Autor Wątek: Pancerz Wspomagany ?  (Przeczytany 6847 razy)

Zax1982

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Pancerz Wspomagany ?
« dnia: 10 Listopada 2008, 23:53:08 »
Witam.

Jestem przy budynku radia Galaxy News. Wykonałem zadanie dla Three Doga (umieściłem nadajnik) po tym zagadałem z jednym Paladynem z bractwa stali (nie pamiętam nazwiska) o przeszkoleniu w celu używanie tego pancerza. Powiedział mi, że może to zrobić tylko potrzebna jest zgoda tej panny z bractwa stali (dowodziła natarciem), która zazwyczaj kręci się koło laboratorium. No właśnie gdzie jest to laboratorium? Albo czy jest inny sposób żeby uzyskać przeszkolenie?

Pozdrawiam.

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Pancerz Wspomagany ?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopada 2008, 00:30:22 »
Jeżeli mnie pamięć nie myli ;),to na późniejszym etapie gry,bądź po odkryciu bazy bractwa(mogę się mylić).Ja w każdym razie już biegalem w pancerzach : Wspomaganym i Tesli(trochę idiotycznie wygląda)  :P
PS.Może ktoś czai gdzie na przedmieściach Waszyngtonu znajduje się fabryka Nuca-Coli ???
Edit.
@Ulyssaeir
Źle sprecyzowałem,chodziło mi o jej(Nuca-Coli)Waszyngtoński oddział.Fabrykę znalazłem;a z tego co się dowiedziałem(ukryty quest?)są trzy rozlewnie tego napoju ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2008, 17:53:11 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Pancerz Wspomagany ?
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Listopada 2008, 05:29:06 »
Fabrykę Nuca Coli znajdziesz Idąc na wschód od Tenpeny Towers, albo na południowy wschód od Fort Independence, nie da się ominąć.

RadioActive

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Pancerz Wspomagany ?
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Listopada 2008, 08:15:16 »
Dostęp do Cytadeli Bractwa można uzyskać po wykonaniu misji (próby) uruchomienia Oczyszczalnika. Po ucieczce normalnie nas tam wpuszczą.

Co do gościa który uczy chodzić w PA - przez godzine szukałem go w labolatorium (lololol) a potem się okazało że siedzi na placu treningowym... Btw warto się rozejrzeć po labolatorium: można tam znaleść m.in PA Bractwa i Plasma Rifle.

Zax1982

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Pancerz Wspomagany ?
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Listopada 2008, 12:22:01 »
Dzięki za pomoc faktycznie przeszkolenie otrzymałem w Cytadeli Bractwa.