Autor Wątek: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce  (Przeczytany 5543 razy)

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« dnia: 12 Października 2009, 13:51:11 »


Na początek trochę lansu. ;) Wywiad Trzynastego Schronu zdobył nieoficjalne informacje na temat planów wydania Fallouta 3 w wersji Game of The Year w naszym kochanym kraju. Edycja ta zawierać ma Fallouta 3 i wszystkie pięć dodatków. Polski wydawca gry, Cenega, nie dała rodzimym graczom możliwości zapoznania się z rozszerzeniami gry, ponieważ dziwnym trafem w polskim wydaniu F3 możliwość skorzystania z usługi LIVE, za pomocą której można było pobierać dodatki, została wyłączona.

Graczom pozostało więc albo zaopatrzyć się w wydania gier z krajów, w których Microsoft oficjalnie wspiera LIVE, albo czekać na pudełkowe wersje dodatków. W maju Cenega oświadczyła, że zajmie się dystrybucją tych edycji w Polsce i zamknęła usta na długie miesiące. Gdy światowe premiery dwóch pakietów dodatków (Add-On Packów) mamy już dawno za sobą, a już jutro Fallout 3: GoTY ma trafić na półki sklepowe w Stanach, Cenega poinformowała nas nieoficjalnie, że w ciągu tygodnia powinniśmy poznać szczegóły dotyczące polskiego wydania wspomnianych tytułów.


Nareszcie! Po tylu miesiącach będziemy mogli bez przeszkód zagrać w dodatki do Fallouta 3! Hej? Gdzie się wszyscy podziali?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Października 2009, 13:53:11 »
Zatkało z wrażenia  ;D

Byle tylko cenę dali rozsądną, a nie "standardowe" 199,99 zł  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Października 2009, 14:50:50 »
Nie wierzę:D
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Października 2009, 15:17:20 »
Powinni wydać 2 wersje z podstawą i bez, bo po co mi podstawowa wersja F3, jak mam wersję kolekcjonerską. Czy nie można wydać samych dodatków - no chyba , że dodatki razem z podstawą mają np. Pip boy'a3000 w pudełku, to kupie z podstawą i dam na gwiazdkę Podstawkę F3
komuś zasłużonemu na schronie  :P, Ale pewnie mogę sobie pomarzyć i tylko pozostaje znajomych za oceanu poprosić by mi Pp boy'a 3000 zegar przysłali (w głębi duszy, znaczy coś w środku mi mówi , że go chcę, a jak go dostanę  to rozbiorę i wstawię jakiegoś iTouch'a )
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Smutny

  • Gość
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Października 2009, 15:39:28 »
No  i teraz ludzie, którzy kulturalnie kupili Fo3 w terminie, mogą się poczuć z lekka "wy***ani" z powodu, tego, że DCL'e zostaną wydane razem z grą a nie osobno, jako zwykłe dodatki Ach ta polityka ;d

skuzz0r

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Października 2009, 18:09:41 »
Business is business.

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Października 2009, 18:12:18 »
Wyruchani to się pewnie czują posiadacze konsol, którzy czekali na wersje PL. Pół roku obsuwy w stosunku do PC to była porażka, a później płacz, bo słabo schodzi - oryginały angielskie na allegro wcale nie chodziły drogo...
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Października 2009, 18:14:29 »
Zawsze w tym bizniesie trzeba pamiętać o ludziach, ale nie jak o graczach ale o konsumentach. Ciekawi mnie jak Cenega zorganizuje teraz akcję promocyjną F3:GotY po "wielce udanej" promocji samej "trójki"  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Października 2009, 18:25:13 »
Podejrzewam, że Cenega spróbuje wydać zarówno Add-On packi, jaki F3: GoTY. Znaczy, ja bym tak zrobił, bo byłoby to rozsądne. Ci co mają F3, mogliby sobie bez problemu dokupić dodatki (ale bez Matki Zety), a ci co nie mają, mogą teraz za jednym zamachem nabyć wszystko razem.

mbwrobel

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Października 2009, 18:40:32 »
Jak mi nikt nie sprezentuje ;), to na dodatki jestem w stanie parę lat poczekać. Pewnie w końcu GotYE wyjdzie w CD-Action, tak jak pierwszy DeusX.

Smutny

  • Gość
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Października 2009, 18:59:24 »
Pierwszy Deus ex goty, od zwykłego różnił się bodaj tylko tym, ze był spatchowany d najaktualniejszej wersji - czyli nic nadzwyczajnego. Tu jesteśmy w innej sytuacji - 4 czy 5 addonów, które do gazety takiej jak cderekszyn, w przypadku morrowinda, na przykład nie były dołączone Co do osobnego wydania - to ja bym się tego nie spodziewał. Może przy cdprojekcie, ale przy cenedze - wątpię. Zresztą zawsze można wysłą do nich mejla z pytaniem o osobne DCL.

skuzz0r

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Października 2009, 11:11:02 »
Pierwszy Deus ex goty, od zwykłego różnił się bodaj tylko tym, ze był spatchowany d najaktualniejszej wersji - czyli nic nadzwyczajnego. Tu jesteśmy w innej sytuacji - 4 czy 5 addonów, które do gazety takiej jak cderekszyn, w przypadku morrowinda, na przykład nie były dołączone Co do osobnego wydania - to ja bym się tego nie spodziewał. Może przy cdprojekcie, ale przy cenedze - wątpię. Zresztą zawsze można wysłą do nich mejla z pytaniem o osobne DCL.
CD-Action to nie gazeta, a czasopismo.

Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Października 2009, 16:14:57 »
CD-Action to nie gazeta, a czasopismo.

Smugglerem zapachniało :P
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski


Smutny

  • Gość
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Października 2009, 21:10:20 »
Pierwszy Deus ex goty, od zwykłego różnił się bodaj tylko tym, ze był spatchowany d najaktualniejszej wersji - czyli nic nadzwyczajnego. Tu jesteśmy w innej sytuacji - 4 czy 5 addonów, które do gazety takiej jak cderekszyn, w przypadku morrowinda, na przykład nie były dołączone Co do osobnego wydania - to ja bym się tego nie spodziewał. Może przy cdprojekcie, ale przy cenedze - wątpię. Zresztą zawsze można wysłą do nich mejla z pytaniem o osobne DCL.
CD-Action to nie gazeta, a czasopismo.

jedno g***o jak dla mnie szczerze powiedziawszy.

Zoor

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Października 2009, 21:42:41 »
E tam, Smuggler kiedyś też napisał o CD-Action "gazeta" (w okresie rajcowania się tym pismem trzymałem stosowny wycinek bezpiecznie schowany :P).

Ale, wracając do tematu: ktoś to w ogóle zamierza kupić za zapewne ciężkie pieniądze? Z tego, co dotychczas było wiadomo, dodatki nie wnoszą kompletnie nic ciekawego (no, może poza the Pitt), więc po co?
Tandis qu'ils dorment, nous gagnerons victoire.


Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Października 2009, 22:09:05 »
Może jacyś zapaleni kolekcjonerzy się na to skuszą. Bo sądząc z podejścia polskiego wydawcy - brak oficjalnych informacji o polskim wydaniu przez pół roku - mało kto się tym teraz emocjonuje.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Października 2009, 22:37:53 »
Cytat: skuzz0r
CD-Action to nie gazeta, a czasopismo.
Bierzemy do ręki CDA i próbujemy się nim podetrzeć, po udanym posiedzeniu. I co? Da się? No nie da się, bo jest ono drukowane na błyszczącym i gładkim papierze. Czyli znaczy czasopismo, a nie gazeta - jak np. Fuckt - którym podetrzeć się da  ;)

Cytat: Uqahs
Bo sądząc z podejścia polskiego wydawcy - brak oficjalnych informacji o polskim wydaniu przez pół roku - mało kto się tym teraz emocjonuje.
Olbrzymia i dobrze zorganizowana rzesza fanów Fallouta w Polsce, do tego świetna promocja Fallouta 3 sprawiły, że Cenega może już nic nie wydawać, gdyż sprzedaż "trójki" zapewniła im dostatni byt na wiele lat...

No dobra - żartowałem  ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Smutny

  • Gość
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Października 2009, 19:35:44 »
http://www.gram.pl/prod_8APrG,7_Fallout_3_Game_Add_on_Pack1.html
szczerze powiedziawszy aż sam jestem zaszokowany tym, ze ktos postanowił wiernych fanów fallouta 3 uroadować po 4 latach od premiery samej gry packami z DCL'ami

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Października 2009, 19:47:48 »
Cytuj
Wersja językowa: w całości po angielsku

A jesteśpewien, że to to ruszy z polską wersją? A co z kontem na Live? :)

Smutny

  • Gość
Odp: Fallout 3: Game of The Year zostanie wydany w Polsce
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Października 2009, 19:52:59 »
Nie jestem pewien niczego, podaje poprostu info za grym.pl