Autor Wątek: Handlarze - nowy towar.  (Przeczytany 8288 razy)

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Handlarze - nowy towar.
« dnia: 03 Listopada 2009, 20:11:18 »
Ile czasu zajmuje handlarzom np. Moirze w Megatonie, zdobycie nowego towaru? Chodzi mi głównie o kapsle i amunicję. Bo czekam już parę dni, a ona wciąż nie zregenerowała gotówki, a ja nie mam gdzie sprzedać całego złomu, który ze sobą taszczę...

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Handlarze - nowy towar.
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopada 2009, 20:48:07 »
Jak ja grałem, to wystarczyło przyjść "na następny" dzień. pod warunkiem, że nie było się przez jakiś czas w pobliżu Megaton. Idź do Tempeny Towers, albo Paradise Falls, czy choćby do Rivet City, czy gdziekolwiek, gdzie handlujesz. Zanim obejdziesz tych pare lokacji to czas szybko zleci i z samego rana powinieneś mieć udane zakupy...

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Handlarze - nowy towar.
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Listopada 2009, 21:25:09 »
No właśnie ja zrobiłem zakupy i potem poszedłem na pole minowe po minę dla Moiry. Nie było mnie jakiś czas i wróciłem obładowany sprzętem, a ona dalej miała tylko 1 kapsel co jej zostawiłem wcześniej. Poczekałem parę dni i dalej miała tylko 1 kapsel.
Poradziłem już sobie, bo sprzedałem sprzęt karawaniarzom i lekarzowi za stimpaki, ale trochę mnie zirytowała kobiecina, bo chciałem dokupić amunicję :). No cóż, poszedłem na razie do Dużego Miasta, zobaczę, czy jak stamtąd wrócę do będzie miała nowy sprzęt :).

Edit: Po powrocie z Dużego Miasta Moira miała nowy towar :). Tak więc temat można zamknąć :).
« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2009, 14:31:43 wysłana przez Szakal119 »

Horror

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Handlarze - nowy towar.
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maja 2010, 08:29:02 »
Na konsoli wystarczy zaczekać w składzie 24 h i ma nowy towar :/