Autor Wątek: Program Porytkonu - wersja prawie ostateczna  (Przeczytany 1819 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Program Porytkonu - wersja prawie ostateczna
« dnia: 15 Października 2009, 22:12:28 »
Bezpośredni link do newsa




Niecierpliwie wyczekiwany program tegorocznego Porytkonu właśnie pojawił się w sieci. A w nim - aż 14 różnych sal programowych, pełnych prelekcji, konkursów, warsztatów, pokazów, projekcji i spotkań autorskich. To ponad 300 godzin programu!

Do użytku uczestników zostaną oddane między innymi:

    * 2 sale bloku fantastycznego,
    * 2 sale bloku popkultury japońskiej,
    * salę bloku postapokaliptycznego,
    * salę bloku RPG/LARP,
    * salę bloku multimedialnego,
    * 2 sale konsolowe,
    * games room,
    * salę LARPową,
    * salę pokazów/warsztatów/LARPów,
    * salę DDR,
    * salę Ultrastar,
    * oraz serię pokazów, odbywających się na dworze.

Dodatkowo przewidziana jest też sala projekcyjna, której szczegółowy program pojawi się już niedługo. Rozpiskę programową znajdziecie po tym linkiem: porytkon.irpg.pl/public/upload/file/Wstepny_program.pdf. Jeśli będą się w niej pojawiały zmiany, organizatorzy będą informować na bieżąco.

Korzystając z okazji przypominamy (tak w ramach budowy kółka wzajemnej adoracji, które na Schronie jest baaaardzo bidne i ubogie, stąd też te info), że w pracach nad przygotowaniem na Porytkonie Bloku Postapo czynny udział mają Outpościaki. Zobaczyć na żywo Siekiera, posłuchać Kamilosa?

Panie, Panowie - tylko na Porytkonie!!!!
« Ostatnia zmiana: 15 Października 2009, 22:18:07 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Program Porytkonu - wersja prawie ostateczna
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Października 2009, 22:21:29 »
Duże brawa i podziw dla chłopaków z OP, że mają odwagę ale przede wszystkim koncepcję na działanie w rilu  :-* Mnie - po swoich doświadczeniach na tym polu nawet jakby płacili - by się nie chciało i wołami by mnie nie zaciągneli  :-X
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.