Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 15, 2019, 16:19:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stacja HQ  (Przeczytany 2991 razy)
qba340
St. kapral
*

« : Listopad 15, 2008, 09:13:48 »

Czy może mi ktoś powiedzieć czy opłaca się brać perka po którym możemy chyba zbierać palce a potem je sprzedawać za forsę i karme? Bo fajnie to wygląda, ale nie wiem czy na tym nie strace biorąc jakiegoś perka do kitu.
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #1 : Listopad 15, 2008, 09:36:43 »

To zależy od postaci. Jak chcesz, jak to pasuje do twojej koncepcji to wybieraj. Przydaje się mieć oba perki - dla dobrych i złych - postaci neutralnej, bo ja w swojej grze musiałęm rozwalać przypadkowo spotkane osoby żeby karmę zaniżyć. nie licz na spory zysk, choć mogę się mylić.
Holden
Major
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 15, 2008, 12:52:38 »

Moim zdaniem to trochę marnowanie profitu - za jeden palec dostaniesz 10 kapsli , czasami trafi się jakiś specjalny kontrakt za 1000 ale w sumie to nic specjalnego ...
Osioł
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 15, 2008, 13:43:29 »

W sumie perk jest nawet opłacalny, przecież co pagórek spotykamy bandytę, najemnika i innych gości, który chce nas zabić...przecie pustkowie to istny ruch ; /, dzięki temu zdołałem zebrać ponad 200 placów zarabiając za nie 2000 kapsli.
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #4 : Listopad 15, 2008, 14:27:28 »

jak planowałem swoją postać to koniecznie musiałem wziąć może z 5 perków, może z 7-8 było trochę gorszych ale i tak wyraźnie lepszych niż konkurencja. Tak czy inaczej zostaje minimum 6-7 perków dowolnych, na intensywny trening albo coś innego, więc zupełnie nie ma presji. Ani dysonansu podecyzyjnego. A szkoda.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!