Autor Wątek: Narzędzie do szukania hasła do terminali  (Przeczytany 23529 razy)

ecco

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Narzędzie do szukania hasła do terminali
« dnia: 12 Listopada 2008, 22:02:16 »
siema, pewnie komuś się przyda takie oto cudeńko :}
pozwala szybko i łatwo odszukać hasło do terminalu :P
w razie problemów piszcie :)

http://www.ecco.darmowyhosting.net/terminal-hacktool-for-fallout3/
« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2008, 23:29:14 wysłana przez Squonk »

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Listopada 2008, 22:21:10 »
Hmm czy nie łatwiej jest poprostu złamać hasło niż zapisać grę poczym zapisać  wszystkie słowa , zamknąć gre , wpisać je do tego urządzenia , znowu uruchomić gre ,wczytać i wpisać właściwe hasło ;p

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Listopada 2008, 02:36:15 »
Nie ma co wychodzić z gry, bo przy wychodzeniu słowa się resetują. Tylko alt-tab, ale imho łatwiej trafić na hasło ;]

ecco

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopada 2008, 22:22:01 »
oczywiście należy robić tak jak napisał Ulyssaeir -> czyli używać opcji ALT+TAB :) a u niektórych nawet działa kombinacja WIN (przycisk z logiem Windows) + D :P czyli minimalizacja wszystkich okienek. Domyślam się, że na niektórych sprzętach tego typu operacje mogą trwać wieczność (gdy F3 wyciska ostatnie poty ze sprzętu), ale i tak czasami zamiast liczyć kombinacja dla długich słów warto dopomóc się programem :)

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopada 2008, 22:38:31 »
U mnie akurat Alt+Tab nie działa tzn gra mi się wtedy wiesza , ale naprawdę złamanie nawet bardzo trudnego hasła jest całkiem łatwe ;p

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Listopada 2008, 22:43:37 »
Ale nie po to jest minigierka by się czymś wyręczać. Nie jest trudna, nawet przy 7 znakach, wystarczy troche  analizowania

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Listopada 2008, 22:45:15 »
Eee...co to za przyjemność z gry jak nie można się trochę pomęczyć ???Dziecko 10 letnie :P,odszukuje bez większych problemów hasło.Zawsze też można odrzucić "niewypały" zaznaczając nawiaski ;D
Edit
@Inculubum
Strona 35 Podręcznika Przetrwania Mieszkańca Krypty  ;)(Instrukcja)
« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2008, 22:51:09 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Listopada 2008, 22:47:57 »
A ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym polega hackowanie, bo jak na razie nie włamałem się do żadnego terminalu. A nudzi mnie bawienie się wytrychami, bo jest NIESAMOWICIE łatwe.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Listopada 2008, 23:20:19 »
Jest to proste i skomplikowane ;p Zawsze zapisuj grę zanim zaczniesz , Jak uruchomisz komputer po kilku chwilach dojdziesz do ekranu gdzie będą hasła i masę znaków , masz cztery próby by wybrać właściwe hasło , za każdym wybranym dostaniesz wiadomość ile liter było w danym haśle właściwych . Najlepiej jest trzy razy popróbować i znaleźć wyraz który ma jak najwięcej liter właściwych poczym mając go w pamięci zając się polowaniem na nawiasy np (){}[] - zamknięte w nich mogą być inne znaki , tak czy siak za każdy znaleziony  komputer w nagrodę  likwiduje jedno nieprawidłowe hasło a jak masz farta zostaną ci przywrócone cztery próby ( akurat przy 90% przypadków jeden z nawiasów to robi ) . Brzmi to trochę skomplikowanie ale zrobisz parę razy i będziesz haker zawodowiec ;p
« Ostatnia zmiana: 25 Grudnia 2008, 20:05:02 wysłana przez Holden »

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Listopada 2008, 02:18:41 »
Tak jak mówi przedmówca, najlepiej zacząć od 2 haseł które mają możliwie mało wspólnych liter, potem strzelić jakieś trzecie, które jest podobne do  tego, jakie wybraliśmy wcześniej i miało więcej trafień.  Później jest poszukiwanie możliwych do podświetlenia ciągów znaków ograniczonych nawiasami. Jak uda się zresetować licznik prób - lecim dalej. Jak sie nie uda - wychodzimy z terminala i wchodzimy ponownie, mamy nowe hasło i nowe próby.

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Listopada 2008, 18:29:55 »
Ok, teraz rozumiem - szukanie liter.
W fabryce Nuka-Coli jest terminal, którym można uruchomić robota. Raz założyłem fartuch (+ 5 do nauki) i dostałem 7 szans! Bug gry czy zasługa nauki?  ???

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Listopada 2008, 01:04:35 »
zasługa farta a nie bug ;P

pitol1984

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Listopada 2008, 18:21:23 »
jeszcze chciał bym zauważyć że jeżeli zostanie wam ostatnia szansa
to wystarczy wyjść z terminalu i spróbować jeszcze raz bo szanse się resetują

Arotis

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Listopada 2008, 13:54:48 »
wystarczy zazwyczaj pierwsza próba w której masz minimum 2 pasujące litery. Litery pasujące muszą być na tym samym miejscu w haśle ostatecznym. w mniej niż 40% moich hackowań potrzebowałem 3 próby aby odnaleźć hasło. Na początku kiedy się wdrażasz w to to bawisz sie w nawiasy. Potem widać (podobnie jak w matrixie patrząc na spadający kod. po jakimś czasie nie widzisz znaków tylko blondynki, brunetki, rude 8) ) od razu co prawdopodobnie jest hasłem. Jest to słowo, które ma najmniej wspólnego z innymi. Jeśli na ekranie masz 5 wyrazów kończących się na ING i dwa kończące sie na coś innego to masz 80% szansy że rozwiązaniem może być jedno z tych dwóch pozostałych. (wszystkie % podawane w formie "około" na podstawie moich doświadczeń)

DizyD

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Narzędzie do szukania hasła do terminali
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Grudnia 2008, 23:54:35 »
wystarczy zazwyczaj pierwsza próba w której masz minimum 2 pasujące litery. Litery pasujące muszą być na tym samym miejscu w haśle ostatecznym. w mniej niż 40% moich hackowań potrzebowałem 3 próby aby odnaleźć hasło. Na początku kiedy się wdrażasz w to to bawisz sie w nawiasy. Potem widać (podobnie jak w matrixie patrząc na spadający kod. po jakimś czasie nie widzisz znaków tylko blondynki, brunetki, rude 8) ) od razu co prawdopodobnie jest hasłem. Jest to słowo, które ma najmniej wspólnego z innymi. Jeśli na ekranie masz 5 wyrazów kończących się na ING i dwa kończące sie na coś innego to masz 80% szansy że rozwiązaniem może być jedno z tych dwóch pozostałych. (wszystkie % podawane w formie "około" na podstawie moich doświadczeń)
hehe ładnie to opisałeś "blondynki,brunetki,rude " pomogłeś mi tym co napisałeś bo dotychczas klikałem losowo w cokolwiek i zazwyczaj za przeproszeniem gówno mi z tego wychodziło.