Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 18, 2019, 04:29:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciekawe lokacje/SPOJLERY/  (Przeczytany 40930 razy)
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #40 : Kwiecień 16, 2009, 13:41:39 »

O ile nie używasz broni białej, jak ja.

Znalazłem ciekawą broń o nazwie Highwayman's Friend. Na pierwszy rzut oka zwykły klucz do kół, obrażenia też nie powalają. Ale to tylko na pierwszy rzut oka. Po zaatakowaniu wroga zaczyna się ten drugi rzut oka. Wink

Użytkownik został zbanowany.
mattejko
St. kapral
*

« Odpowiedz #41 : Kwiecień 16, 2009, 14:01:19 »

może juz ktoś pisał, ale podczas eskortowania doktor Li i reszty naukowców do cytadeli można znaleźć hełm z oka enklawy. nie jest jakoś specjalnie dobry, ale śmiesznie wygląda  Kiss
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #42 : Kwiecień 16, 2009, 14:04:53 »

Hełm z oka enklawy mozna też kupić u kolesia z Katenbery Kamans jeżeli wpłacimy na jego konto odpowiednią sumkę.

slodki111
Kapral
*

« Odpowiedz #43 : Kwiecień 16, 2009, 16:48:39 »

A jaka opcje dawal bo nie pamietam? Co by nie dawal to i tak najlepszy dla prawdziwego eksploratora jest perk na lokacje Cheesy
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #44 : Kwiecień 16, 2009, 17:10:47 »

A właśnie nie - bo wtedy nie eksplorujesz świata tylko idziesz od lokacji do lokacji wiedząc co cię tam spotka. W/g mnie najgorszy perk w grze i całkowicie psuje zabawę.

Eyebot Helmet nie ma żadnych specjalnych właściwości. Natomiast wersja Crowa daje PE+1

By the way - na stronce jest błąd, jest tam napisane "Eeybot helmet". Niby nic, a jednak coś.
Więcej guł już wysłałem niewiemowi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2009, 17:13:59 wysłane przez Satan » Zapisane

slodki111
Kapral
*

« Odpowiedz #45 : Kwiecień 17, 2009, 19:44:49 »

Satan jak sie zastanowie to sobie mysle ze mnie przekonales Tongue Ale dla mnie wtedy wartosc mialo to ze moglem zaspokoic swoja ciekawosc Tongue Bo ja z natury ciekawski musze wszystko obczaic, zwlaszcza ze Fallout 3 to taka dobra gra. No ale tak jak powiedzialem masz racje.
Atomista
Szeregowy
*

« Odpowiedz #46 : Maj 20, 2009, 21:29:56 »

A więc jako, że jestem tu nowy to Witam Państwa i od razu mam takie jakby ciekawe miejsce, a mianowicie pomiędzy Pentagonem a Biblioteką Arlington nadaje sobie jakaś Stacja Amerykańskiej Republiki Ludowej. I mam też takie pytanko z tym związane. Skąd ta stacja nadaje, bo chodziłem tam chyba z pół godziny i nic?   

Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #47 : Maj 20, 2009, 21:45:19 »

Chodzi Ci o te Chińskie bełkotanie?

http://fallout.wikia.com/wiki/People%27s_Republic_of_America_Radio
Atomista
Szeregowy
*

« Odpowiedz #48 : Maj 21, 2009, 20:42:43 »

Tak. Ale się zawiodłem myślałem, że będzie jakiś wątek poboczny z komunistami, specjalnie zrobiłem wredną postać, a to tylko takie coś

Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #49 : Maj 21, 2009, 20:47:21 »

Liberty Prime mówi coś o komunistach, kiedy ginie (żeby nie było, widziałem to na gameplayu Tongue)
"America will never fall to Communist invasion."
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2009, 20:50:08 wysłane przez Wrathu » Zapisane

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
Sakul
Sierżant
*

« Odpowiedz #50 : Maj 21, 2009, 20:58:32 »

Liberty Prime mówi coś o komunistach, kiedy ginie (żeby nie było, widziałem to na gameplayu Tongue)

Jakby nie patrzyć Liberty Prime był tworzony do obrony przeciw chińskim komunistom. Dlatego w jego wypowiedziach ciągle są do nich różne odniesienia.

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski

Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #51 : Maj 22, 2009, 23:01:59 »

On to mówi niezależnie od tego czy ginie czy nie Wink

mattejko
St. kapral
*

« Odpowiedz #52 : Maj 29, 2009, 21:22:14 »

zauważyliście, że burke ma taki sam garniak jak borat?  Tongue
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #53 : Maj 29, 2009, 22:25:59 »

Chyba jednak nie. Podobny jest jedynie kolor. Inna koszula, inny krawat, a sam garniak Borata nie ma pasków. Przypomina boratowy garniak jak maluch garbusa ;P
Radziorek
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #54 : Styczeń 20, 2010, 22:54:54 »

Będąc w Cytadeli Bractwa polecam pogadać z Paladynem kapitanem Szabotem (przy dialogu warto wybierać opcję <nic nie mów>.) Będzie to wyglądało tak.

Szabot:... tak? ...
Ty:...
Szabot:...
Szabot:...
Szabot... Cieszę się, że się rozumiemy.

No ja spadłem z krzesła jak zobaczyłem ten dialog do końca. Taki owocny, taki inteligentny, taki kulturalny!
A tak przy okazji: Gadając z kapitanem snajperem o dźwięcznym imieniu Wieczorek dowiemy się że jeden z paladynów organizuje zakłady, wygra ten kto pierwszy zdobędzie prawdziwe imię Szabota. Cichy chłop, nie ma co  Cheesy
Horror
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #55 : Maj 15, 2010, 08:17:42 »

Heh...wiele razy zapewne zastanawialiście się(starzy wyjadacze pewnie nie Grin) do czego mogą służyć znajdowane tu i tam Ogniwa Obcych?
Oto odpowiedź:
Niedaleko Stacji MDPL-13...

możemy znaleźć Statek Obcych Shocked

a obok "ciała obcego" leży sobie Alien Blaster!

PS.Ciekaw jestem ile jest jeszcze takich "smaczków" Cool

W grze można znaleźć jeszcze jedną potężną broń alienów. Jest to podobny blaster ale silniejszy. Jego lokacja jest losowa, ale zazwyczaj jest za kryptą 101 i pojawia się spadajęc z nieba i uderzając w ziemie na naszych oczach. W jego pobliży jest promieniowanie.
Pogrom
Kapral
*

« Odpowiedz #56 : Wrzesień 03, 2010, 17:16:22 »

A jak jak biegam gdziekolwiek gdzie zdarzają się losowe spotkania to nigdy mi nie spadła ta Ognista Lanca. A te meteoryty co to niby spadają to też ich nigdzie nie ma. A jeszcze jedno, nie wiem czy mogę to tu napisać, ale grając w Point Lookout w jednej z pobocznych misji jest starzec który prosi nas o odzyskanie księgi napisanej przez Abdula. Jest to oczywiście księga o której wiadomo nam z Dunwich, a zresztą właśnie tam można ją (opcjonalnie) zniszczyć.
I jeszcze jedna fajna rzecz. Gigantyczny...no dobra, duży miś
http://www.youtube.com/watch?v=l8gkhCmWvts&feature=grec_index
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 17:50:51 wysłane przez Pogrom » Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!