Autor Wątek: Riposta na Outposta!  (Przeczytany 4153 razy)

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Riposta na Outposta!
« dnia: 09 Listopada 2009, 20:07:18 »

Mając na uwadze niemalejącą troskę o dobrobyt i przyszłość Trzynastego Schronu, stając w obronie honoru jego i reprezentującego go personelu, nie możemy bezczynnie patrzeć na kolejne propagandowe ataki ze strony Outpostu! Musimy działać, tego oczekuje od nas Honor, Męstwo i samo Przeznaczenie! Ale to nie Przeznaczenie gromadzi nas tu dzisiaj, lecz świadomość konieczności Prawego postępku nawet w chwilach największego zwątpienia! Dziś do walki woła nas wspólny łomot piersi naszych, łomot serc bijących niczym jedno wielkie Serce, toczących jedną krew, jedną spuściznę Ojców naszych i Matek, którzy nieraz własną krew za nas przelewawszy byt nasz zapewniali, jako i my będziem w obronie dzieci naszych, wolności i Ojczyzny ją przelewać! Do walki z Niesprawiedliwością chwycim za Sprawiedliwość, uzbrojeni w godność staniem na wprost niegodziwości. Staniem wspólnie, ramie w ramie, w błocie, deszczu i zimnie, bez względu na wszystko uczynim należną nam ziemię wolną od zła wszelkiego, przez krew, pot i łzy! I póki choć jeden z nas ma siłę dłoń w pięść zacisnąć i poczuć pod palcami życie, będziemy walczyć i zwyciężać w Chwale, aż pozna wróg, że daremne są jego starania, działania nieudolne a pretensje niesłuszne. Amen!

A masz! :)

> > > Link do pracy < < <


Ku Chwale Trzynastego Schronu!

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Listopada 2009, 20:18:14 »
Ku chwale! :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Listopada 2009, 20:26:09 »
Reklamówkom po płynie do zębów i przerabianiu swoich prac mówimy NIE!  ;)

Ale wspólnej walce Outpostu i Trzynastego Schronu o rozwój postapo (a czasem walce między sobą) mówimy TAK!!!!  ;D
« Ostatnia zmiana: 09 Listopada 2009, 22:40:28 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopada 2009, 20:43:00 »
A jak! :)

PS. Myślicie, że powinienem napisać, że zbieram zamówienia na ten pics z rakietami w wersji pozbawionej szumu, jako że mam przygotowane tapety 1600:1200 i 1600:1000? :P

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Listopada 2009, 20:51:07 »
Zdecydowanie nie powinieneś tego pisać, bo wroga propaganda przechwyci tę wiadomość. Także nie pisz o tym, że zbierasz zamówienia na ten pics :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

wnuczus

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Listopada 2009, 20:59:47 »
Brawo naczelne dowództwo!:) koniec wrogiej propagandy:) Mam nadzieje, że rakiety  zrobiły duże szkody:)

terry_tibbs

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Listopada 2009, 21:21:03 »
Chyba rakietki doszły, bo strona outpostu nie działa. Czyli atak skuteczny, brawo Trzynasty Schron.

P.S. Chyba jestem trochę tępy, ale nie zczaiłem pierwszej części komiksu (pewnie zamuliłem), no nic najważniejsze, że rakiety doszły.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Listopada 2009, 22:45:28 »
Cytat: komunikat na niebrykającej coś stronie Oupostu
502 Bad Gateway
nginx/0.6.32

Chyba rakiety doleciały  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

bio_hazard

  • Gość
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Listopada 2009, 22:55:49 »
I warto sie bylo meczyc nad takim p(ot)a(to)tetycznym wstepniakiem??? Obrazek cienki jak pupa weza i zadne wydu....mane teksty tego nie zaminia :D

A Outpost chwilowo nie dzialal - bo Kamil zepsul :P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Listopada 2009, 23:01:46 »
To ma znaczyć, że wolałbyś moją większą bezpośredniość, niż subtelność Ulyssaeira? :-*

Da się coś wymyślić, po dzisiejszej dawce pocztowych inspiracji  :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Listopada 2009, 00:11:54 »
Cytuj
A Outpost chwilowo nie dzialal - bo Kamil zepsul
Taaa, jaaasne :D Ależ oczywiście ;]

PS. Jak popatrzycie na pierwszy z plakatów Arise, to powinniście zrozumieć skąd ta riposta ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2009, 00:19:21 wysłana przez Ulyssaeir »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Listopada 2009, 00:43:41 »
To powinna być Schronowa zasada #13:
Nie wymagaj od ludzi by wznosili się na twój poziom percepcji w odbiorze tego co robisz na Trzynastym Schronie.

 :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Listopada 2009, 11:47:53 »
Chyba rakietki doszły, bo strona outpostu nie działa. Czyli atak skuteczny, brawo Trzynasty Schron.

P.S. Chyba jestem trochę tępy, ale nie zczaiłem pierwszej części komiksu (pewnie zamuliłem), no nic najważniejsze, że rakiety doszły.

To mała podpowiedź, moja interpretacja: na pierwszym obrazku na monitorze widać logo Outpostu, później jest napis, później palec na przycisku, a później lecą rakiety. Związek widać.
A Outpost jak sama nazwa wskazuj jest wysuniętą placówką. Czyli - samotnym budynkiem w szczerym "polu".
Rakieta + kwatera Outpostu w polu = kręgi w zbożu ;)

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Listopada 2009, 13:14:11 »
Skoro  już zdradzamy tyle, to  warto zaznaczyć, że na wspomnianym plakacie Arise pada zapytanie "Wiesz co tam jest?"  :)

Jeśli zaś się tyczy wypowiedzi Sajdona - oczywiście, wystarczy sobie wyobrazić jak może wyglądać siedziba Outpostu, dookoła której rośnie pożółkła trawa, po ataku rakietowym...  Kraterów tylko mniej niż na Księżycu ;]

terry_tibbs

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Riposta na Outposta!
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Listopada 2009, 13:29:09 »
Okej dzięki za wyjaśnienie, powinienem to bardziej przeanalizować, będę nad tym pracować :).