Autor Wątek: Rage bez dedyków  (Przeczytany 2863 razy)

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Rage bez dedyków
« dnia: 07 Listopada 2009, 00:31:03 »



John Carmack dzisiaj ma dużo do powiedzenia. Tym razem wypowiedział się na temat najnowszej gry tworzonej przez jego studio. Twórcy Rage chcą pozbawić ten tytuł obsługi serwerów dedykowanych, co na pewno nie odbije się pozytywnym echem wśród graczy.

Cytuj
To nie jest ostateczna decyzja, ale w tej chwili uważamy, że nie będziemy mieli serwerów dedykowanych. Wspaniale, że nie musimy być w tym pionierami. Zobaczymy jak to się ułoży dla innych.

Mowa o Infinity Ward i ich Modern Warfare 2, w którym również zrezygnowano z tej opcji, wywołując straszliwą falę krytyki i oburzenia niezadowolonych fanów Call of Duty. Czyżby czasy nieskrępowanej wieloosobowej rozrywki odchodziły w niepamięć? Być może twórcom nie opłaca się już tworzyć i na bieżąco dopracowywać tryb multiplayer? Tylko czekać, aż za grę przez internet w FPSy trzeba będzie dodatkowo płacić.

Źródło: Variety

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Rage bez dedyków
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopada 2009, 08:39:30 »
Dlatego BC2 ma szansę wygrać wyścig na PC z MW2. Ma to czego gracze pragną: pojazdy, tryb dla 64 graczy, dedyki.

Jaka jednak gra zapełni dziurę po Rage?

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Rage bez dedyków
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Listopada 2009, 10:08:53 »
No tak, skoro TCSC:DA na PS2 był gorszy od OP-DR na PC?
A tak serio to co oznacza skrót BC2? Bo gdyby pisało w newsie o Modern Warfare 2 to bym się nigdy nie domyślił znaczenia MW2...  :P
A teraz do rzeczy ;). Jeśli już chodzi o RAGE to nie ma co płakać nad serwerami dedykowanymi jeśli zwiększy to przystępność gry sieciowej. Oby nie było tak jak z Fallout 3 gdy gracze mimo iż przeszli grę 3 razy dalej twierdzili, że jest kiepska tylko po to żeby nie przyznać twórcom racji.

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Rage bez dedyków
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopada 2009, 11:47:48 »
Battlefield: (tutaj mowa o Bad Company 2), seria, która konkurowała z Call of Duty od dawna. Na razie ten wyścig przegrywała, ale na początku nowego roku ma wyjść  na PC, co po serii diametralnych zmian jakie zapowiedziało Infinity Ward, daje graczom nadzieję na coś więcej niż substytut MW2. Humor, masa możliwości wykorzystywania sprzętu, pojazdów i możliwość modyfikowania otoczenia za pomocą ładunków wybuchowych.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Rage bez dedyków
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopada 2009, 11:55:03 »
A to red faction nie wygrała? Przecież ma to wszystko od dawna ;)

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Rage bez dedyków
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopada 2009, 12:36:01 »
A grałeś kiedyś w tryb multiplayer Red Faction? Niestety, ja tak, i wiem jak bardzo jest kiepski, zaś serwery pełne od camperów.


Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Rage bez dedyków
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopada 2009, 18:10:24 »
A znasz takie powiedzenie "bez campera nie ma servera" ?? :P
A o której części mówisz? Bo teraz wyszła Guerilla na PC

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Rage bez dedyków
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Listopada 2009, 19:47:43 »
Z tego co wiem to nowa cześć jest sandboxem i nie ma w niej mp, jedynie kiepski single. W "jedynce" mapy były małe, a możliwość niszczenia otoczenia była raczej umowna i nieopłacalna. A camperstwo polegało na staniu przy spawnie z bronią i uniemożliwianie zdobycia lepszej broni.

Obejrzyj któryś z filmów na youtube promujących Bad Company 2, a może wreszcie nie będę musiał Ci tego tłumaczyć.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Rage bez dedyków
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Listopada 2009, 08:37:07 »
A widziałem i jest ładne :). Ale czy to nie jest temat o RAGE i o serwerach dedykowanych?

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Rage bez dedyków
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Listopada 2009, 09:39:28 »
Gdyby normalna dyskusja się rozwijała, nie śmiałbym ciągnąć dalej tego offa. Jednak w zaistniałej sytuacji...