Autor Wątek: Towarzysze po wizycie w Ravenhold  (Przeczytany 8309 razy)

Thorin

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Towarzysze po wizycie w Ravenhold
« dnia: 14 Listopada 2008, 13:24:06 »
Po wizycie w Ravenhold, skasowało mi towarzyszy, również tych, których zostawiłem celowo żeby zaczekali. Czy nie wiecie czy da się jakoś ich odzyskać?
« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2008, 08:43:49 wysłana przez Thorin »

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Towarzysze po wizycie w Raven Rock
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopada 2008, 13:34:09 »
Sprawdź dobrze.Czasem towarzysz może się gdzieś przyblokować bądź zostać w poprzedniej lokacji.
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

Thorin

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Towarzysze po wizycie w Raven Rock
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopada 2008, 21:37:58 »
Nie. Psa zostawiłem w domu, bo łatwo ginie w ostrej nawalance. A laska z bractwa stali, była razem ze mną w po G.E.C.K.a. Po przeniesieniu do Raven Rock zniknęli. Myślałem, że może wrócili do poprzednich lokacji, albo cos w tym stylu... niestety przepadli :(

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Towarzysze po wizycie w Raven Rock
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Listopada 2008, 08:04:05 »
Jeśli jest jak mówisz, ciężko będzie ci póki co pomóc. Mało osób zna tą grę na tyle dobrze by móc ci pomóc z tym bugiem. Zresztą to nie poprzednie Fallouty. Świat jest ogromny i raczej nie ma sensu szukać ich wszędzie, więc chyba niestety pozostaje ci wczytać questa.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Towarzysze po wizycie w Raven Rock
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Listopada 2008, 08:30:16 »
Sprawdź czy laska nie wróciła do Cytadeli a pies na złomowisko, albo pod krypte 101... albo czy nie zgubiłeś jej gdzieś głęboko wewnątrz krypty z której trafiasz do Raven Rock

manny_calavera

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
  • A pirate I was meant to be ;D
    • My YouTube profile
Odp: Towarzysze po wizycie w Raven Rock
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Listopada 2008, 20:06:00 »
Wydaje mi się, że z tymi towarzyszami może być więcej problemów.

[SPOILER] Przy okazji ucieczki z oczyszczalni z bandą naukowców na plecach, [/SPOILER] w pewnym momencie spotkałem.. Dogmeata, którego kilkanaście godzin grania wcześniej zostawiłem w domu w Megaton ;). Do tego stał w miejscu które minutę wcześniej zwiedziłem. Gdybym przez przypadek nie wrócił do tego miejsca, pewnie do dziś zastanawiałbym się gdzie jest mój pies ;)

MaDremer

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Towarzysze po wizycie w Ravenhold
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Marca 2010, 19:02:55 »
Jeśli chodzi o Ochłapa (Dogmeat'a) to wiem co jest grane, bo miałem ten sam problem otóż gdy odsyłasz go pod kryptę 101 to on się tam nie teleportuje nawet jak przejdzie sobie przez jakieś drzwi tylko ma określoną ścieżkę powrotu z danego miejsca no i problem z nim jest taki, że jak trafi na jakiegoś oponenta to albo się zatrzymuje i na niego warczy, albo biegnie do niego i go atakuje i jak go pokona to zazwyczaj w pobliżu jest następny wróg no i do niego też biegnie no i czasem zdarza się, że albo się zapadnie albo zrobi mu się taki bug jak z przeciwnikami czyli wylatuje w kosmos i papa. Polecam albo wczytać save'a z przed odesłania go, albo olania go zupełnie. No i ta paladynka Cross ma ten sam problem, widzi wroga biegnie tyle że z nią jest o tyle gorzej, że może dostać wciry aż do śmierci. Hehe sam miałem taki problem, a wiem co się z nimi dzieje, bo specjalnie ich śledziłem. Uff, ale się rozpisałem sorki miałem szał piśmienniczy.

niwix

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Towarzysze po wizycie w Ravenhold
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Maja 2010, 16:31:30 »
jou

mam ten sam problem z Cross

1. po przejściu do raven rock nie mam jej ani w cytadeli ani w krypcie

2. kazałem jej odejść , posłali mnie do rr po wyjściu nei mam jej ani w cytadeli ani w krypcie

3. kazałem jej ZACZEKAĆ w krypcie , tuż przed odesłaniem do RR ( ostatni save jaki miałem ) i co ?

i znowu gówno =/

teraz jestem biedny i samotny %)

edt
http://fallout.wikia.com/wiki/Recovering_missing_NPC_in_Fallout_3

znlazłem przed chwilą na forum
działa
« Ostatnia zmiana: 01 Maja 2010, 16:51:52 wysłana przez niwix »

Pogrom

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Towarzysze po wizycie w Ravenhold
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lipca 2010, 17:27:06 »
Cóż, gram trochę i mogę powiedzieć że miałem to samo z ghulem Charonem. Wziąłem go po G.E.C.K.'a, porwali mnie i jak wyszedłem no to spotkałem Fawkesa. Teraz jeśli chodzi o poprzedniego towarzysza to sprawdziłem czy jest w knajpie w Podziemiach, ale go nie było...przez jakiś czas. W moim przypadku wyglądało to tak, że Charon po prostu potrzebował kilku dni żeby wrócić, bo potem był. Może na razie nie przejmujcie się zostawionymi towarzyszami i wykonujcie dalej questy, bo według mnie oni za jakiś czas powrócą do miejsca w którym powinni być. Ewentualnie gdyby Fawkes powiedział że macie już kogoś do pomocy (czy coś takiego) to oni chyba do was biegną z tej krypty. Powodzenia w sprawie życzę. :D