Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 19, 2019, 18:13:30 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czy wiesz 瞠... na Trzynastym Schronie wci捫 dzia豉 system ankiet. Oddaj g這s w aktualnej ankiecie

Strona g堯wna   Pomoc Kalendarz Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Ma造 poradnik tworzenia fajnej postaci  (Przeczytany 19940 razy)
Morbid
Porucznik - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 410

« Odpowiedz #20 : Luty 13, 2009, 13:10:50 »

A faktycznie, dawno ju w podstawk nie gra貫m, st康 moja pami耩 troch ju szwankuje :Smiley
Satan
Zbanowany
*
Wiadomo軼i: 986

« Odpowiedz #21 : Luty 15, 2009, 15:37:02 »

Ja tam figurki biore tylko przy okazji zamiast ich poszukiwa, g堯wnie dlatego 瞠 gram z modem usuwaj帷ym ich wp造w Smiley

U篡tkownik zosta zbanowany.
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #22 : Luty 16, 2009, 12:28:12 »

Oczywiste, ale poradnik jest skierowany chyba dla os鏏 kt鏎e graj w podstawk, bez mod闚;] Zreszt np. tak "fig'e" kt鏎a podnosi sil mo積a znale潭 ju na pocz徠ku, w melinie szeryfa Smiley
Satan
Zbanowany
*
Wiadomo軼i: 986

« Odpowiedz #23 : Luty 21, 2009, 22:46:04 »

a tak "fig'e" kt鏎a podnosi medycyn mo積a znale潭 na jeszcze pocz徠kowym pocz徠ku w Vault 101 (czyli jeszcze przed rozgrywk w豉軼iw), po tem podczas gry jest mo磧iwo嗆 powrotu do Vault 101 ale wtedy tej figurki nie ma. Wi璚 kolekcjonerzy kt鏎zy j opu軼ili mog tylko zacz望 od nowa Tongue (ale je郵i grasz ju d逝瞠j niz 20 minut to si nie op豉ca po jakie 10% skilla)

U篡tkownik zosta zbanowany.
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #24 : Marzec 15, 2009, 04:05:42 »

a tak "fig'e" kt鏎a podnosi medycyn mo積a znale潭 na jeszcze pocz徠kowym pocz徠ku w Vault 101 (czyli jeszcze przed rozgrywk w豉軼iw), po tem podczas gry jest mo磧iwo嗆 powrotu do Vault 101 ale wtedy tej figurki nie ma. Wi璚 kolekcjonerzy kt鏎zy j opu軼ili mog tylko zacz望 od nowa Tongue (ale je郵i grasz ju d逝瞠j niz 20 minut to si nie op豉ca po jakie 10% skilla)

Hm za pierwszym razem fig od medycyny omin掖em, po czym znalaz貫m j po powrocie do 101... huh Huh? Wspomnia貫m to tej od si造 bo nie oszukujmy si, te kt鏎e podnosz o 10% co tam nie s tak istotne jak te kt鏎e dodaj na sta貫 +1 do g堯wnych cech.
Jagoda
St. kapral
*
Wiadomo軼i: 55

« Odpowiedz #25 : Pa寮ziernik 25, 2010, 00:09:11 »

No hej kochani.
Ostatnimi czasu wpad豉 w moje r帷zki gra Fallout 3 wraz z dodatkami. I poch這n窸a mnie od razu. Spodoba豉 mi si mo磧iwo嗆 grania kobiet, w ko鎍u kto pomy郵a o 瞠雟kim gronie u篡tkownik闚. Aczkolwiek widz帷 jakie powstaj skrypty, mody, to czasem w徠pi czy oby na pewno mo磧iwo嗆 gania bohaterem 瞠雟kim by豉 skierowana do p販i pi瘯nej po to, by pozyska wi瘯sze grono u篡tkownik闚.  No ale nie ma co roztrz御a tego tematu, tak w og鏊e to jak na razie robi offtopa Cheesy Tak wi璚 mo瞠 od razu przejd do sedna sprawy. 
Je瞠li chodzi o mojego bohatera, to nie b璠 ukrywa豉 瞠 gram na 瞠雟kim profilu. A w co ja inwestuje punkty ?

Moja bohaterka nazywa si Audrey, co oznacza w celtyckiej kulturze szlachetna si豉. Z pocz徠ku chcia豉m nazwa j Una z celtyckiego jagni, ale 幢e kojarzy這 mi si to s這wo wi璚 wybra豉m Audrey

Si豉 8
Percepcja 5
Wytrzyma這嗆 5
Charyzma 5
Inteligencja 10
zr璚zno嗆 5
Szcz窷cie 2

Wi璚, jak sami widzicie stworzona przeze mnie posta jest wojowniczym naukowcem, my郵 瞠 to jest najdogodniejszy uk豉d wszechogarniaj帷ym nas z這wrogim postnuklearnym 鈍iecie.

zmstr
Plutonowy
*
Wiadomo軼i: 73

« Odpowiedz #26 : Pa寮ziernik 25, 2010, 15:31:24 »

a mog豉by 軼i庵n望 z niej kombinezon i wrzuci print screena celem g喚bszej analizy postaci? Ordynus? Ordynus? Ordynus?

sorry za offtop Tongue
Jagoda
St. kapral
*

« Odpowiedz #27 : Pa寮ziernik 29, 2010, 20:35:22 »

Witam.
Mam ma造 problem. A mianowicie zainstalowa豉 sobie mod Valkiria Echo wersja 2.09. Gram na poziomie trudno軼i: Normalny. Przyznam si 瞠 gra mi si ciekawie, problem mam tylko z tym 瞠 maj帷 ju 2 poziom dalej nie mog rozbroi bomby w megatonie ani naprawi g逝pich rur.
Chodzi o to, 瞠 dostaj bardzo ma這 punkt闚. Wi璚 mam pytanie zdaj帷 egzamin KOZA w jakie trzy umiej皻no軼i najlepiej zainwestowa ? Osobi軼ie wybra豉m bro lekka, ale co dalej otwieranie zamk闚 czy naprawa naprawa, bro ci篹ka czy materia造 wybuchowe, retoryka czy handel, a mo瞠 nauki 軼is貫. Generalnie bez modu Valkiria Echo wersja 2.09 potrafi豉m sobie poradzi z tym problemem, ale w tym przypadku jest inaczej. Z jednej strony ten mod jest ekscytuj帷y, ale z drugiej strony jest jak b鏊 w duszy. Pocz徠kuj帷emu graczowi ci篹ko zdecydowa co i jak. Tak wi璚 prosi豉 bym o pomoc jak rozwin望 moja posta z modem Valkiria Echo wersja 2.09 .
Pozdrawiam.
id-seven
Plutonowy
*
Wiadomo軼i: 94

*RaDiaTioN Fr3e*

« Odpowiedz #28 : Pa寮ziernik 29, 2010, 20:49:13 »

Ja gram na poziomie 豉twym, chocia by moment w po這wie gry 瞠 gra貫m chwile na normalnym (odczuwa貫m klimat jeszcze bardziej fpsowy) Dla mnie osobi軼ie, gra powinna by przygod z nutk ryzyka, a nie walk o 篡cie w kt鏎ej obliczam kule Ajatollah M鏬豚ym gra na poziomie normalnym czy trudnym ale po co? - wol przygod w przeciwie雟twie do walki o 篡cie z no瞠m w r璚e Wink
« Ostatnia zmiana: Pa寮ziernik 29, 2010, 20:55:01 wys豉ne przez id-seven » Zapisane
Jagoda
St. kapral
*

« Odpowiedz #29 : Pa寮ziernik 29, 2010, 21:19:25 »

Ok w takim razie zainwestuje w bro ci篹k, otwieranie zamk闚 i nauki 軼is貫. Raz kozie wio  Hyhyhy
« Ostatnia zmiana: Pa寮ziernik 29, 2010, 21:38:30 wys豉ne przez Jagoda » Zapisane
Jagoda
St. kapral
*

« Odpowiedz #30 : Sierpie 14, 2011, 19:35:00 »

Witam.

Pobra豉m wiele skrypt闚 i wtyczek, kt鏎e bardzo urealniaj gr. Przyk豉dowo posta musi je嗆, pi i spa. Oczywi軼ie takich mod闚 jest coraz wi璚ej, ale ten, kt鏎y ja u篡wam jest znacznie rozbudowany. Nie wystarczy zje嗆 tylko wiewi鏎k na patyku. Ka盥a z potraw ma okre郵ony przydzia t逝szczu, kalorii i temu podobnych warto軼i od篡wczych.
Moja posta ma 164 cm i 49 kg I tutaj mam pytanie. Czy jest mo磧iwo嗆 瞠bym mog豉 zwi瘯szy wzrost jak i wag do moich oryginalnych rozmiar闚 - tych, kt鏎e mam w rzeczywisto軼i ?
Archanix
Plutonowy
*
Wiadomo軼i: 90

« Odpowiedz #31 : Sierpie 15, 2011, 09:26:44 »

pytanie bardziej do tw鏎czo軼i moderskiej. W Starych Fallout'ach ludzie u篡wali wyobra幡i a teraz... ech.
Jerzy
Major - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 1502

Nie mo瞠sz by lisem, lwem te nie, b康 je瞠m

« Odpowiedz #32 : Sierpie 15, 2011, 18:46:55 »

Czy jest mo磧iwo嗆 瞠bym mog豉 zwi瘯szy wzrost jak i wag do moich oryginalnych rozmiar闚 - tych, kt鏎e mam w rzeczywisto軼i ?
Ja pierd... Nie jestem moderem, wi璚 nie b璠 si zag喚bia w temat. Ale mo瞠 jaki ch皻ny si znajdzie?

Historia uczy nas tylko tego, 瞠 jeszcze nigdy, nikt si z niej niczego nie nauczy.
Co si ko鎍zy, co si zaczyna- apokalipsa jest wok馧.
Jagoda
St. kapral
*

« Odpowiedz #33 : Sierpie 15, 2011, 22:10:25 »

Witam.

No ju chyba domy郵am si, jak zmienia parametry naszej postaci. Dzi瘯i odpowiedniemu od篡wianiu si wzrost jak i waga zmieniaj si.
szczypiorofix
St. sier瘸nt
*
Wiadomo軼i: 308

To jest kura, panie generale!

« Odpowiedz #34 : Sierpie 31, 2011, 14:18:04 »

a tak "fig'e" kt鏎a podnosi medycyn mo積a znale潭 na jeszcze pocz徠kowym pocz徠ku w Vault 101 (czyli jeszcze przed rozgrywk w豉軼iw), po tem podczas gry jest mo磧iwo嗆 powrotu do Vault 101 ale wtedy tej figurki nie ma.
Tu si nie zgodz. Gdy przechodzi貫m pierwszy raz Fallouta 3 figurk medycyna zgarn掖em dopiero przy powrocie do Krypty 101 i normalnie tam by豉. Wtedy za p騧no dowiedzia貫m si o niej a par貫m do przodu Wink. Teraz gdy przechodz drugi raz wzi掖em j od razu na pocz徠ku Smiley

"Spogl康ajcie cz瘰to na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, 瞠 musicie stamt康 jak najszybciej spierdala, a potem wzi望 troch Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog
Strony: 1 [2]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Kana RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ogranicze! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!