Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 23, 2019, 13:20:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Plakat  (Przeczytany 8184 razy)
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #20 : Listopad 19, 2009, 21:55:35 »

Cheesy A co ja mogę  Cheesy Dajcie spokój  Cheesy

ED: @ SQuonk
Tylko widzisz. Ja mam tak nie wielki, w swoim jestestwie ciąg do OPEROWANIA kogoś, że wiesz zawsze lepiej być bardziej asertwnym  Cheesy - (obłęd)
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2009, 23:48:41 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #21 : Listopad 20, 2009, 01:10:01 »

Jakie brudy? To tylko objawy schronizmu  Grin Od prania brudów to mamy inne miejsce - już tylko dla załogi  Lips Sealed

Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #22 : Listopad 20, 2009, 08:21:49 »

O nie! Nie po to się żeniłem, żeby prać jakieś brudy. Tongue
Objawy schronizmu?
Ty lepiej przygotuj mi w ramach kary jakieś szybki do naklejania na ściany, będziemy wiedzieć chociaż gdzie pękają, a nie 20 kilo Cheesy Cheesy Cheesy ( kto nie wie o co z tymi szybkami to musi poszukać w schronowej videotece odpowiedniego filmu i wyłapać odpowiedni fragment )

"...I tak wszyscy wiedzą co wy nam w tym schronie robicie..." - O i to są objawy schronizmu, a nawet rzekł bym schizoschronizmu.
O! Nowy stwór językowy "Schizoschronizm"-określenie głębokiego obłędu schronicznego  Tongue ( boże co ja wczoraj piłem ...)

"...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #23 : Marzec 22, 2010, 12:31:34 »

Plakat do trailera ...

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!