Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 18, 2019, 05:33:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fallout 1 a Windows7  (Przeczytany 18059 razy)
Rodrrik
Mł. chorąży sztab. - Redaktor
*

"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"

« Odpowiedz #20 : Lipiec 30, 2016, 21:49:09 »

W takim razie poczekam, z aż dojdzie do mnie PL wersja na płytach, która jest już w drodze. Miałem kiedyś obie części, F2 nawet chyba podwójnie, bo z tego co pamiętam był kiedyś dodawany do Cd-Action, niestety wszystkie przepadły przy przeprowadzce.

Czyli tak:

F1:
Fallout Patch 1.3.5 PL
Fallout1 Hi-Res Patch v4.0.2
Fallout NPC Mod v3.5 PL

F2:
Fallout 2 Patch 1.4
Fallout Hi-Res Patch v4.0.2

W Restoration Project niech się bawi przy drugim podejściu, jak mu si gra spodoba. Wink

HodowlaNiemowla to ciężka sprawa i jeśli syn miał jak na razie styczność tylko z nowszymi odsłonami, albo ogólnie grał tylko w nowsze bardziej przystępne gry to radzę się przygotować na ewentualność nie wciągnięcia syna w radioaktywne zamęty. Wtedy można mu pokazać na Fallouta New Vegas, dużo bardziej przystępny a z nowszych odsłon serii najlepszy. Chociaż kto wie, sam bardzo osobiście znam takiego małolata który często ponad połowę swojego dnia poświęca na sprawy związane z Falloutem  Wink

PS: Propaganda wśród narośla.. za to to minimum  Dobre piwo, a nawet dwa!Dobre piwo, a nawet dwa!Dobre piwo, a nawet dwa!Dobre piwo, a nawet dwa!Dobre piwo, a nawet dwa!Dobre piwo, a nawet dwa!Dobre piwo, a nawet dwa!Dobre piwo, a nawet dwa!

Ciężka, ale jestem dobrej myśli, bo np. Final Fantasy VII bardzo mu się podobało, a to przecież gra z poprzedniej epoki. Poza tym od jakiegoś czasu zaczął się interesować klimatami post-apo. Smiley

Dzięki serdeczne za pomoc. Dobre piwo, a nawet dwa! Dobre piwo, a nawet dwa! Dobre piwo, a nawet dwa!

Nie ma sprawy.

Jak będą jakieś kłopoty z działaniem to pisz.
Napisz też potem jak synowi się gra podoba  Smiley

"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!