Autor Wątek: GUNROX - MMORPG podobny do FT  (Przeczytany 4792 razy)

onetower

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
GUNROX - MMORPG podobny do FT
« dnia: 29 Października 2008, 19:38:21 »
Witam wszystkich,

Udało mi się przejść Fallouta 1, 2 no i Tactics, wyczekuję na premierę w Polsce Fallout 3, jednak w międzyczasie znalazłem grę opartą na na taktyce Fallouta w modernym świecie i chciałbym ją ze szczerym sercem polecić wszystkim forumowiczom.   

GUNROX, bo tak się gra nazywa niesie ze sobą niesamowitą zabawę z graczami z całego świata (Gunrox jest on-line turową grą strategiczną). Scenariusz jest prosty, tworząc swój charakter dostaje się 3 postacie którymi stajemy do walki przeciwko realnym przeciwnikom z całego świata (każdą postać możemy stworzyć wg własnego uznania Assault Riffle, SMG, Snajper, Heavy Machinegun czy rocket launcher, walki odbywają się na mapach na których można napotkać różnego typu przeszkody, domy, beczki, barykady skrzynki z amunicją i brońmi, postacie zdobywają poziomy i dostają do dystrybucji Skille i Perki prawie jak w Falloucie). Gra jest darmowa, więc naprawdę polecam przyłączyć się do wspólnej zabawy. Więcej informacji znajdziecie pod adresem

http://www.gunrox.com/?ref=onetower
   - tam znajduje się game loader do ściągnięci który zajmuje ok 12Mb, oraz można zobaczyć screeny z gry.

gameplay z gry - http://pl.youtube.com/watch?v=SAknOUiSW_Y

Spotkajmy się w świecie GUNROX :)

Pozdrawiam,
onetower
« Ostatnia zmiana: 01 Listopada 2008, 00:30:21 wysłana przez Squonk »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: GUNROX - MMORPG podobny do FT
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopada 2008, 00:31:27 »
Gra nie wygląda mi na specjalnie w postapowych klimatach. Ale jeśli kogoś to zainteresi to proszę bardzo  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

RadioActive

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: GUNROX - MMORPG podobny do FT
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopada 2008, 20:54:38 »
Jw. PA to to nie jest, ale całkiem przyjemnie do pogrania jak ma się chwilę, albo jak się coś ściąga (mało transferu zjada).

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: GUNROX - MMORPG podobny do FT
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lutego 2009, 01:08:22 »
Mnie to mocno ''zainteresiło" po obejrzeniu gameplaya (chyba byłem po amfie że nie przeszkadzała mi cukierkowata grafika...) no i jak już mówili poprzednicy, postapo to nie nie jest. Ale gra jest bardzo dobra - polecam przyszłym taktykom :) w sumie jest to taki okrojony Fallout "Tictac" (pozdro dla tego jegomościa z Shamo...)
« Ostatnia zmiana: 07 Lutego 2009, 00:23:13 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.