 20:48:29 »
dzieki, tylko o taka odpowiedź mi chodziło. : ))

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Spolszczenie Fallouta 3
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Września 2010, 20:51:43 »
Może jest jakieś fanowskie? Użytkownik Ghost chciał niedawno robić. Może zrobił?
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."