Autor Wątek: Fallout Online: Wanted!  (Przeczytany 5941 razy)

Maros

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 167
Fallout Online: Wanted!
« dnia: 09 Października 2009, 21:49:09 »
Witam!
Jestem świeżym graczem w Fonline. Na początek muszę stwierdzić, że gra bardzo różni się od kultowej serii, i jest od niej o wiele bardziej wymagająca. Powiem szczerze, że otworzyłem ten wątek dlatego, że przez pierwsze 4 godziny, zbierałem cierpliwe braminie łajno (kto grał, ten wie). po czym odebrałem swoją nagrodę ok. 1000 kabsli. Nagle podbiegł do mnie koleś ubrany w metalową zbroję zabił i zabrał pieniądze:(
Postanowiłem, że trzeba ścigać takich zuchwalców, i ogłaszać wszystkim aby tępili ich na przyszłość.
Ten co mnie okradł nazywa się "Joe Joe".
Jeśli ktoś go spotka, to mam prośbę. Niech go zabije:)
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

moonfall84

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Fallout Online: Wanted!
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Października 2009, 11:52:24 »
O jak miło, że spośród tylu graczy zostałem wyróżniony ;)

Uwierz że padłem więcej razy niż kogoś zabiłem i stracony 1k przez Ciebie jest naprawdę małym procentem tego co można stracić w sekundę.
Z uwagi na full loot po śmierci Fallout: 2238 ma taki a nie inny charakter :) i powinieneś to zrozumieć i zaakceptować.

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia na Wasteland... przed wipe i po wipe :)

Maros

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Fallout Online: Wanted!
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Października 2009, 13:02:57 »
:) Wasteland to kraina w której przetrwają najsilniejszy. No i każdy jakoś tam się stara orać swoje małe poletko.
Życzę powodzenia i szczęścia:)
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

GpganG

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Fallout Online: Wanted!
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopada 2009, 20:19:09 »
pytanie brzmi "co to jest 1k?" dla nowego to duuuzio kasyy dla kogoś kto w to już troszkę gra to gówno xD

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Fallout Online: Wanted!
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Listopada 2009, 22:14:37 »
W World of Warcraft powstały klany trudniące się różnymi działalnościami. Wiem, że niektóre przyjmują zlecenia na zabijanie graczy, którzy zaleźli nam za skórę. Za pewną sumę taki klan morduje go kilkakrotnie i uprzykrza mu życie.

Stworzenie takiego klanu w FOOL dopiero nabrałoby sensu.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Fallout Online: Wanted!
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Listopada 2009, 00:09:40 »
Heh, piszę się na to. Tylko dajta mi pierwej jakieś kretoszczury i szczelbę, coby nabić w końcu ekspirjens!

Kretson

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Fallout Online: Wanted!
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Lipca 2010, 18:45:51 »
Też bardzo chętnie dołącze. Jakby ktoś znalazł red nicka Mr.Lee to niech ustrzeli.


http://www.dobroni.pl - portal historii ożywionej