Autor Wątek: Dystrykt 9 - konkurs  (Przeczytany 5399 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Dystrykt 9 - konkurs
« dnia: 14 Października 2009, 01:16:36 »
Bezpośredni link do newsa




Na ekranach kin gości właśnie okołoklimatyczny film "Dystrykt 9". Zapowiadany jako "wielka rewolucja" na szczęście taką się nie okazał (bo jak ogólnie wiadomo, każda rewolucja lubi zjadać swojej dzieci). Natomiast jest to film, który jak żaden z wyświetlanych w tym roku obrazów mniej lub bardziej w klimatach, wywołuje uczucie niedosytu - chce się go więcej. No i zarazem wszystko jest w nim na miejscu, a efekty specjalne nie przesłaniają treści. No niestety, ale współczesne kino fantastyczne (jak i przemysł "growy") zabrnęło w taką ciemną d... uliczkę, że każde śmielsze pójście naprzeciw jest uznawane za rewolucję. Tymczasem przecież nic chyba nie stoi na przeszkodzie, by było więcej takich filmów jak właśnie "Dystrykt 9".

No nic - tyle słowem wstępu. Zapraszam wszystkich naszych czytelników do udziału w konkursie związanym z niniejszym filmem. Wystarczy odpowiedź na dwa proste pytania, aby mieć możliwość wygrania jednego z trzech duuużych (i dość niepoprawnych politycznie) plakatów z filmu "Dystrykt 9", które ufundował dystrybutor ITI Cinema.

Strona konkursu
« Ostatnia zmiana: 14 Października 2009, 01:26:52 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Smutny

  • Gość
Odp: Dystrykt 9 - konkurs
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Października 2009, 12:51:26 »
Czy moneta 2 złote również wchodzi w skład nagrody?  :'(

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dystrykt 9 - konkurs
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Października 2009, 15:43:56 »
Jeśli wygrasz, to specjalnie dla Ciebie ją wyślemy :D
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Dystrykt 9 - konkurs
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Października 2009, 23:11:00 »
Jeśli wygrasz, to specjalnie dla Ciebie ją wyślemy :D
Dokładnie ;). Ale od razu zastrzeżenie - kolejne osoby z takim pytaniem takiego gratisu nie dostaną. Kreatywność nagradzamy tylko raz ;P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dystrykt 9 - konkurs
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Października 2009, 01:50:27 »
Ej no!!! Co mi moją tu kasą rozporządzacie? >:( A może smutny jest z CBA i szykuje nam prowokację, czy damy mu taką ilość kasy bez zgłoszenia tego do urzędu skarbowego? :-\

Smutny - a jesteś chociaż takie ciacho jak agent Tomek? Wtedy bym się zastanowił  ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Dystrykt 9 - konkurs
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Października 2009, 09:29:08 »
Spoko Squonk, Smutny ma u nas teczkę grubszą od teki Polańskiego, wiemy o nim wszystko.
A kasa w postaci 2zł na pewno się w jakiejś skrzyni w magazynie znajdzie, i tak w Schronie nikt tego nie używa... w końcu mamy kapsle ;)

Smutny

  • Gość
Odp: Dystrykt 9 - konkurs
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Października 2009, 19:39:29 »
Cytuj
Spoko Squonk, Smutny ma u nas teczkę grubszą od teki Polańskiego, wiemy o nim wszystko.
nie możecie mi pomóc bo jestem koniem parafrazując pewien znany cytat [dzięki Maya swoją drogą] człowiek się tyle wysila a i tak zostaje skojarzony jedynie z koniem w ostateczności.
Kurde, perspektywa ciepłego posiłku za 2 zło niestety przegrywa z nie możliwością umieszczenia jakiegokolwiek plakatu na drzwiach. Więc niech wygrają Ci którzy chcą wygrać! A sqounq zaoszczędzi te kilka kaplsi.  ???

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dystrykt 9 - konkurs
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Października 2009, 01:18:29 »
Ta maksyma ma zastosowanie tylko w przypadku cywilizacji o kultur indoeuropejskich, które stały na koniach, aż do XIX wieku  :-[

=====

Konkurs uważam za zamknięty, logistycznie wstępnie już ogarnięty, a wyniki będą jakoś tak na dniach.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Dystrykt 9 - konkurs - wyniki
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Października 2009, 00:02:46 »
Bezpośredni link do newsa




Tak jak obfitym strumieniem (?!) w ten jesienny okres spadają liście z drzew, tak tyle samo mejli przyszło na konkurs związany z filmem "Dystrykt 9". Do tego wszystkie z poprawnymi odpowiedziami, ale dwa naruszające regulamin pkt. nr 5.

Wystarczyło więc tylko uruchomić S.M.L. (Schronowa Maszyna Losująca), celem zwiększenia przypadkowości losu (krzywej Gaussa mówimy NIE) zatrudnić "dziewczynkę do przemieszania" kolejności nadesłanych odpowiedzi (w tej roli Holden), rachu ciachu i po strachu.

Wylosowano następujące osoby:

    * Wrathu
    * Zoor
    * Prezes

Gratujemy oraz dziękujemy firmie ITI Cinema za ufundowanie nagród.

Zarazem przypominam dalszą procedurę związaną z konkursem. Zwycięzcy mają tydzień na nadesłanie swoich danych adresowych, co im oczywiście przypomnimy drogą mejlową :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Dystrykt 9 - konkurs
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Października 2009, 00:11:31 »
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców! :)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dystrykt 9 - konkurs
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Listopada 2009, 03:08:12 »
Paczki, a właściwie "coś specjalnego" z plakatami poszły pocztą do zwycięzców.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.