Autor Wątek: Neuroshima Tactics nadchodzi!  (Przeczytany 1746 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Neuroshima Tactics nadchodzi!
« dnia: 16 Listopada 2009, 01:08:54 »

Z oficjalnej zapowiedzi wydawnictwa Portal wynika, że w 2010 roku, na dwa lata przed końcem świata, będziemy mogli zapoznać się z zupełnie nową grę bitewną (nie jestem jakimś zapalonym maniakiem, ale mogę wam wyjaśnić, że chodzi chyba o takie coś, w czym mamy do czynienia z planszą i figurkami, które możemy kupić pomalowane, albo… nagie i pomalować je samemu) o nazwie Neuroshima Tactics. Ogłoszenie miało miejsce na Falkonie (to taki konwent, o którym możecie poczytać tutaj), na którym Portal gości z przeróżnymi prelekcjami. No i, mimo że nie jestem maniakiem bitewniaków, to potrafię sobie wyobrazić jaki mają potencjał, jaką społeczność potrafią wokół siebie skupić i co to może oznaczać dla dalszych losów sceny falloutowo-postapokaliptycznej w naszym słodkim kraju, a miejmy nadzieję, że może znaczyć dużo.

News na stronie wydawnictwa i na blogu tego okropnego lansera Micronusa, który urzekł mnie bajką o zjaranym Trzewiku, chociaż i tak nie wiedziałem o co dokładnie chodzi. Dokładnie dalej nie wiem o co chodzi, ale mogę wiedzieć z grubsza.
« Ostatnia zmiana: 17 Listopada 2009, 19:00:37 wysłana przez maYa »
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Neuroshima Tactics nadchodzi!
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Listopada 2009, 18:45:13 »
Skoro nikt się tym nie zainteresował, to mam nadzieję, że z uwagi na nieliczne szczegóły odnoszące się do samej gry. Teraz pojawia się ich niewiele, ale zawsze trochę. I znowu zauważyłem to u Micronusa.

Gra ma być przeznaczona dla od 2 do 4 graczy, którzy skończyli 10 lat, czas gry to od 30 do 90 minut. Figurki będą miał wielkość 28 milimetrów (czyli, uświadamiając sobie jako przyszły inżynier potrzeby wyobrażeniowe przeciętnego człowieka, powiem, że prawie trzy centymetry :P), a do gry będzie potrzeba ich dwunastu.

Portal
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: Neuroshima Tactics nadchodzi!
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Listopada 2009, 19:15:09 »
czyli, uświadamiając sobie jako przyszły inżynier potrzeby wyobrażeniowe przeciętnego człowieka, powiem, że prawie trzy centymetry :P
Cytuj
Już nie przesadzajmy, to jest wiedza elementarna, bardziej podstawowa nawet od rachunku różniczkowego, bez znajomości którego cywilizowany człowiek nie jest w stanie żyć.
Firepower mate! Separates the men from the boys.